amarok - en to et translation catalogue (2221 entries)

note: i18n: tag layout attribute name
en: Default
et: Vaikimisi

note: i18n: tag layout attribute name
en: No Grouping
et: Rühmitamine puudub

note: i18n: tag layout attribute name
en: No Grouping (Single Line)
et: Rühmitamine puudub (üks rida)

note: i18n: tag layout attribute name
en: Verbose
et: Jutukas

en: License Agreement
et: Litsentsileping

en: <qt>No information available.<br />The supplied KAboutData object does not exist.</qt>
et: <qt>Teave puudub.<br />Teavet pakkuvat KAboutData objekti ei ole olemas.</qt>

en: <qt>No information available.<br />The supplied OcsData object does not exist.</qt>
et: <qt>Teave puudub.<br />Teavet pakkuvat OcsData objekti ei ole olemas.</qt>

en: About %1
et: %1 info

en: <html><font size="5">%1</font><br /><b>Version %2</b><br />Using KDE Frameworks %3</html>
et: <html><font size="5">%1</font><br /><b>Versioon %2</b><br />KDE Frameworks %3</html>

en: License: %1
et: Litsents: %1

en: &About
et: &Info

en: Please report bugs to <a href="mailto:%1">%2</a>.
et: Palun kasuta vigadest teatamiseks aadressi <a href="mailto:%1">%2</a>.

en: A&uthor
et: A&utor

en: A&uthors
et: A&utorid

en: &Contributors
et: &Kaasautorid

en: &Donors
et: Annetaja&d

en: T&ranslation
et: Tõl&ge

en: Email contributor
et: Saada kaasautorile e-kiri

en: Visit contributor's homepage
et: Külasta kaasautori kodulehekülge

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelName) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestDetails) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, responseDetails) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_t
en: Name
et: Nimi

en: Amarok Menu
et: Amaroki menüü

en: Play/Pause
et: Esitus/Paus

en: Click to change
et: Klõpsa muutmiseks

en: &Replay Gain Mode
et: Helitugevuse parandamise &režiim

[ctx: Replay Gain state, as in, disabled]
en: &Off
et: &Väljas

[ctx: Item, as in, music]
en: &Track
et: &Pala

en: &Album
et: Al&bum

en: Stop
et: Peata

en: Stop after current Track
et: Peata aktiivse pala järel

en: Stop after current track: Off
et: Peatamine aktiivse pala järel: väljas

en: Stop after current track: On
et: Peatamine aktiivse pala järel: sees

en: No track playing
et: Ühtki pala ei esitata

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether to display a second, left time label.
et: Kas näidata teist ajaelementi jäänud ajaga.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Set this to display a second time label to the left of the seek slider in the player window.
et: Märkimisel näidatakse aknas otsinguliugurist vasakul teist ajaelementi.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether to display remaining track time in the left time label.
et: Kas näidata jäänud aja elemendis raja jäänud aega.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Set this to display remaining track time instead of past track time in the player window.
et: Märkimisel näidatakse mängija aknas pala lõpuni jäänud aega, mitte selle esitamisele juba kulunud aega.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Which tracks or albums to favor in Random Mode
et: Milliseid palu või albumeid eelistada juhuslikus režiimis

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Tracks or albums with the chosen property will be more likely to be chosen in Random Mode.
et: Valitud omadusega palu või albumeid eelistatakse juhuslikus režiimis.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: How to progress through tracks in the playlist
et: Kuidas Amarok edeneb esitusnimekirjas palade kaupa

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Determines how amarok will progress through the tracks in the playlist
et: Määrab, kuidas Amarok edeneb esitusnimekirjas palade kaupa

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: The status of dynamic mode.
et: Dünaamilise režiimi olek.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: If set, dynamic mode will be on, and tracks will be added according to the dynamic playlist specified.
et: Märkimisel on dünaamiline režiim sisse lülitatud ning palasid lisatakse vastavalt määratud dünaamilisele esitusnimekirjale.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Duplicate tracks in dynamic mode.
et: Topeltpalad dünaamilises režiimis

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: If set, tracks added in the dynamic mode are allowed to have duplicates.
et: Sisselülitamise korral võib dünaamilises režiimis lisatud paladel olla duplikaate.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Previous tracks count.
et: Eelmiste palade arv.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Number of tracks to leave in the playlist before the active track.
et: Esitusnimekirja aktiivse pala ette jäetavate varasemate palade arv.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Upcoming tracks count.
et: Järgmiste palade arv.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Number of tracks to load into the playlist after the active track.
et: Esitusnimekirja aktiivse pala järele lisatavate edasiste palade arv.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether to show icon in system tray
et: Kas näidata ikooni süsteemses salves

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Enable/Disable tray icon for Amarok.
et: Amaroki süsteemse salve ikooni näitamise lubamine/keelamine.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether to hide the context view.
et: Kas peita kontekstivaade.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Enable/Disable context view in Amarok.
et: Amaroki kontekstivaate lubamine/keelamine.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Number of undo levels in playlist
et: Tagasivõtmiste arv esitusnimekirjas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: The number of undo levels in the playlist.
et: Tagasivõtmiste arv esitusnimekirjas.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether playlists store relative path
et: Kas esitusnimekirjad salvestavad suhtelise asukoha

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: If set, Amarok's manually saved playlists will contain a relative path to each track, not an absolute path.
et: Märkimisel sisaldavad Amaroki käsitsi salvestatud esitusnimekirjad palade suhtelist, mitte absoluutset asukohta.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Filename of the external web browser to be invoked by Amarok.
et: Amaroki väljakutsutava välise veebilehitseja failinimi.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether to automatically attempt to fetch cover art as needed
et: Kas proovida vajaduse korral automaatselt tõmmata kaanepilti

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether to show background images in the browser pane
et: Kas näidata brauseripaneelis taustapilte

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Show Album art in the Collection Browser
et: Kas näidata muusikakogu brauseris kaanepilti.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Show the Context View
et: Kontekstivaate näitamine

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Play the first run jingle
et: Esimese korra kõlli esitamine

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AnimateAppletCollapse)
en: Enable context applets collapse animations
et: Kontekstiaplettide sulgemise animatsioonide lubamine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: If set, context applets will collapse using animations.
et: Määramise korral suletakse kontekstiapletid animatsiooni kasutades.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will overwrite existing files.
et: Kas failide korraldamisel kirjutatakse olemasolevad failid üle.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will overwrite any existing destination.
et: Valimisel kirjutatakse failide korraldamisel olemasolevad sihtkohad üle.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will move The in artist names to the end.
et: Kas failide korraldamisel viia esitaja nimedes alustav 'The' lõppu.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will move The in artist names to the end as in "Beatles, The".
et: Valimisel viiakse failide korraldamisel esitaja nimedes alustav 'The' lõppu (näiteks "Beatles, The").

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will replace spaces in filenames with underscores.
et: Kas failide korraldamisel asendatakse tühikud failinimedes alakriipsuga.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will replace spaces in filenames with underscores.
et: Valimisel asendatakse failide korraldamisel tühikud failinimedes alakriipsuga.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will use cover art as folder icons.
et: Kas failide korraldamisel kasutatakse kaanepilte kataloogiikoonidena.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will use cover art as folder icons.
et: Valimisel kasutatakse failide korraldamisel kaanepilte kataloogiikoonidena.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Collection folder path destination for Organize files.
et: Muusikakogu sihtkataloog failide korraldamisel.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: The path of the collection folder destination for Organize files.
et: Muusikakogu sihtkataloogi asukoht failide korraldamisel.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will rename files in a manner compatible with vfat filesystems.
et: Kas failide korraldamisel nimetakse failid ümber VFAT failisüsteemidega ühilduvalt.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will replace characters that are not compatible with vfat filesystems (such as ':', '*' and '?').
et: Valimisel asendatakse failide korraldamisel märgid, mis ei ühildu VFAT failisüsteemiga (näiteks ':', '*' ja '?').

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will rename files such that they only contain 7-bit ASCII characters.
et: Kas failide korraldamisel nimetatakse failid ümber nii, et nad sisaldaks ainult 7-bitiseid ASCII märke.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will replace characters that are not compatible with the 7-bit ASCII character set.
et: Valimisel asendatakse failide korraldamisel märgid, mida ei leidu 7-bitises ASCII kooditabelis.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will use a custom file naming scheme.
et: Kas failide korraldamisel kasutatakse kohandatud failinime skeemi.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will rename files according to a custom format string.
et: Valimisel nimetatakse failide korraldamisel failid ümber vastavalt kohandatud vormingustringile.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Format string for Organize files, if a custom naming scheme is used.
et: Failide korraldamise vormingustring, kui kasutatakse kohandatud failinime skeemi.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If the custom filename scheme is enabled, then Organize files will rename files according to this format string.
et: Kui kohandatud failinime skeem on lubatud, nimetatakse failide korraldamisel failid ümber antud vormingustringi alusel.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Regular expression that is to be replaced.
et: Asendatav regulaaravaldis.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Organize files will replace substrings matching this regular expression.
et: Failide korraldamisel asendatakse regulaaravaldisele vastavad alamstringid.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Replacing string.
et: Asendusstring.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Organize files will replace matching substrings with this string.
et: Failide korraldamisel asendatakse sobivad alamstringid selle stringiga.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Basic or Advanced Mode
et: Lihtne või põhjalik režiim

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: In basic mode graphical drag/droppable tokens are used to create a filename scheme, in advanced mode the images are replaced with text.
et: Lihtsas režiimis kasutatakse failinime skeemi loomiseks lohistatavaid märgiseid, põhjalikus režiimis asendatakse pildid tekstiga.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Format Presets
et: Vormingute valmisvalikud

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: A list of preset formats (token schemas).
et: Valmisvalikute vormingute nimekiri

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Master volume
et: Helitugevus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: The Amarok master volume, a value between 0 and 100.
et: Amaroki helitugevus vahemikus 0 kuni 100.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Mute state
et: Tumm olek

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: Mute/Unmute sound.
et: Heli välja/sisse.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Whether to fade out tracks when pressing stop.
et: Kas palade esitamine hääbub peatamise korral.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: Enable/Disable fadeout.
et: Hääbumise lubamine/keelamine.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Whether to fade out tracks when pressing pause.
et: Kas palade esitamine hääbub pausilee paneku korral.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Length of fadeout, in milliseconds
et: Hääbumise kestus millisekundites

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: The length of the fadeout in milliseconds.
et: Hääbumise kestus millisekundites.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Equalizer mode - 0 = off, 1 to n = preset no
et: Ekvalaiseri režiim: 0 = väljas, 1 kuni n = valmisvaliku number

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: When enabled, an equalizer plugin filters the audio stream.
et: Märkimisel filtreerib ekvalaiseriplugin audiovoogu.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: List with user equalizer preset names
et: Kasutaja ekvalaiseri valmisvalikute loend

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: List with user presets values
et: Kasutaja valmisvalikute väärtuste loend

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: The mode for adjusting playback volume.
et: Esituse helitugevuse kohandamise režiim.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: Whether to adjust the volume of tracks to make them sound the same volume, and if so whether to make the adjustments per-track or per-album.
et: Kas kohandada palade helitugevust, et see oleks kõigil ühesugune, ja kas kohandada seda palade või albumite kaupa.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Disable Replay Gain
et: Helitugevuse parandamise keelamine

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Make each track the same volume
et: Kõik palad ühe helitugevusega

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Make each album the same volume
et: Kõik albumid ühe helitugevusega

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: The length of a short seek, in seconds.
et: Lühikese otsingu pikkus sekundites.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: The length of a medium seek, in seconds.
et: Keskmise otsingu pikkus sekundites.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: The length of a long seek, in seconds.
et: Pika otsingu pikkus sekundites.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Whether Amarok should pause the currently playing track on suspend.
et: Kas Amarok peaks panema unneminekul esitatava raja pausile.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Whether Amarok should prevent the system from sleeping if it is playing a track.
et: Kas Amarok peaks takistama süsteemi uneseisundisse minekut, kui parajasti midagi esitatakse.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Whether Amarok should start playing if a track is added to playlist (and nothing else is playing).
et: Kas Amarok peaks hakkama rada esitama, kui see esitusnimekirja lisatakse (ja midagi muud parajasti ei esitata).

note: i18n: ectx: label, entry, group (Cover Manager)
en: Amazon locale for cover retrieval
et: Amazoni server kaanepiltide tõmbamiseks

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Cover Manager)
en: Determines which Amazon server cover images should be retrieved from.
et: Määrab, millisest Amazoni serverist hangitakse kaanepilte.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Wikipedia)
en: Wikipedia locale for information retrieval
et: Wikipedia keel info hankimisel

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Wikipedia)
en: Determines in which language the information is retrieved from Wikipedia.
et: Määrab, millises keeles infot Wikipediast hankida.

note: i18n: ectx: label, entry, group (KNotify)
en: Use KNotify support
et: KNotify toetuse kasutamine

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Use On-Screen Display
et: Ekraaniesituse (OSD) kasutamine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: Enable/Disable the On-Screen Display.
et: Ekraaniesituse (OSD) lubamine/keelamine.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Use Growl for notifications
et: Growli kasutamine märguanneteks

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: Enable/Disable use of Growl for notifications.
et: Märguanneteks Growli kasutamise lubamine/keelamine.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Translucency Toggle
et: Läbipaistvuse lülitamine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: Make the background of the OSD translucent.
et: Paneb OSD tausta kasutama läbipaistvust.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Whether to use custom colors for the OSD
et: Kas kasutada ekraaniesitusel (OSD) kohandatud värve

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: You can use custom colors for the OSD if you set this true.
et: Märkimisel saab kasutada ekraaniesitusel (OSD) kohandatud värve.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Font color for OSD
et: Ekraaniesituse (OSD) fondi värv

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The color of the OSD text. The color is specified in RGB, a comma-separated list containing three integers between 0 and 255.
et: Ekraaniesituse (OSD) teksti värv. Värvimääratlus on RGB ehk komadega eraldatud kolm täisarvu vahemikus 0 kuni 255.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Font scaling for OSD
et: OSD fondi skaleerimine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The scaling multiplier for the OSD font, in percent-of-normal. 100 is &#8220;normal size&#8221;.
et: OSD fondi skaleerimiskordaja protsendina normaalselt. 100 on &#8220;normaalsuurus&#8221;.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: How many milliseconds the text should be displayed for
et: Mitu millisekundit teksti näidata

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The time in milliseconds to show the OSD. A value of 0 means never hide. The default value is 5000 ms.
et: Ekraaniesituse (OSD) näitamise aeg millisekundites. 0 tähendab, et seda ei lõpetatagi. Vaikeväärtus on 5000 ms.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Y position offset
et: Y-asukoha nihe

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The Y position of the OSD relative to the chosen screen and OSD alignment. If Top alignment is chosen the Y offset is the space between the upper part of the OSD and the top of the screen. If Bottom alignment is chosen the Y offset is the space between the bottom part of the OSD and the bottom of the screen.
et: Ekraaniesituse (OSD) Y-asukoht valitud ekraani ja OSD joonduse suhtes. Kui on valitud asukoht ülal, on Y-nihe vahemaa OSD ülemise serva ja ekraani ülemise serva vahel. Kui on valitud asukoht all, on Y-nihe vahemaa OSD alumise serva ja ekraani alumise serva vahel.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: OSD screen
et: OSD ekraan

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The screen that should display the OSD. For single-headed environments this setting should be 0.
et: Ekraaniesitust (OSD) näitav ekraan. Ühe ekraani ehk monitoriga süsteemis peab see olema 0.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Align OSD to
et: OSD joondus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The relative position of the OSD. Possible choices are Left, Middle, Right and Center.
et: OSD suhteline asukoht. Võimalikud valikud on vasakul, keskel ja paremal.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OsdHideOnFullscreen)
en: Don't show when a fullscreen application is active
et: Ei näidata, kui mõni rakendus töötab täisekraanirežiimis

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_OsdHideOnFullscreen)
en: Do not show the On-Screen-Display if another application is focused and running in fullscreen mode.
et: Ekraaniesitust ei näidata, kui fookuses on mõni teine rakendus, mis töötab täisekraanirežiimis.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: Resume playback of last played track on startup
et: Viimati esitatud pala esituse taasalustamine käivitamisel

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Session)
en: If set, Amarok resumes playback of the last played track on startup.
et: Märkimisel alustab Amarok käivitamisel viimati esitatud pala esitamist.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: Track URL to resume upon startup
et: Käivitamisel taasesitatava pala URL

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Session)
en: Internal: URL of the track to resume on startup.
et: Seesmine: käivitamisel taasesitatava pala URL.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: Internal: Resume playback in paused state
et: Sisemine: esituse taasalustamine pausil olekus

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: Time to resume at, in milliseconds
et: Taasesituse positsioon millisekundites

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Session)
en: Internal: Playback position in the track to resume on startup.
et: Seesmine: asukoht palas, kus alustatakse käivitamisel taasesitust.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: List of bools describing which browsers are visible, from top to bottom.
et: Tõeväärtuste loend, mis näitab ülevalt alla, millised brauserid on nähtavad.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: Track playing on last exit. Value is -1 if no track was playing.
et: Viimase väljumise eel esitatud pala. Väärtus on -1, kui ühtegi pala ei esitatud.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: Number (from the top) of the last active browser.
et: Viimase aktiivse brauseru number (alates ülalt).

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether Collections folders are scanned recursively
et: Kas uurida muusikakogusid rekursiivselt

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether Collection folders are rescanned on change
et: Kas uurida muusikakogusid muudatuse korral uuesti

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether meta data changes are written back
et: Kas salvestada metaandmete muudatused või mitte

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether changes to the track statistics are written back
et: Kas salvestada pala statistika muudatused või mitte

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether changes to the album cover are written back
et: Kas salvestada muudatused albumi kaanepildis

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Maximum embedded cover dimensions
et: Põimitud kaanepildi maks. mõõtmed

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: List of folders in the Collection
et: Muusikakogu kataloogide nimekiri

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether track numbers are shown in the collection browser.
et: Kas näidata muusikakogu brauseris palade numbreid.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether years are shown in the collection browser.
et: Kas näidata muusikakogu brauseris aastaid.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether to use Mozilla's Character Set Detector to try to guess ID3 tag encodings.
et: Kas kasutada ID3 siltide kodeeringu äraarvamiseks Mozilla kooditabeli tuvastajat.

[ctx: Username for audioscrobbler login]
note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler)
en: Username
et: Kasutajanimi

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Scrobbler)
en: The username to use for connecting to Audioscrobbler
et: Kasutajanimi Audioscrobbleriga ühenduse loomiseks

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPassword) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_passwordLabel)
en: Password
et: Parool

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Scrobbler)
en: The password to use for connecting to Audioscrobbler
et: Parool Audioscrobbleriga ühenduse loomiseks

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler)
en: Send composer data
et: Helilooja andmete saatmine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Scrobbler)
en: Use composer data in Last.fm as artist
et: Last.fm-i helilooja andmete kasutamine esitajana

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler)
en: Retrieve similar artists
et: Sarnaste esitajate hankimine

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Device type
et: Seadme tüüp

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: The type of media device.
et: Meediaseadme tüüp.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Mount point
et: Ühendamiskoht

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: The mount point used for the media device connection.
et: Koht, mida kasutatakse meediaseadme ühendamiseks.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Mount command
et: Ühendamise käsk

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: The mount command used for the media device connection.
et: Käsk, mida kasutatakse meediaseadme ühendamiseks.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: UmountCommand
et: Lahutamise käsk

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: The umount command used for the media device connection.
et: Käsk, mida kasutatakse meediaseadme lahutamiseks.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Auto delete podcasts
et: Podcastide automaatne kustutamine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: Whether podcast shows already played are automatically deleted when media device is connected.
et: Kas juba esitatud podcast kustutatakse automaatselt meediaseadme ühendamisel.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Sync stats
et: Statistika sünkroniseerimine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: Whether Amarok statistics should be synchronized with play count/ratings on device and whether tracks played should be submitted to Last.fm.
et: Kas Amaroki statistika sünkroniseeritakse esitamiste arvu ja hinnangutega seadmel ja kas esitatud palad edastata Last.fm-ile.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Daap)
en: Manually added servers
et: Käsitsi lisatud serverid

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Daap)
en: Music Sharing servers added by the user.
et: Kasutaja lisatud jagatud muusika serverid.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Daap)
en: Server passwords
et: Serveri paroolid

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Daap)
en: Passwords stored by hostname.
et: Masinanime kaupa salvestatud paroolid.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Search)
en: Include track names in matching
et: Arvestatakse ka palade nimega

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Search)
en: Include album names in matching
et: Arvestatakse ka albumite nimega

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Search)
en: Include artist names in matching
et: Arvestatakse ka esitajate nimega

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Search)
en: Include genre names in matching
et: Arvestatakse ka žanride nimega

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Search)
en: Include composer names in matching
et: Arvestatakse ka heliloojate nimega

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Search)
en: Include years in matching
et: Arvestatakse ka aastatega

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Layout)
en: The name of the layout that will be loaded on startup
et: Käivitamisel laaditava paigutuse nimi

note: i18n: ectx: label, entry, group (MySQL)
en: Whether Amarok uses its own internal database, as opposed to an external engine.
et: Kas Amarok peaks kasutama oma sisemist andmebaasi, mitte välist mootorit.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MySQL)
en: The hostname of the external server to connect to.
et: Välise serveri masinanimi, millega ühendus luua.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MySQL)
en: Which server port to connect to the database engine.
et: Millises serveri pordis ühenduda andmebaasi mootoriga.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MySQL)
en: The name of the database Amarok will use. The user should have sufficient access permissions.
et: Amaroki kasutatava andmebaasi nimi. Kasutajal peavad olema selle jaoks piisavad õigused.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MySQL)
en: Username used to access the external database.
et: Kasutajanimi välise andmebaasi kasutamiseks.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MySQL)
en: Password for the external database user.
et: Parool välise andmebaasi kasutamiseks.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MySQL)
en: Keeps a running count to know when run a CHECK.
et: Arvepidamine teadmaks, millal sooritada kontrolli.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ScriptManager)
en: Whether to enable Amarok's scripting module.
et: Kas lubada Amaroki skriptimismoodulit.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (ScriptManager)
en: Enable/Disable Amarok's scripting module.
et: Amaroki skriptimismooduli lubamine/keelamine.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ScriptManager)
en: Whether to automatically update built-in scripts
et: Kas uuendada automaatselt kaasapandud skripte

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (ScriptManager)
en: Enable/Disable automatic update for built-in scripts.
et: Kaasapandud skriptide automaatse uuendamise lubamine/keelamine.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ScriptManager) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (ScriptManager)
en: Whether to enable the script console.
et: Kas lubada skriptikonsooli.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ScriptManager) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (ScriptManager)
en: Whether to display a warning about scripts accessing deprecated APIs.
et: Kas näidata hoiatust, kui skriptid püüavad pöörduda iganenud API poole.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ScriptConsole) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (ScriptConsole)
en: Whether to save the current session on exit.
et: Kas salvestada väljumisel aktiivne seanss.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Moodbar)
en: Whether to show the moodbar of the current track, if available, in the progress slider
et: Kas näidata olemasolul aktiivse pala tujuriba pala edenemisliuguril

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Moodbar)
en: Enable/Disable showing moodbar, if available, in the progress slider.
et: Olemasolul tujuriba näitamise lubamine/keelamine edenemisliuguril.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Moodbar)
en: The style to use when painting the moodbar
et: Tujuriba esitamisel kasutatav stiil

note: i18n: ectx: label, entry, group (PlaylistGenerator)
en: Quality factor for Automated Playlist Generator
et: Automaatsete esitusnimekirjade generaatori kvaliteeditegur

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (PlaylistGenerator)
en: A value between 0 and 10 that controls whether the Automated Playlist Generator tries to optimize for speed (0) or accuracy (10).
et: Väärtus 0 ja 10 vahel, mis määrab, kas automaatsete esitusnimekirjade generaator püüab tööd optimeerida kiirust (0) või täpsust (10) silmas pidades.

[ctx: The command type of this url is not known]
en: Unknown
et: Tundmatu

en: New Bookmark
et: Uus järjehoidja

en: Bookmark Manager
et: Järjehoidjate haldur

en: Add Group
et: Lisa rühm

en: Filter bookmarks
et: Filtreeri järjehoidjaid

en: Start typing to progressively filter the bookmarks
et: Järjehoidjate filtreerimiseks hakka lihtsalt kirjutama

en: Bookmark this Album
et: Pane see album järjehoidjatesse

en: Bookmark this Artist
et: Pane see esitaja järjehoidjatesse

en: Add Position Marker
et: Lisa asukohatähis

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Tüüp

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Description
et: Kirjeldus

en: New Group
et: Uus grupp

en: none
et: puudub

[ctx: Load the view represented by this bookmark]
en: &Load
et: &Laadi

en: &Delete
et: &Kustuta

en: &Create timecode track
et: &Loo ajakoodirada

en: New Timecode Track
et: Uus ajakoodirada

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Context: %1
et: Kontekst: %1

en: Bookmark Context View Applets
et: Lisa kontekstivaate apletid järjehoidjatesse

[ctx: A type of command that affects the context view]
en: Context
et: Kontekst

en: Files
et: Failid

en: Files (%1)
et: Failid (%1)

en: Album "%1" from %2
et: Album "%1" allikast %2

en: Artist "%1" from %2
et: Esitaja "%1" allikast %2

en: Artist "%1"
et: Esitaja "%1"

en: Bookmark Media Sources View
et: Lisa muusikaallikate vaade järjehoidjatesse

[ctx: A type of command that affects the view in the browser category]
en: Navigate
et: Liikumine

en: Bookmark Track Position
et: Lisa pala asukoht järjehoidjatesse

[ctx: A type of command that starts playing at a specific position in a track]
en: Play
et: Esitus

en: Files/URLs to open
et: Avatavad failid/URL-id

en: Immediately start playing an audio cd
et: Kohene audio CD taasesitamine

en: Skip backwards in playlist
et: Esitusnimekirjas tagasi

en: Start playing current playlist
et: Aktiivse esitusnimekirja mängimahakkamine

en: Play if stopped, pause if playing
et: Esitus, kui on peatatud, paus, kui mängitakse

en: Pause playback
et: Taasesituse peatamine

en: Stop playback
et: Taasesituse katkestamine

en: Skip forwards in playlist
et: Esitusnimekirjas edasi

en: Additional options:
et: Lisavõtmed:

en: Append files/URLs to playlist
et: Failide/URL-ide lisamine esitusnimekirja

en: Queue URLs after the currently playing track
et: URL-id seatakse järjekorda aktiivse pala taha

en: Load URLs, replacing current playlist
et: URL-ide laadimine, aktiivse esitusnimekirja asendamine

en: Print verbose debugging information
et: Üksikasjaliku silumisinfo näitamine

en: Print verbose debugging information from the audio system
et: Üksikasjaliku silumisinfo näitamine helisüsteemi kohta

en: Disable colorization for debug output.
et: Silumisväljundi värviliseks muutmise keelamine.

en: Allow running multiple Amarok instances
et: Mitme Amaroki protsessi töötamise lubamine

en: Base for relative filenames/URLs
et: Suhteliste failinimede/URL-ide baas

en: Database Error
et: Andmebaasi viga

en: The Amarok database reported the following errors:
    %1
    In most cases you will need to resolve these errors before Amarok will run properly.
et: Amaroki andmebaas andis teada järgmistest vigadest:
    %1
    Enamasti on need vaja lahendada, enne kui saab Amaroki korralikult tööle panna.

en: Moving files to trash
et: Failide viskamine prügikasti

en: A music path, %1, is set in System Settings.
    Would you like to use that as a collection folder?
et: Muusika asukoht %1 on määratud süsteemi seadistustes.
    Kas soovid kasutada seda oma muusikakogu kataloogina?

en: Media Sources Home
et: Muusikaallikate kodu

en: Filter Music Sources
et: Filtreeri muusikaallikaid

en: &Media Sources
et: &Muusikaallikad

en: Go Up in Media Sources Pane
et: Liigu muusikaallikate paneelil üles

en: This is where you will find your local music, as well as music from mobile audio players and CDs.
et: Siin leiad oma kohaliku muusika, samuti muusika kaasaskantavatel muusikamängijatel ja CD-del.

en: Search collection
et: Otsing kollektsioonis

[ctx: @item:inlistbox Collection widget filter preset]
en: Added This Hour
et: Lisatud viimasel tunnil

[ctx: @item:inlistbox Collection widget filter preset]
en: Added Today
et: Lisatud täna

[ctx: @item:inlistbox Collection widget filter preset]
en: Added This Week
et: Lisatud viimasel nädalal

[ctx: @item:inlistbox Collection widget filter preset]
en: Added This Month
et: Lisatud viimasel kuul

en: First Level
et: Esimene tasand

en: Second Level
et: Teine tasand

en: Third Level
et: Kolmas tasand

en: Show Years
et: Näita aastaid

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Track Numbers
et: Näita palade arvu

en: Show Cover Art
et: Näita kaanepilti

en: Merged View
et: Ühendvaade

en: Sort Options
et: Sortimisvalikud

[ctx: No labels are assigned to the given item are any of its subitems]
en: No Labels
et: Märgendid puuduvad

en: Counting...
et: Arvestus...

en: 1 track | %1 tracks
et[0]: 1 pala
et[1]: %1 pala

[ctx: The Name is not known]
en: Unknown
et: Tundmatu

en: Various Artists
et: Mitu esitajat

en: Year - Album
et: Aasta - Album

en: Track Artist
et: Pala esitaja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_29)
en: Album Artist
et: Albumi esitaja

en: Composer
et: Helilooja

en: Genre
et: Žanr

en: Year
et: Aasta

en: Label
et: Märgend

en: None
et: Puudub

en: Collapse All
et: Keri kõik kokku

en: Collection
et: Muusikakogu

en: Copy to Collection
et: Kopeeri muusikakogusse

en: Move to Collection
et: Liiguta muusikakogusse

en: Move Tracks to Trash
et: Viska palad prügikasti

en: Delete Tracks
et: Kustuta palad

en: More...
et: Rohkem...

en: &Add to Playlist
et: Lis&a esitusnimekirja

[ctx: Replace the currently loaded tracks with these]
en: &Replace Playlist
et: Ase&nda esitusnimekiri

[ctx: Organize Files]
en: Organize Files
et: Failide korraldamine

en: &Edit Track Details
et: &Muuda pala üksikasju

en: Refresh
et: Värskenda

en: Filter Files
et: Failide filtreerimine

en: The file browser lets you browse files anywhere on your system, regardless of whether these files are part of your local collection. You can then add these files to the playlist as well as perform basic file operations.
et: Failisirvija võimaldab sirvida kõiki süsteemi faile, kuulugu nad sinu muusikakogusse või mitte. Soovi korral võid lisada faile oma esitusnimekirja ja võtta nendega ette lihtsamaid failitoiminguid.

en: &Move to Trash
et: &Viska prügikasti

[ctx: @title:window]
en: Confirm Delete
et: Kustutamise kinnitus

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these %1 items?
et[0]: Kas tõesti kustutada see element?
et[1]: Kas tõesti kustutada need %1 elementi?

[ctx: @title:window]
en: Confirm Move to Trash
et: Prügikasti viskamise kinnitus

en: Are you sure you want to move this item to trash? | Are you sure you want to move these %1 items to trash?
et[0]: Kas tõesti visata see element prügikasti?
et[1]: Kas tõesti visata need %1 elementi prügikasti?

en: Home
et: Kodu

en: Automated Playlist Generator
et: Automaatne esitusnimekirjade generaator

en: Create playlists by specifying criteria
et: Esitusnimekirjade loomine vastavalt kriteeriumidele

en: Add new preset
et: Lisa uus valmisvalik

en: Edit selected preset
et: Muuda valitud valmisvalikut

en: Delete selected preset
et: Kustuta valitud valmisvalik

en: Import a new preset
et: Impordi uus valmisvalik

en: Export the selected preset
et: Ekspordi valitud valmisvalik

en: Run APG with selected preset
et: Käivita automaatne esitusnimekirja generaator valitud valmisvalikuga

en: APG Presets
et: Automaatse esitusnimekirja valmisvalikud

en: Generator Optimization
et: Generaatori optimeerimine

en: Speed
et: Kiirus

en: Accuracy
et: Täpsus

[ctx: Bias dialog window title]
en: Edit bias
et: Eelistuse muutmine

[ctx: Bias selection label in bias view.]
en: Match Type:
et: Sobivuse tüüp:

en: This bias is a replacement for another bias
    which is currently not loaded or deactivated.
    The original bias name was %1.
et: See eelistus on teise eelistuse asendus,
    mis ei ole praegu laaditud või on välja lülitatud.
    Algse eelistuse nimi oli %1.

en: This bias has no settings.
et: Sel eelistusel pole seadistusi.

en: Dynamic Playlists
et: Dünaamilised esitusnimekirjad

en: Dynamically updating parameter based playlists
et: Parameetrite põhjal dünaamiliselt uuenevad esitusnimekirjad

en: With a dynamic playlist, Amarok becomes your own personal dj, automatically selecting tracks for you, based on a number of parameters that you select.
et: Dünaamiliste esitusnimekirjade abil muutub Amarok sinu isiklikuks diskoriks, valides automaatselt palasid vastavalt sinu valitud parameetritele.

en: Previous:
et: Eelmine:

en: Number of previous tracks to remain in the playlist.
et: Esitusnimekirja jäetavate varasemate palade arv.

en: Upcoming:
et: Järgmine:

en: Number of upcoming tracks to add to the playlist.
et: Esitusnimekirja lisatavate edasiste palade arv.

[ctx: Turn dynamic mode on]
en: On
et: Sees

en: Turn dynamic mode on.
et: Lülita dünaamiline režiim sisse.

en: Duplicates
et: Topeltpalad

en: New
et: Uus

en: New playlist
et: Uus esitusnimekiri

en: Edit
et: Muuda

en: Edit the selected playlist or bias
et: Valitud esitusnimekirja või eelistuse muutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, eqPresetDeleteBtn)
en: Delete
et: Kustuta

en: Delete the selected playlist or bias
et: Valitud esitusnimekirja või eelistuse kustutamine

en: Repopulate
et: Täida uuesti

en: Replace the upcoming tracks with fresh ones.
et: Asenda pealetulevad palad värsketega.

en: &Rename playlist
et: Muuda esitusnimeki&rja nime

en: &Add new Bias
et: Lis&a uus eelistus.

en: &Clone Playlist
et: &Klooni esitusnimekiri

en: &Delete playlist
et: K&ustuta esitusnimekiri

en: &Edit bias...
et: &Muuda eelistust...

en: &Clone bias
et: &Klooni eelistus

en: &Delete bias
et: K&ustuta eelistus

en: &Add new bias
et: Lis&a uus eelistus

en: The playlist browser contains your list of imported and saved playlists. It is also where you can specify powerful dynamic playlists and manage your podcast subscriptions and episodes.
et: Esitusnimekirja sirvija sisaldab sinu imporditud ja salvesatud esitusnimekirju. Samuti saab siin seadistada väga kasulikke dünaamilisi esitusnimekirju ning hallata podcastide tellimusi ja episoode.

en: Add Folder
et: Kataloogi lisamine

en: Visible Sources
et: Nähtavad allikad

en: Folders are only shown in <b>merged view</b>.
et: Katalooge näidatakse ainult <b>ühendatud vaates</b>.

[ctx: default name for new folder]
en: New Folder
et: Uus kataloog

[ctx: number of playlists from one source]
en: One Playlist | %1 playlists
et[0]: Üks esitusnimekiri
et[1]: %1 esitusnimekirja

[ctx: normally number of playlists, but they are still loading]
en: Loading...
et: Laadimine ...

[ctx: number of playlists from one source]
en: One playlist | %1 playlists
et[0]: Üks esitusnimekiri
et[1]: %1 esitusnimekirja

en: Source
et: Allikas

en: Create an Empty Playlist
et: Loo tühi esitusnimekiri

[ctx: toggle the "new" status of this podcast episode]
en: &New
et: &Uus

en: &Rename...
et: Muu&da nime...

en: &Delete...
et: &Kustuta...

en: &Export As...
et: &Ekspordi kui ...

[ctx: First part of 'Remove %1 From %2']
en: a Track | %1 Tracks
et[0]: 1 pala
et[1]: %1 pala

[ctx: %1: number of tracks. %2: number of playlists]
en: Remove %1 From %2
et: Eemalda %1 %2

[ctx: Second part of 'Remove %1 From %2']
en: 1 Playlist | %1 Playlists
et[0]: 1 esitusnimekirjast
et[1]: %1 esitusnimekirjast

[ctx: %2 is saved playlist name]
en: Remove a Track From %2 | Remove %1 Tracks From %2
et[0]: Eemalda pala esitusnimekirjast %2
et[1]: Eemalda %1 pala esitusnimekirjast %2

en: Confirm Playlist Deletion
et: Esitusnimekirja kustutamise kinnitus

en: Use relative path for &saving
et: &Suhtelise asukoha kasutamine salvestamisel

en: Save As
et: Salvestamine

en: &Rename Folder...
et: &Muuda kataloogi nime...

en: &Delete Folder
et: &Kustuta kataloog

en: New name
et: Uus nimi

[ctx: Enter a new name for a folder that already exists]
en: Enter new folder name:
et: Uus kataloogi nimi:

en: Confirm Delete
et: Kustutamise kinnitus

en: Are you sure you want to delete this folder and its contents?
et: Kas tõesti kustutada see kataloog ja kogu selle sisu?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_podcastCheckBox)
en: Podcasts
et: Podcastid

en: List of podcast subscriptions and episodes
et: Tellitud podcastide ja episoodide nimekiri

en: Manage your podcast subscriptions and browse individual episodes. Downloading episodes to the disk is also done here, or you can tell Amarok to do this automatically.
et: Podcastide tellimuste haldamine ja üksikute episoodide sirvimine. Siin saab ka episoode kettale alla laadida või lasta seda Amarokil automaatselt teha.

en: &Add Podcast
et: Lis&a podcast

en: &Update All
et: &Uuenda kõiki

en: Import OPML File
et: OPML-faili import

en: By
et: Esitaja

[ctx: Podcast published on date]
en: On
et: Ilmunud

en: File Size:
et: Faili suurus:

en: Subscription Date:
et: Tellimise aeg:

en: Keywords:
et: Võtmesõnad:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addPodcastButton)
en: Add Podcast...
et: Lisa Podcast...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, addPodcastButton)
en: add podcast...
et: Lisa Podcast...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, refreshPodcastsButton)
en: Refresh All Podcasts
et: Värskenda kõiki Podcaste

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, configurePodcastsButton) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, configurePodcastsButton)
en: Configure Podcasts...
et: Seadista Podcaste...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, podcastsIntervalButton)
en: Scan Interval...
et: Uuendamise intervall...

[ctx: number of podcasts from one source]
en: One Channel | %1 channels
et[0]: Üks kanal
et[1]: %1 kanalit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel)
en: Title
et: Pealkiri

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Add Podcast
et: Podcasti lisamine

en: Enter RSS 1.0/2.0 or Atom feed URL:
et: RSS 1.0/2.0 või Atomi voo URL:

en: Saved Playlists
et: Salvestatud esitusnimekirjad

en: User generated and imported playlists
et: Kasutaja loodud ja imporditud esitusnimekirjad

en: Create, edit, organize and load playlists. Amarok automatically adds any playlists found when scanning your collection, and any playlists that you save are also shown here.
et: Esitusnimekirjade loomine, korraldamine ja laadimine. Amarok lisab muusikakogu uurimisel automaatselt kõik leitud esitusnimekirjad ning siin näeb ka kõiki esitusnimekirju, mille oled salvestanud.

en: The Internet browser lets you browse online sources of content that integrates directly into Amarok. Amarok ships with a number of these sources, but many more can be added using scripts.
et: Internetisisu sirvija võimaldab lehitseda võrguallikaid, mis on lõimitud otse Amarokki. Amarok pakub mitmeid allikaid, kuid neid saab skriptidega palju rohkem lisada.

[ctx: Miscellaneous settings]
en: General
et: Üldine

en: Configure General Options
et: Üldiste valikute seadistamine

en: Local Collection
et: Kohalik muusikakogu

en: Configure Local Collection
et: Kohaliku kogu seadistamine

en: Metadata
et: Metaandmed

en: Configure Metadata Handling
et: Metaandmete käitlemise seadistamine

en: Playback
et: Taasesitus

en: Configure Playback
et: Taasesituse seadistamine

en: Notifications
et: Märguanded

en: Configure Notifications
et: Märguannete seadistamine

en: Database
et: Andmebaas

en: Configure Database
et: Andmebaasi seadistamine

en: Plugins
et: Pluginad

en: Configure Plugins
et: Pluginate seadistamine

en: Scripts
et: Skriptid

en: Configure Scripts
et: Skriptide seadistamine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CollectionConfig)
en: Collection Setup
et: Muusikakogu seadistamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, collectionFoldersBox)
en: Collection Folders
et: Muusikakogu kataloogid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descriptionLabel)
en: These folders will be scanned for media to make up your collection. You can right-click on a folder to individually rescan it, if it was previously selected:
et: Järgmistest kataloogidest otsitakse uusi faile sinu kogu loomiseks. Paremklõpsuga kataloogil saab valida uurimiseks ainult selle, kui kataloog oli varem valitud:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, importingBox)
en: Importing Music
et: Muusika import

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, transcodeLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (Transcoding::SelectConfigWidget, transcodingConfig)
en: Whether Amarok should transcode tracks when they are copied or moved to Local Collection.
et: Kas Amarok peaks transkodeerima palad nende kopeerimisel või liigutamisel kohalikku kogusse.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, transcodeLabel)
en: Transcode tracks:
et: Palade transkodeerimine:

en: Amarok was able to establish a successful connection to the database.
et: Amarok suutis edukalt luua ühenduse andmebaasiga.

en: Success
et: Edu

en: The amarok database reported the following errors:
    %1
    In most cases you will need to resolve these errors before Amarok will run properly.
et: Amaroki andmebaas andis teada järgmistest vigadest:
    %1
    Enamasti on need vaja lahendada, enne kui saab Amaroki korralikult tööle panna.

en: Changes to database settings only take
    effect after Amarok is restarted.
et: Muudatused andmebaasi seadistustes
    rakenduvad alles Amaroki taaskäivitamisel.

en: Database settings changed
et: Andmebaasi seadistusi on muudetud

[ctx: A default password for insertion into an example SQL command (so as not to print the real one). To be manually replaced by the user.]
en: password
et: parool

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_UseServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_UseServer)
en: Check to enable the use of an external database. By default there is already an embedded MySQL database running.
et: Märkimise korral kasutatakse välist andmebaasi. Vaikimisi töötab juba põimitud MySQL-i andmebaas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseServer)
en: Use &external MySQL database
et: Välis&e MySQL-i andmebaasi kasutamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, group_Connection)
en: Connection Settings
et: Ühenduse seadistused

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_Host)
en: Enter the name of the existing MySQL server
et: Olemasoleva MySQL-serveri nimi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_Port)
en: Enter the port number to access the server. Default is port 3306.
et: Pordi number serveri kasutamiseks. Vaikimisi port on 3306.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUsername) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_User)
en: &Username:
et: Kas&utajanimi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_Password)
en: Enter the password for the default user.
et: Vaikimisi kasutaja parool.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPassword) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Password)
en: &Password:
et: &Parool:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_User)
en: Enter the username to access the database with full access privileges.
et: Kasutajanimi andmebaasi kasutamiseks täielike õigustega.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Database)
en: &Database:
et: An&dmebaas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_Database)
en: Enter the name of the database. Default preset is amarokdb.
et: Andmebaasi nimi. Vaikimisi valmisandmebaas on amarokdb.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, button_Test)
en: Test database connection
et: Testi andmebaasi ühendust

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Info)
en: Amarok expects the above database and user account to already exist. This user also requires full access to the database. Changes only take effect after Amarok is restarted.
et: Amarok eeldab, et määratud andmebaas ja kasutaja on olemas. Kasutajal peab olema ka andmebaasi täieliku kasutamise õigus. Muudatused rakenduvad alles pärast Amaroki taaskäivitamist.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_SQL)
en: If your database is not already set up, you can use the following S&QL commands (after replacing the password with the correct one):
et: Kui andmebaas pole veel häälestatud, kasutatakse järgmisi S&QL-i käske (pärast parooli asendamist korrektsega):

en: Excluded Labels
et: Väljajäetavad märgendid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addButton)
en: Add this label to the list of excluded labels
et: Märgendi lisamine väljajäetavate märgendite hulka

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, addLabelLine)
en: Add Label to Exclude
et: Väljajäetav märgend

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel)
en: Selected labels won't be touched by statistics synchronization
et: Valitud märgendeid ei kasutata statistika sünkroonimise ajal

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalBox)
en: General Options
et: Üldised valikud

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTrayIcon) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTrayIcon)
en: Check to enable the Amarok system tray icon.
et: Märkimisel näidatakse süsteemses salves Amaroki ikooni.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTrayIcon)
en: Show tray &icon
et: Ikooni näi&tamine süsteemses salves

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AutoGetCoverArt) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoGetCoverArt)
en: Check to enable the automatic retrieval of cover art from the Internet.
et: Märgi kaanepildi automaatseks tõmbamiseks internetist.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoGetCoverArt)
en: Automatically retrieve cover art
et: Kaanepiltide automaatne tõmbamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AnimateAppletCollapse) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AnimateAppletCollapse)
en: Check to enable animations when context applets collapse.
et: Kontekstiaplettide sulgemisel animatsiooni lubamine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowBrowserBackgroundImage)
en: Show background images in the browser panel
et: Taustapiltide näitamine brauseripaneelis

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, playlistBox)
en: Playlist Options
et: Esitusnimekirja valikud

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AutoScrollPlaylist)
en: Check to make the playlist scroll so the current track is always visible.
et: Märkimisel keritakse esitusnimekirja nii, et alati oleks näha esitatav pala

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoScrollPlaylist)
en: Automatically scroll playlist to current track
et: Esitusnimekirja automaatne kerimine aktiivse pala näitamiseks

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, moodbarBox)
en: Moodbar Options
et: Tujuriba valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, moodbarNote)
en: <b>Note</b>: Mood files must be generated manually. For more information, visit <a href="http://userbase.kde.org/Amarok/Manual/Various/Moodbar">related article on KDE UserBase</a>.
et: <b>Märkus</b>: tujufailid tuleb genereerida käsitsi. Täpsemalt kõneleb sellest <a href="http://userbase.kde.org/Amarok/Manual/Various/Moodbar">vastav (ingliskeelne) artikkel KDE Userbase'is</a>.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMoodbarInSlider)
en: The Moodbar makes it possible to navigate in your music visually.
    Please note that this feature requires the external "Moodbar Generator" tool.
et: Tujuriba võimaldab liikuda muusika vahel visuaalselt.
    Palun arvesta, et see võimalus nõuab välist "tujuriba genereerimise" tööriista.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMoodbarInSlider)
en: Show Moodbar in Progress Slider
et: Tujuriba näitamine edenemisliuguril

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Moodbar style
et: Tujuriba stiil

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle)
en: Choose the mood display style
et: Tuju kuvamisstiili valimine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle)
en: Default (System colours)
et: Vaikimisi (süsteemsed värvid)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle)
en: Angry
et: Vihane

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle)
en: Frozen
et: Tardunud

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle)
en: Happy
et: Õnnelik

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle)
en: Normal
et: Tavaline

[ctx: Maximum cover size option]
en: Small (200 px)
et: Väike (200 px)

[ctx: Maximum cover size option]
en: Medium (400 px)
et: Keskmine (400 px)

[ctx: Maximum cover size option]
en: Large (800 px)
et: Suur (800 px)

[ctx: Maximum cover size option]
en: Huge (1600 px)
et: Hiiglaslik (1600 px)

[ctx: Statistics sync checkbox label]
en: Synchronize Ratings
et: Hinnangute sünkroonimine

[ctx: Statistics sync checkbox label]
en: Synchronize First Played Times
et: Esimese esitamise kordade sünkroonimine

[ctx: Statistics sync checkbox label]
en: Synchronize Last Played Times
et: Viimase esitamise kordade sünkroonimine

[ctx: Statistics sync checkbox label]
en: Synchronize Playcounts
et: Esitamiskordade sünkroonimine

[ctx: Statistics sync checkbox label]
en: Synchronize Labels
et: Märgendite sünkroonimine

[ctx: %1 is field name such as Play Count (this string is only used as a fallback)]
en: Synchronize %1
et: %1 sünkroonimine

en: (%2one exception%3) | (%2%1 exceptions%3)
et[0]: (%2üks erand%3)
et[1]: (%2%1 erandit%3)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_tagsGroup)
en: File Tags
et: Failisildid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_writeBack)
en: Write meta data changes (including 'stars' rating) back to the original file.
    You can also prevent writing back by write protecting the file.
    This might be a good idea if you are currently
    sharing those files via the Internet.
et: Metaandmete muutuste (sealhulgas tärnidega hinnete) salvestamine originaalfaili. 
    Seda võib ka vältida, kaitstes originaalfaili. 
    See võib olla mõistlik eriti siis, 
    kui jagad neid faile interneti kaudu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_writeBack)
en: Write metadata to file
et: Metaandmete kirjutamine faili

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_writeBackStatistics)
en: Write play-changing statistics (e.g. score, lastplayed, playcount)
    as tags back to the file.
et: Muudetud esitusstatistika (nt. hinnangu, viimase esitamise aja
     või esitamiste arvu) salvestamine faili.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_writeBackStatistics)
en: Write statistics to file
et: Statistika kirjutamine faili

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_writeBackCover)
en: Write changed covers back to the file.
    This will replace existing embedded covers.
et: Muudetud kaanepiltide salvestamine faili. 
    See asendab olemasolevad põimitud kaanepildid.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_writeBackCover)
en: Write covers to file, maximum size:
et: Kaanepiltide kirjutamine faili, maks. suurus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_writeBackCoverDimensions)
en: Scale covers down if necessary.
et: Vajadusel kaanepildi mahaskaleerimine.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_useCharsetDetector)
en: If selected, Amarok will use Mozilla's
    Character Set Detector to attempt to automatically guess the
    character sets used in ID3 tags.
et: Märkimisel kasutab Amarok Mozilla
    kooditabeli tuvastajat ning püüab automaatselt
    ära arvata ID3 siltides kasutatud kooditabeli.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_useCharsetDetector)
en: &Enable character set detection in ID3 tags
et: Kooditab&eli tuvastamise lubamine ID3 siltides

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_statSyncingGroup)
en: Statistics Synchronization
et: Statistika sünkroonimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_syncedCollectionsLabel)
en: <b>Check collections to keep them synchronized.</b> This includes scrobbling of tracks played on iPods if you have Last.fm plugin configured
et: <b>Märgi muusikakogud, et neid hoitaks sünkroonis.</b> See tähendab muu hulgas iPodil esitatud lugude saatmist Last.fm-ile, kui Last.fm-i plugin on seadistatud.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_forgetTargetsButton)
en: Forget
et: Unusta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_configureTargetButton)
en: Configure…
et: Seadista …

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_addTargetButton)
en: Add…
et: Lisa …

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_synchronizeButton)
en: Synchronize…
et: Sünkrooni ...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General
et: Üldine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, kcfg_OsdEnabled) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, kcfg_OsdEnabled)
en: Check to enable the On-Screen-Display. The OSD briefly displays track data when a new track is played.
et: Märkimisel lülitatakse sisse ekraaniesitus (On-Screen Display, OSD). See näitab uue pala mängimise alustamisel mõneks hetkeks pala andmeid.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_OsdEnabled)
en: Use &On-Screen-Display
et: Ekraaniesituse (OSD) kas&utamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fadeoutLengthLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Duration:
et: K&estus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_OsdDuration) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_OsdDuration)
en: The time in milliseconds for which to show the OSD. The value must be between 500 ms and 10000 ms.
et: OSD näitamise aeg millisekundites. Peab jääma vahemikku 500 ms kuni 10 000 ms.

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_OsdDuration)
en: Forever
et: Igavesti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Sc&reen:
et: Ek&raan:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, kcfg_OsdScreen) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_OsdScreen)
en: The screen that should display the OSD.
et: Ekraan, mis näitab OSD-d.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, kcfg_OsdUseCustomColors) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, kcfg_OsdUseCustomColors)
en: Check to enable custom colors for the On-Screen-Display.
et: Klõpsa ekraaniesituse (OSD) kohandatud värvide lubamiseks.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_OsdUseCustomColors)
en: Use &custom colors
et: &Kohandatud värvide kasutamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_OsdTextColor)
en: The color of the OSD text.
et: Ekraaniesituse (OSD) teksti värv.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Text color:
et: Teksti värv:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_OsdTextColor)
en: Click to select the color of the OSD text.
et: Klõpsa ekraaniesituse (OSD) teksti värvi valimiseks.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_OsdUseTranslucency)
en: If checked, enables translucency if supported by your desktop system.
et: Märkimise korral kasutatakse läbipaistvust, kui süsteem seda toetab.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OsdUseTranslucency)
en: &Translucent
et: Lä&bipaistev

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Font scale:
et: Fondi mõõtkava:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_KNotifyEnabled)
en: Check to use the system notification.
et: Märkimisel kasutatakse süsteemi märguandeid.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_KNotifyEnabled)
en: Use &system notifications
et: &Süsteemi märguannete kasutamine

en: Current Phonon backend does not support volume fading
et: Aktiivne Phononi taustaprogramm ei toeta helitugevuse hääbumist

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ResumePlayback) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ResumePlayback)
en: If checked, Amarok will<br>resume playback from where you left it the previous session -- just like a tape-player.
et: Märkimisel alustab Amarok kohe mängimist sealt,<br>kus viimasel väljumisel pooleli jäi - umbes nagu lintmaki puhul.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResumePlayback)
en: &Resume playback on start
et: &Käivitamisel taasalustatakse mängimist

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_StartPlayingOnAdd) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_StartPlayingOnAdd)
en: <html>Enable this option to start playing whenever a track or more are added to the playlist using mouse, pressing Enter or when the playlist is replaced. Does nothing if something is already playing.</html>
et: <html>Selle märkimisel hakatakse alati pala esitama, kui see (või ka rohkem palu lisatakse esitusnimekirja hiirega või vajutades klahvi Enter, või kui esitusnimekiri asendatakse. Kui midagi juba esitatakse, ei mõjuta midagi.</html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_StartPlayingOnAdd)
en: Start playing when tracks are added to playlist
et: Esitamise alustamine radade lisamisel esitusnimekirja

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Volume Fading
et: Helitugevuse hääbumine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FadeoutOnStop)
en: Fadeout on stop
et: Hääbumine peatamisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FadeoutOnPause)
en: Fadeout on pause
et: Hääbumine pausile panekul

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_FadeoutLength) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_FadeoutLength)
en: The length of the fadeout, in milliseconds.
et: Hääbumise kestus millisekundites.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: System Suspend Options
et: Süsteemi unnemineku valikud

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_InhibitSuspend) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_InhibitSuspend)
en: If enabled, Amarok will prevent the system from automatically suspending if it is playing a track
et: Märkimisel takistab Amarok süsteemil automaatset unneminekut, kui mõnda pala esitatakse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_InhibitSuspend)
en: &Inhibit automatic suspend if playing
et: Es&itamisel takistatakse automaatset unneminekut

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_PauseOnSuspend) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_PauseOnSuspend)
en: If enabled, Amarok will pause the currently playing track on suspend
et: Märkimisel teeb Amarok unneminekul mängitava pala esitamisel pausi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PauseOnSuspend)
en: &Pause playback on suspend
et: Esituse &peatamine unneminekul

en: Collections
et: Muusikakogud

en: Internet Services
et: Internetiteenused

en: Statistics importers
et: Statistika importijad

en: Manually installed scripts cannot be automatically updated, continue?
et: Käsitsi paigaldatud skripte ei saa automaatselt uuendada. Kas jätkata?

en: Select Archived Script
et: Arhiveeritud skripti valimine

en: Invalid Archive
et: Vigane arhiiv

en: Invalid Script File
et: Vigane skriptifail

en: Another script with the name %1 already exists
    Existing Script's Version: %2
    Selected Script's Version: %3
et: Skript nimega %1 on juba olemas
    Olemasoleva skripti versioon: %2
    Valitud skripti versioon: %3

en: The script %1 was successfully installed
et: Skript %1 paigaldati edukalt

en: Generic
et: Üldine

en: Lyrics
et: Sõnad

en: Scriptable Service
et: Skriptitavad teenused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, uninstallButton)
en: Uninstall Script
et: Eemalda skript

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install Local Script
et: Paigalda kohalik skript

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_scriptConsoleGroup)
en: Script Console
et: Skriptikonsool

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kcfg_EnableScriptConsole) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EnableScriptConsole)
en: Enable the script console.
et: Skriptikonsooli lubamine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableScriptConsole)
en: Enable Script Console
et: Skriptikonsooli lubamine

en: Search Scripts
et: Skriptide otsing

en: Main Script File
et: Põhiskriptifail

en: Applet Icon File
et: Apleti ikoonifail

en: Images
et: Pildid

en: %1 track | %1 tracks
et[0]: %1 pala
et[1]: %1 pala

en: Disc %1
et: Plaat %1

en: &Queue
et: &Järjekorda

en: Edit Track Details
et: Pala üksikasjade muutmine

[ctx: The title of the analyzer config dialog]
en: %1 config
et: %1 seadistus

en: Bar width:
et: Tulba laius:

en: %1 pixel | %1 pixels
et[0]: % piksel
et[1]: %1 pikslit

en: Bars fall speed:
et: Tulpadelangemiskiirus:

en: Frequency range:
et: Sagedusvahemik:

en: Sample size:
et: Valimi suurus:

en: Play Count
et: Esituste arv

en: Score
et: Hinne

en: Last played
et: Viimati esitatud

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Add label
et: Lisa märgend

en: Remove label
et: Eemalda märgend

en: Show in Media Sources
et: Näita muusikaallikates

en: Add to blacklist
et: Lisa musta nimekirja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, matchedLabelsButton)
en: Labels
et: Märgendid

en: Reload
et: Laadi uuesti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, settingsGroupBox)
en: Settings
et: Seadistused

en: Labels: No track playing
et: Märgendid: ühtki pala ei esitata

en: Labels: Fetching...
et: Märgendid: tõmbamine...

en: Labels: %1
et: Märgendid: %1

en: Labels for %1 by %2
et: %1 märgendid, kehtestanud %2

en: General Settings
et: Üldised seadistused

en: Blacklist Settings
et: Musta nimekirja seadistused

en: Replacement Settings
et: Asendamise seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Do not show the following labels:
et: Järgmisi märgendeid ei näidata:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, matchArtistCheckBox)
en: Labels matching the artist
et: Esitajaga sobivad märgendid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, matchTitleCheckBox)
en: Labels matching the title
et: Pealkirjaga sobivad märgendid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, matchAlbumCheckBox)
en: Labels matching the album
et: Albumiga sobivad märgendid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Blacklist:
et: Must nimekiri:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, labelsGeneralSettings)
en: Labels Settings
et: Märgendite seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, minAutoAddCountLabel)
en: Minimum label score:
et: Minimaalne märgendi hinne:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, minCountSpinBox)
en: Show only labels that are rated at least that high.
et: Ainult vähemalt selle hindega märgendite näitamine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Maximum labels to show:
et: Maksimaalne näidatavate märgendite arv:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, numLabelsSpinBox)
en: Do not show more than this many labels.
    Note that personal labels will always be shown.
et: Määratust rohkem märgendeid ei näidata.
    Arvesta, et alati näidatakse kõiki isiklikke märgendeid.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Show personal labels with score:
et: Isiklike märgendite näitamine hindega:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, personalCountSpinBox)
en: Affects the font size of the personal labels.
et: Isiklike märgendite fondi suuruse muutmine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoAddCheckBox)
en: Automatically add downloaded labels if none are assigned
et: Allalaaditud märgendite automaatne lisamine, kui ükski pole omistatud

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, minAutoAddCountSpinBox)
en: Add only labels that are rated at least that high.
et: Ainult vähemalt selle hindega märgendite lisamine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Color for assigned labels:
et: Omistatud märgendite värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Color for labels background:
et: Märgendite taustavärv:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, resetColorsPushButton)
en: Sets the label colors according to the current color scheme.
et: Märgendite värvide määramine vastavalt kehtivale värviskeemile.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, resetColorsPushButton)
en: Reset colors
et: Lähtesta värvid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Replace downloaded label
et: Allalaaditud märgendi asendamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replaceLabel2)
en: with
et: järgnevaga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addPushButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
et: Lisa

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeWidget, replacementTreeWidget)
en: This will help you keep your label collection clean by replacing downloaded labels according to your preferences.
    Eg. "hip hop" -> "hip-hop"
et: See aitab hoida märgendite kogu puhtana, asendades alla laaditud märgendid vastavalt sinu eelistustele.
    Näiteks "hip hop" asemel võib olla "hip-hop"

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, replacementTreeWidget)
en: Downloaded label
et: Allalaaditud märgend

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, replacementTreeWidget)
en: Replacement
et: Asendus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removePushButton)
en: Remove selected
et: Eemalda valitud

en: Lyrics config
et: Sõnade seadistused

en: Font size:
et: Fondi suurus:

en: Text alignment:
et: Teksti joondus:

en: Align left
et: Joondamine vasakule

en: Align right
et: Joondamine paremale

en: Align center
et: Joondamine keskele

en: Toggle auto scroll
et: Automaatse kerimise lülitamine

en: Reload lyrics
et: Laadi sõnad uuesti

en: No lyrics found
et: Sõnu ei leitud.

en: Suggestions:
et: Pakkumised:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_21)
en: Title:
et: Pealkiri:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_22)
en: Artist:
et: Esitaja:

en: Configure Playlist Info Applet
et: Esitusnimekirja info apleti seadistamine

en: Width
et: Laius

en: Songkick Concert Information
et: Songkicki kontserditeave

en: Concerts
et: Kontserdid

en: Reload Songkick
et: Laadi Songkick uuesti

en: Concert information is being fetched.
et: Tõmmatakse kontserditeavet.

en: Songkick was not able to be downloaded. Please check your Internet connection: %1
et: Songkicki allalaadimine nurjus. Palun kontrolli oma internetiühendust: %1

en: There was no information found for this track
et: Selle pala kohta teavet ei leitud

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ReloadEditDialog)
en: Reload tabs
et: Tabulatuuri taaslaadimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Reload tabs with the following title and artist
et: Määratud pealkirja ja esitaja tabulatuuri taaslaadimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, artistLabel)
en: Artist
et: Esitaja

[ctx: Guitar tablature]
en: Tabs
et: Tabulatuur

[ctx: Guitar tablature]
en: Reload tabs
et: Laadi tabulatuur uuesti

[ctx: Guitar tablature]
en: Tabs: Fetching...
et: Tabulatuur: tõmbamine ...

[ctx: Guitar tablature]
en: No Tabs for %1 by %2
et: Esitaja %2 palale %1 tabulatuuri pole

[ctx: Guitar tablature]
en: Tabs: Fetch Error
et: Tabulatuur: tõmbamise viga

[ctx: Guitar tablature]
en: Tabs: %1 - %2
et: Tabulatuur: %1 - %2

[ctx: Guitar tablature settings]
en: Tabs Settings
et: Tabulatuuri seadistused

[ctx: Guitar tablature]
en: Reload Tabs
et: Tabulatuuri taaslaadimine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TabsSettings)
en: Current Track Settings
et: Aktiivse pala seadistused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbFetchTabs)
en: Fetch tabs for
et: Tabulatuuri tõmbamine -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbFetchGuitar)
en: Guitar
et: Kitarr

[ctx: Guitar tablature]
en: tab provided from:
et: tabulatuuri pakkuja:

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Edasi

en: Track
et: Pala

en: Unable to retrieve Wikipedia information: %1
et: Wikipedia teabe hankimine nurjus: %1

en: No information found...
et: Teavet ei leitud...

[ctx: Search pattern for an album]
en: .*\(.*(album|score|soundtrack).*\)
et: .*\(.*(album|skoor|helirada).*\)

[ctx: Search pattern for a song]
en: .*\(.*(song|track).*\)
et: .*\(.*(laul|rada).*\)

[ctx: %1 is field name such as 'Artist Name']
en: %1 is needed for searching Wikipedia.
et: Wikipedias otsimiseks on vajalik %1.

en: Choose Language
et: Vali keel

en: Configure Applets...
et: Seadista aplette...

en: &Context
et: &Kontekst

en: No labels found on Last.fm
et: Last.fm-is märgendeid ei leitud

en: Unable to retrieve from Last.fm
et: Hankimine Last.fm-ist nurjus

en: No connection to Last.fm
et: Ühendus Last.fm-iga puudub

en: ontour
et: tuuril

en: dates
et: kuupäevad

en: Do not show under Various Artists
et: Ei näidata mitme esitaja all

en: Show under Various Artists
et: Näidatakse mitme esitaja all

en: %1 - Stopped %2
et: %1 - peatatud %2

en: Playback Ended Markers
et: Esitamise lõpetamise tähised

[ctx: Name of the virtual collection that merges tracks from all collections]
en: Aggregate Collection
et: Koondmuusikakogu

en: Audio CD
et: Audio-CD

en: Ogg Vorbis is a fully free and unencumbered compressed audio format that is perfect for storing your compressed music on your computer. The sound quality is slightly better than MP3 at the same bitrate. Note that not all mobile players support the Ogg Vorbis format.
et: Ogg Vorbis on täiesti vaba tihendatud helivorming, mis sobib suurepäraselt tihendatud muusika salvestamiseks arvutisse. Helikvaliteet on natuke parem kui sama bitikiirusega MP3 puhul. Arvesta, et sugugi kõik kaasaskantavad muusikamängijad ei toeta Ogg Vorbise vormingut.

en: FLAC is a lossless compressed audio format free of any patents or license fees. It maintains perfect CD audio quality while reducing file size by about 50%. Because the filesize is much larger than Ogg Vorbis or MP3 it is not recommended if you want to transfer your music to a mobile player.
et: FLAC on kadudeta tihendatud helivorming, millele ei rakendu mingid patendid või litsentsitasud. See säilitab hiilgavalt CD helikvaliteedi, on aga mahult umbes 50% väiksem. Et failisuurus on siiski palju suurem kui Ogg Vorbise või MP3 puhul, ei ole see soovitatav, kui kavatsed kanda oma muusika üle kaasaskantavasse muusikamängijasse.

en: WAV is a basic, uncompressed audio file format. It takes up a lot of space but maintains perfect quality. It is generally not recommended unless you know what you are doing. If you want perfect quality, use FLAC instead.
et: Wav on lihtne tihendamata helifaili vorming. See võtab palju ruumi, aga säilitab hiilgavalt kvaliteedi. Üldiselt ei ole see soovitatav, kui sa just ei tea väga täpselt, mida sa teed. Kui soovid suurepärast kvaliteeti, kasuta parem FLACi vormingut.

en: MP3 is the de facto standard in compressed audio compatible with almost all mobile players. It is however non free and generally not recommended.
et: MP3 on sisuliselt tihendatud heli standard, mis sobib peaaegu kõigile kaasaskantavatele muusikamängijatele. See ei ole aga vaba, mistõttu see pole üldiselt väga soovitatav.

en: Audio CD settings - Amarok
et: Audio-CD seadistused - Amarok

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Available formats
et: Saadaolevad vormingud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Advanced
et: Muu

en: Loading remote collection from host %1
et: Võrgukogu laadimine masinast %1

en: Music share at %1
et: Jagatud muusikaressurss asukohas %1

en: Updating Amarok database schema. Please don't terminate Amarok now as it may result in database corruption.
et: Amaroki andmebaasiskeemi uuendamine. Palun ära sulge praegu Amarokki, sest nii võib andmebaas rikneda.

en: Updating Amarok database schema
et: Amaroki andmebaasiskeemi uuendamine

en: Source track does not exist: %1
et: Lähtepala ei ole olemas: %1

en: Could not create directory: %1
et: Kataloogi loomine nurjus: %1

en: Transferring: %1
et: Ülekandmine: %1

en: Transcoding: %1
et: Transkodeerimine: %1

en: Removing: %1
et: Eemaldamine: %1

en: <ul><li>%1</li></ul>In most cases this means that not all of your tracks were imported.<br>See <a href='http://userbase.kde.org/Amarok/Manual/Various/TroubleshootingAndCommonProblems#Duplicate_Tracks'>Amarok Manual</a> for information about duplicate tracks.
et: <ul><li>%1</li></ul>Enamasti tähendab see, et mitte kõiki palasid ei imporditud.<br>Teavet topeltpalade kohta leiab <a href='http://userbase.kde.org/Amarok/Manual/Various/TroubleshootingAndCommonProblems#Duplicate_Tracks'>Amaroki käsiraamatust</a>.

en: Errors During Collection Scan
et: Muusikakogu uurimisel esines vigu

en: Duplicates found, the second file will be ignored:
    %1
    %2
et: Leiti duplikaate, teist faili eiratakse:
    %1
    %2

en: &Configure Device
et: &Seadista seadet

en: &Eject Device
et: &Väljasta seade

en: Re-add orphaned and forget stale tracks
et: Lisa uuesti orvud ja unusta hüljatud palad

[ctx: iPod was successfully initialized]
en: Initialization successful.
et: iPodi initsialiseerimine õnnestus.

[ctx: %1: iPod collection name]
en: iTunes database successfully written to %1
et: iTunesi andmebaas kirjutati edukalt kogusse %1

[ctx: %1: iPod collection name]
en: Writing iTunes database to %1 failed without an indication of error
et: iTunesi andmebaasi kirjutamine kogusse %1 nurjus, ilma et oleks tõrkest teada antud

[ctx: %1: iPod collection name, %2: technical error from libgpod]
en: Writing iTunes database to %1 failed: %2
et: iTunesi andmebaasi kirjutamine kogusse %1 nurjus: %2

en: Disconnected iPod/iPad/iPhone
et: Lahutatud iPod/iPad/iPhone

en: Unknown Collection
et: Tundmatu kogu

en: Unknown Artist
et: Tundmatu esitaja

en: Unknown track
et: Tundmatu pala

en: Failed to process one track. (more info about it is in the Amarok debugging log) | Failed to process %1 tracks. (more info about these is in the Amarok debugging log)
et[0]: Ühe pala töötlemine nurjus (rohkem teavet pakub Amaroki silumislogi).
et[1]: %1 pala töötlemine nurjus (rohkem teavet pakub Amaroki silumislogi).

[ctx: Infrequently displayed message, don't bother with singular forms. %1 to %3 are numbers, %4 is the 'Failed to process ...' sentence or an empty string.]
en: Done consolidating iPod files. %1 orphaned tracks matched with stale iTunes database entries, %2 stale database entries removed, %3 orphaned tracks added back to the iTunes database. %4
et: iPodi failide konsolideerimine on valmis. %1 orvust pala sobis iTunesi hangunud andmebaasikirjetega, %2 hangunud andmebaasikirjet eemaldati, %3 orvust pala lisati taas iTunesi andmebaasi. %4

[ctx: %2 is collection name]
en: Transferred one track to %2. | Transferred %1 tracks to %2.
et[0]: Ühe pala ülekandmine asukohta %2.
et[1]: %1 pala ülekandmine asukohta %2.

[ctx: %2 is collection name]
en: Transcoded one track to %2. | Transcoded %1 tracks to %2.
et[0]: Ühe pala transkodeerimine asukohta %2.
et[1]: %1 pala transkodeerimine asukohta %2.

en: Transfer aborted. Managed to transfer one track. | Transfer aborted. Managed to transfer %1 tracks.
et[0]: Ülekanne katkestati. Suudeti üle kanda üks pala
et[1]: Ülekanne katkestati. Suudeti üle kanda %1 pala

[ctx: %2 is the 'Transferred 123 tracks to Some collection.' message]
en: %2 One track was already there. | %2 %1 tracks were already there.
et[0]: %2, üks pala on seal juba olemas.
et[1]: %2, %1 pala on seal juba olemas.

[ctx: %1 is collection pretty name, e.g. My Little iPod]
en: Transferred Tracks to %1
et: Palade ülekandmine asukohta %1

en: One track successfully transferred, but transfer of some other tracks failed. | %1 tracks successfully transferred, but transfer of some other tracks failed.
et[0]: Üks pala kanti edukalt üle, aga mõne pala ülekandmine nurjus.
et[1]: %1 pala kanti edukalt üle, aga mõne pala ülekandmine nurjus.

en: Transfer of tracks failed.
et: Palade ülekandmine nurjus.

en: One track was not transferred because it would exceed iPod capacity.<br> | %1 tracks were not transferred because it would exceed iPod capacity.<br>
et[0]: Üht pala üle ei kantud, sest see oleks ületanud iPodi mahu.<br>
et[1]: %1 pala üle ei kantud, sest see oleks ületanud iPodi mahu.<br>

[ctx: Example of %1 would be: 20.0 MiB]
en: <i>Amarok reserves %1 on iPod for iTunes database writing.</i><br>
et: <i>Amarok reserveerib iPodil %1 iTunesi andmebaasi kirjutamiseks.</i><br>

en: One track was not copied because it wouldn't be playable - its  %2 format is unsupported.<br> | %1 tracks were not copied because they wouldn't be playable - they are in unsupported formats (%2).<br>
et[0]: Üht pala ei kopeeritud, sest see ei olnud taasesitatav - selle vorming %2 on toetamata.<br>
et[1]: %1 pala ei kopeeritud, sest need ei olnud taasesitatavad - nende vorming (%2) on toetamata.<br>

en: Copy/move/transcode of one file failed.<br> | Copy/move/transcode of %1 files failed.<br>
et[0]: Ühe faili kopeerimine/liigutamine/transkodeerimine nurjus.<br>
et[1]: %1 faili kopeerimine/liigutamine/transkodeerimine nurjus.<br>

en: One track was not transferred due to an internal Amarok error.<br> | %1 tracks were not transferred due to an internal Amarok error.<br>
et[0]: Üht pala ei kannud üle Amaroki sisemise tõrke tõttu.<br>
et[1]: %1 pala ei kantud üle Amaroki sisemise tõrke tõttu.<br>

en: <i>You can find details in Amarok debugging output.</i><br>
et: <i>Üksikasjad leiab Amaroki silumisväljundis.</i><br>

en: The rest was not transferred because iPod collection disappeared.<br>
et: Ülejäänut üle ei kantud, sest iPodi kogu kadus.<br>

[ctx: %1 is a list of errors that occurred during copying of tracks]
en: Error causes: %1<br>
et: Tõrge põhjustab: %1<br>

en: Removing one track from iPod | Removing %1 tracks from iPod
et[0]: Eemaldati üks pala iPodilt
et[1]: Eemaldati %1 pala iPodilt

[ctx: operation when iPod is connected]
en: Reading iPod tracks
et: iPodi palade lugemine

[ctx: iPod playlist name]
en: Stale tracks
et: Hangunud palad

[ctx: iPod playlist name]
en: Orphaned tracks
et: Orbudest palad

en: Stale and/or orphaned tracks detected on %1. You can resolve the situation using the <b>%2</b> collection action. You can also view the tracks under the Saved Playlists tab.
et: %1 sisaldab hangunud ja/või orbudest palu. Olukorra saab lahendada, kui kasutada <b>%2</b> kogutoimingut. Samuti võib palu vaadata salvestatud esitusnimekirjade kaardil.

en: Connecting to iPhone, iPad or iPod touch failed.
et: Ühendumine iPhone'i, iPadi või iPod touchiga nurjus.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IpodConfiguration)
en: iPod device configuration
et: iPodi seadme seadistamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: iPod name:
et: iPodi nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_transcodeLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, transcodeLabel)
en: Transcode:
et: Transkodeerimine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, modelComboLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, modelLabel)
en: Model:
et: Mudel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, initializeButton)
en: &Initialize iPod
et: &Initsialiseeri iPod

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, infoGroupBox)
en: Information
et: Teave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, generationLabel)
en: Generation:
et: Põlvkond:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, albumArtworkLabel)
en: Album artwork:
et: Albumi kujundus:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, troubleshootingGroupBox)
en: Troubleshooting
et: Probleemide lahendamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sysInfoLabel)
en: SysInfo file:
et: SysInfo fail:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sysInfoExtendedLabel)
en: SysInfoExtended file:
et: SysInfoExtended fail:

en: Cannot parse iTunes database due to an unreported error.
et: iTumes andmebaasi parsimine nurjus teatamata tõrke tõttu.

[ctx: iPod model that is not (yet) recognized]
en: Unrecognized model
et: Tundmatu mudel

en: iPod model was not recognized.
et: iPodi mudelit ei tuntud ära.

en: %1 family uses %2 file to generate correct database checksum.
et: %1 perekond kasutab korrektse andmebaasi kontrollsumma genereerimiseks %2 faili.

en: %1 family needs %2 file to generate correct database checksum.
et: %1 perekond vajab korrektse andmebaasi kontrollsumma genereerimiseks %2 faili.

[ctx: Do not translate hash-AB, libgpod, libhashab.so]
en: %1 family probably uses hash-AB to generate correct database checksum. libgpod (as of version 0.8.2) doesn't know how to compute it, but tries to dynamically load external library libhashab.so to do it.
et: %1 perekond kasutab korrektse andmebaasi kontrollsumma genereerimiseks arvatavasti hahs-AB'd. libgpod (versioonist 0.8.2) ei tea, kuidas seda arvutada, aga üritab selleks siiski laadida dünaamiliselt välist teeki libhashab.so.

en: Autodetect (%1 file(s) present)
et: Automaattuvastus (%1 fail(i) olemas)

[ctx: Unknown iPod model, generation...]
en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: In a dialog: Video: Supported]
en: Supported
et: Toetatud

[ctx: In a dialog: Video: Not supported]
en: Not supported
et: Pole toetatud

[ctx: In a dialog: Some file: Present]
en: Present
et: Olemas

[ctx: In a dialog: Some file: Not found]
en: <b>Not found</b>
et: <b>Ei leitud</b>

[ctx: In a dialog: Some file: Not needed]
en: Not needed
et: Pole vajalik

[ctx: %1 is informational sentence giving reason]
en: <b>%1</b><br><br>As a safety measure, Amarok will <i>refuse to perform any writes</i> to iPod. (modifying iTunes database could make it look empty from the device point of view)<br>See <a href='%2'>README.overview</a> file from libgpod source repository for more information.
et: <b>%1</b><br><br>Turvalisuse huvides Amarok <i>keeldub kirjutamast</i> iPodi. (iTunesi andmebaasi muutmise tõttu võib see seadmes tunduda tühjana)<br>Täpsema teabe saamiseks vaata libgpodi lähtekoodi hoidlas faili <a href='%2'>README.overview</a>.

en: <b>%1</b><br><br>Above problem prevents Amarok from using your iPod. You can try to re-create critical iPod folders and files (including iTunes database) using the <b>%2</b> button below.<br><br> Initializing iPod <b>destroys iPod track and photo database</b>, however it should not delete any tracks. The tracks will become orphaned.
et: <b>%1</b><br><br>Ülaltoodud probleemid takistavad Amarokil kasutamast sinu iPodi. Sa võid proovida taasluua olulised iPod kataloogid ja failid (kaasa arvatud iTunesi andmebaas), kasutades allolevat nuppu <b>%2</b>.<br><br> iPodi initsialiseerimine <b>hävitab iPodi palade ja fotode andmebaasi</b>, ent ei tohiks kustutada ühtegi pala. Palad muutuvad lihtsalt orvuks.

[ctx: Do not translate SysInfo]
en: Failed to write SysInfo: %1
et: SysInfo kirjutamine nurjus: %1

[ctx: Do not translate SysInfo]
en: Failed to write SysInfo file due to an unreported error
et: SysInfo-faili kirjutamine nurjus teatamata tõrke tõttu.

en: Cannot initialize iPod due to an unreported error.
et: iPodi initsialiseermine nurjus teatamata tõrke tõttu.

en: Copying Tracks Failed
et: Palade kopeerimine nurjus

en: Tracks not copied: the device is already being copied to
et: Palasid ei kopeeritud: seadet juba kopeeritakse

en: Unsupported format: %1
et: Toetamata vorming: %1

en: Already on device
et: Juba seadmel

en: Tracks not copied: the device already has these tracks
et: Palasid ei kopeeritud: seadmel on juba need palad

en: Tracks not copied: the device has insufficient space
et: Palasid ei kopeeritud: seadmel napib ruumi

en: Transferring Tracks to Device
et: Palade ülekandmine seadmesse

en: %1 track failed to copy to the device | %1 tracks failed to copy to the device
et[0]: %1 pala kopeerimine seadmesse nurjus
et[1]: %1 pala kopeerimine seadmesse nurjus

en: The track failed to copy to the device
et: Pala kopeerimine seadmesse nurjus

en: Track not deleted: | Tracks not deleted:
et[0]: Kustutamata pala:
et[1]: Kustutamata palad:

en: Deleting Track Failed | Deleting Tracks Failed
et[0]: Pala kustutamine nurjus
et[1]: Palade kustutamine nurjus

en: %1 tracks are already being deleted from the device.
et: %1 pala on juba seadmest kustutatud

en: Removing Track from Device | Removing Tracks from Device
et[0]: Pala kustutamine seadmest
et[1]: Palade kustutamine seadmest

en: &Disconnect Device
et: Lahuta sea&de

en: Media Device playlists
et: Meediaseadme esitusnimekirjad

[ctx: Podcasts on a media device]
en: Podcasts on %1
et: %1 podcastid

en: Could not connect to MTP Device
et: MTP seadmega ühendumine nurjus

en: Could not copy track from device.
et: Pala kopeerimine seadmelt nurjus.

en: Unknown Album
et: Tundmatu album

en: Unknown Genre
et: Tundmatu žanr

en: Could not delete item
et: Elemendi kustutamine nurjus

en: Delete failed
et: Kustutamine nurjus

en: Could not save playlist.
et: Esitusnimekirja salvestamine nurjus.

en: Playdar Collection
et: Playdari kogu

en: Source collection removed
et: Lähtekogu eemaldati

[ctx: The genre name for classical music]
en: Classical
et: Klassikaline

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete this track? It will be removed from %2 and from underlying storage medium. | Do you really want to delete these %1 tracks? They will be removed from %2 and from underlying storage medium.
et[0]: Kas tõesti kustutada see pala? See eemaldatakse kogust %2 ja vastavalt salvestusseadmelt.
et[1]: Kas tõesti kustutada need %1 pala? Need eemaldatakse kogust %2 ja vastavalt salvestusseadmelt.

[ctx: @info]
en: Do you really want to move this track to the trash? It will be removed from %2. | Do you really want to move these %1 tracks to the trash? They will be removed from %2.
et[0]: Kas tõesti visata see pala prügikasti? See eemaldatakse kogust %2.
et[1]: Kas tõesti visata need %1 pala prügikasti? Need eemaldatakse kogust %2.

[ctx: @info]
en: Do you really want to move this track? It will be renamed and the original deleted. | Do you really want to move these %1 tracks? They will be renamed and the originals deleted.
et[0]: Kas tõesti liigutada seda pala? See nimetatakse ümber ja originaal kustutatakse.
et[1]: Kas tõesti liigutada neid %1 pala? Need nimetatakse ümber ning originaalid kustutatakse.

[ctx: @title:window]
en: Move Files
et: Failide liigutamine

[ctx: rename files button]
en: &Rename
et: &Muuda nime

[ctx: @info]
en: There was a problem and this track could not be removed. Make sure the directory is writable. | There was a problem and %1 tracks could not be removed. Make sure the directory is writable.
et[0]: Tekkis probleem ja pala eemaldamine nurjus. Kontrolli, kas sul on kataloogis kirjutamisõigus.
et[1]: Tekkis probleem ja %1 pala eemaldamine nurjus. Kontrolli, kas sul on kataloogis kirjutamisõigus.

en: Unable to remove tracks
et: Palade eemaldamine nurjus

en: The collection does not have enough free space available or is not writable.
et: Kogus pole enam piisavalt vaba ruumi või puudub sul selles kirjutamisõigus.

en: Do you want to remove empty folders?
et: Kas eemaldada tühjad kataloogid?

en: Remove empty folders?
et: Kas eemaldada tühjad kataloogid?

[ctx: %1 is track url, %2 track title, %3 track artist]
en: %1 (%2 by %3)
et: %1 (%2 esitajalt %3)

[ctx: %1 is track url, %2 artist name]
en: %1 (by %2)
et: %1 (esitajalt %2)

en: today
et: täna

en: last week
et: eelmisel nädalal

en: last month
et: eelmisel kuul

en: two months ago
et: kahe kuu eest

en: three months ago
et: kolme kuu eest

en: Trash
et: Viska prügikasti

en: Moving to trash: %1
et: Prügikasti viskamine: %1

en: &Delete Episode
et: &Kustuta episood

en: Are you sure you want to delete this episode? | Are you sure you want to delete these %1 episodes?
et[0]: Kas tõesti kustutada see episood?
et[1]: Kas tõesti kustutada need %1 episoodi?

en: Yes, delete from %1.
et: Jah, kustuta asukohast %1.

en: &Delete Channel and Episodes
et: &Kustuta kanalid ja episoodid

en: &Activate This Collection
et: Kogu &aktiveerimine

en: File <i>%1</i> suggests that we should use <i>%2</i> as music folder on the device, but it doesn't exist. Falling back to <i>%3</i> instead
et: Fail <i>%1</i> eeldab, et seadmes on muusikakataloogina kasutusel <i>%2</i>, aga seda ei olemas. Varuvariandina võetakse kasutusele <i>%3</i>

[ctx: Name of the USB Mass Storage collection that has not yet been activated. See also the 'Activate This Collection' action; %1 is actual collection name]
en: %1 (not activated)
et: %1 (aktiveerimata)

en: Configure USB Mass Storage Device
et: USB mass-salvestusseadme seadistamine

en: Removing one track from %2 | Removing %1 tracks from %2
et[0]: Ühe pala kustutamine asukohast %2
et[1]: %1 pala kustutamine asukohast %2

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, UmsConfiguration)
en: USB Mass Storage device configuration
et: USB salvesti seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
et: Nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_autoConnect)
en: Use automatically when connected
et: Automaatne kasutamine ühendamisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_musicCheckBox)
en: Music
et: Muusika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Music folder:
et: Muusika kataloog:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_filenameSchemeBox)
en: Filename scheme of tracks that are added to the device
et: Seadmete lisatavate palade failinime skeem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Podcast folder:
et: Podcastide kataloog:

[ctx: The value is not known]
en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: The Value is not known]
en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: Reason why a track is not playable]
en: Underlying playlist is empty
et: Esitusnimekiri on tühi

en: When Amarok was last closed, this track was at %1, but Amarok cannot find this track on the filesystem or in any of your collections anymore. You may try plugging in the device this track might be on.
et: Kui Amarok viimati suleti, oli see pala veel olemas (%1), aga nüüd ei suuda Amarok seda leida ei failisüsteemist ega ühestki sinu muusikakogust. Võiksid püüda ühendada seadme, kus see pala võib peal olla.

en: Stream (%1)
et: Voog (%1)

en: Url is not a local file
et: URL ei ole kohalik fail

en: Could not create a temporary file to download playlist.
et: Ajutise faili loomine esitusnimekirja allalaadimiseks nurjus.

en: Downloading remote playlist
et: Võrgu-esitusnimekirja allalaadimine

[ctx: %1 is file path]
en: Cannot read playlist from %1
et: Esitusnimekirja lugemine asukohast %1 nurjus

en: The used file extension is not valid for playlists.
et: Kasutatud faililaiend ei ole esitusnimekirja oma.

en: Unknown playlist format
et: Tundmatu esitusnimekirja vorming

en: Playlist_%1
et: Esitusnimekiri_%1

[ctx: Change filename layout]
en: Podcast Episode Filename Configuration
et: Podcasti episoodi failinime seadistamine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PodcastFilenameLayoutConfigWidget)
en: Podcast Filename Layout Configuration
et: Podcasti failinime kuvamise seadistamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_filenameLayoutDefault)
en: Specified by podcast channel
et: Vastavalt Podcasti kanalile

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_filenameLayoutCustom)
en: custom
et: kohandatud

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_filenameLayoutText)
en: Available fields : %artist%,%title%,%genre%,%year%,%composer%,%pubdate%,%number%,%album%
et: Võimalikud väljad : %artist%,%title%,%genre%,%year%,%composer%,%pubdate%,%number%,%album%

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PodcastSettingsBase)
en: Podcast Configuration
et: Podcasti seadistamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_saveLocationlabel)
en: Save Location:
et: Salvestamiskoht:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_autoFetchCheck) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_autoFetchCheck)
en: When checked, Amarok will automatically scan the podcast for updates
et: Sisselülitamisel otsib Amarok automaatselt Podcasti uuendusi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_autoFetchCheck)
en: Automatically scan for updates
et: Automaatne uuenduste otsimine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, qgroupbox)
en: Media Download
et: Meedia allalaadimine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, m_downloadRadio) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, m_downloadRadio)
en: Download media as soon as it becomes available
et: Meedia laaditakse alla sellise võimaluse avanemisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_downloadRadio)
en: Download when a&vailable
et: Allalaadimine &võimalusel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, m_streamRadio) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, m_streamRadio)
en: Media must be explicitly downloaded, otherwise the podcast will be played from the remote server.
et: Meedia peab olema alla laaditud, muidu esitatakse Podcast võrguserveris.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_streamRadio)
en: Stream or download on re&quest
et: Voo&g või allalaadimine nõudmisel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_purgeCheck) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_purgeCheck)
en: If checked, Amarok will throw away old podcast episodes
et: Sisselülitamisel eemaldab Amarok vanemad Podcastid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_purgeCheck)
en: Limit &number of episodes
et: Episoodide arvu piirami&ne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_purgeCountLabel)
en: Keep maximum of:
et: Maksimaalselt

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_purgeCountSpinBox) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_purgeCountSpinBox)
en: The maximum number of podcast items to store
et: Maksimaalne salvestatavate Podcastide arv

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_writeTagsCheck)
en: The RSS feed and the tags in the downloaded file sometimes do not contain the same information. Writing the tags ensures the information in the playlist and on media devices will be the same as in the feed.
et: RSS voog ja sildid allalaaditud failis ei sisalda mõnikord sama teavet. Siltide kirjutamine tagab, et teave esitusnimekirjas ja andmekandjatel oleks alati sama nagu voos.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_writeTagsCheck)
en: Write feed information to tags after downloading.
et: Voo teabe kirjutamine siltidesse pärast allalaadimist.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_filenameLayoutConfigWidgetButton)
en: Episode Filename Configuration
et: Episoodi failinime seadistamine

[ctx: change options]
en: Configure %1
et: Seadista %1

en:  Item |  Items
et[0]:  element
et[1]:  elementi

en: &Update All Channels
et: &Uuenda kõiki kanaleid

en: &Configure General Settings
et: &Seadista üldisi valikuid

en: &Export subscriptions to OPML file
et: &Ekspordi tellimused OPML-failina

en: &Configure
et: &Seadista

en: &Remove Subscription
et: &Eemalda tellimus

en: &Update Channel
et: &Uuenda kanalit

en: &Download Episode
et: Laa&di episood alla

en: &Delete Downloaded Episode
et: &Kustuta allalaaditud episood

en: &Write Feed Information to File
et: &Voo teabe kirjutamine faili

en: &Keep downloaded file
et: Allalaaditud &faili säilitamine

en: Toggle the "keep" downloaded file status of this podcast episode. Downloaded files with this status wouldn't be deleted even if we apply a purge.
et: Selle podcasti allalaaditud faili olekuks "säilitamine määramine. Sellise olekuga allalaaditud faile ei kustutata isegi siis, kui valida hävitamine.

en: Already subscribed to %1.
et: %1 on juba tellitud.

[ctx: prefix to 'x minutes']
en: every
et: iga

en:  minute |  minutes
et[0]:  minuti järel
et[1]:  minuti järel

en: Configure Local Podcasts
et: Kohalike podcastide seadistamine

en: Move Podcasts
et: Podcastide liigutamine

en: Do you want to move all downloaded episodes to the new location?
et: Kas liigutada kõik allalaaditud episoodid uude asukohta?

en: Select file for OPML export
et: Eksporditava OPML-faili valik

en: Do you really want to unsubscribe from "%1"?
et: Kas tõesti lõpetada "%1" tellimine?

en: Delete downloaded episodes
et: Allalaaditud episoodide kustutamine

en: There is still a podcast download in progress | There are still %1 podcast downloads in progress
et[0]: Üks podcasti allalaadimine veel käib
et[1]: %1 podcasti allalaadimine veel käib

en: Cancel Download and Quit.
et: Katkesta allalaadimine ja välju

en: Unable to save podcast episode file to %1
et: Podcasti episoodi salvestamine asukohta %1 nurjus

en: Downloading Podcast Media
et: Podcasti andmekandja allalaadimine

en: Downloading Podcast "%1"
et: Podcasti "%1" allalaadimine

en: Local Podcasts
et: Kohalikud podcastid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_intervalLabel)
en: Auto-update:
et: Automaatse uuendamine intervall:

[ctx: automatic updates turned off]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_autoUpdateInterval)
en: disabled
et: keelatud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_baseDirLabel)
en: Base directory:
et: Baaskataloog:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, m_baseDirUrl)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Base directory for all new podcast channels.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">When a podcast channel is added <span style=" font-style:italic;">&lt;base directory&gt;</span>/<span style=" font-style:italic;">&lt;channel name&gt;</span> is used as the download directory.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">This can be changed for each channel individually.</p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Kõigi uute podcastikanalite baaskataloog.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Kui podcastikanal lisatakse <span style=" font-style:italic;">&lt;baaskataloogi&gt;</span>/<span style=" font-style:italic;">, kasutatakse &lt;kanali nime&gt;</span> allalaadimiskataloogina.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Seda saab muuta iga kanali puhul eraldi.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, m_baseDirUrl)
en: Base directory for all new podcast channels.
    When a podcast channel is added <base directory>/<channel name> is used as the download directory.
    This can be changed for each channel individually.
et: Kõigi uute podcastikanalite baaskataloog.
    Podcastikanali lisamisel kasutatakse allalaadimiskataloogina asukohta <base directory>/<channel name>.
    Seda võib muuta iga kanali puhul eraldi.

en: The configured database plugin could not be loaded.
et: Seadistatud andmebaasiplugina laadimine nurjus.

en: Organize tracks
et: Palade korraldamine

en: Transcode and organize tracks
et: Palade transkodeerimine ja korraldamine

en: Move tracks
et: Palade liigutamine

en: Transcode and move tracks
et: Palade transkodeerimine ja liigutamine

en: Copy tracks
et: Palade kopeerimine

en: Transcode and copy tracks
et: Palade transkodeerimine ja kopeerimine

en: Organizing one track | Organizing %1 tracks
et[0]: Ühe pala korraldamine
et[1]: %1 pala korraldamine

en: Transcoding and organizing one track | Transcoding and organizing %1 tracks
et[0]: Ühe pala transkodeerimine ja korraldamine
et[1]: %1 pala transkodeerimine ja korraldamine

en: Moving one track to %2 | Moving %1 tracks to %2
et[0]: Ühe pala liigutamine asukohta %2
et[1]: %1 pala liigutamine asukohta %2

en: Transcoding and moving one track to %2 | Transcoding and moving %1 tracks to %2
et[0]: Ühe pala transkodeerimine ja liigutamine asukohta %2
et[1]: %1 pala transkodeerimine ja liigutamine asukohta %2

en: Copying one track to %2 | Copying %1 tracks to %2
et[0]: Ühe pala kopeerimine asukohta %2
et[1]: %1 pala kopeerimine asukohta %2

en: Transcoding and copying one track to %2 | Transcoding and copying %1 tracks to %2
et[0]: Ühe pala transkodeerimine ja kopeerimine asukohta %2
et[1]: %1 pala transkodeerimine ja kopeerimine asukohta %2

en: No network connection
et: Võrguühendus puudub

en: File does not exist
et: Faili ei ole olemas

en: Not a file
et: See ei ole fail

en: No read permissions
et: Lugemisõigus puudub

en: Unknown Composer
et: Tundmatu helilooja

[ctx: Track field name (when nothing specific is selected e.g. in the automatic playlist generator)]
en: anything
et: suvaline

[ctx: Track field name (the file this track is stored in)]
en: File Name
et: Failinimi

[ctx: Track field name]
en: Title
et: Pealkiri

[ctx: Track field name]
en: Artist
et: Esitaja

[ctx: Track field name]
en: Genre
et: Žanr

[ctx: Track field name]
en: Composer
et: Helilooja

[ctx: Track field name]
en: Year
et: Aasta

[ctx: Track field name]
en: Comment
et: Kommentaar

[ctx: Track field name]
en: Track Number
et: Pala number

[ctx: Track field name]
en: Disc Number
et: Plaadi number

[ctx: Track field name]
en: Length
et: Pikkus

[ctx: Track field name]
en: Bit Rate
et: Bitikiirus

[ctx: Track field name]
en: Sample Rate
et: Diskreetimissagedus

[ctx: Track field name]
en: File Size
et: Failisuurus

[ctx: Track field name]
en: Format
et: Vorming

[ctx: Track field name]
en: Added to Collection
et: Lisatud muusikakogusse

[ctx: Track field name]
en: Score
et: Hinne

[ctx: Track field name]
en: Rating
et: Hinnang

[ctx: Track field name]
en: First Played
et: Esimest korda esitatud

[ctx: Track field name]
en: Last Played
et: Viimati esitatud

[ctx: Track field name]
en: Playcount
et: Esitamiste arv

[ctx: Track field name]
en: Unique Id
et: Unikaalne ID

[ctx: Track field name]
en: Track Gain
et: Pala helitugevuse parandamine

[ctx: Track field name]
en: Track Gain Peak
et: Pala helitugevuse parandamise tipp

[ctx: Track field name]
en: Album Gain
et: Albumi helitugevuse parandamine

[ctx: Track field name]
en: Album Gain Peak
et: Albumi helitugevuse parandamise tipp

[ctx: Track field name]
en: Album Artist
et: Albumi esitaja

[ctx: Track field name]
en: Label
et: Märgend

[ctx: Track field name]
en: Last Modified
et: Viimati muudetud

[ctx: Track field name]
en: Lyrics
et: Sõnad

[ctx: The field name in case nothing specific is selected e.g. in the automatic playlist generator. Use a one word translation.]
en: anything
et: suvaline

[ctx: One word translation used in the collection filter. The name of the file this track is stored in]
en: filename
et: failinimi

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: title
et: pealkiri

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: artist
et: esitaja

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: genre
et: žanr

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: composer
et: helilooja

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: year
et: aasta

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: comment
et: kommentaar

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: tracknumber
et: rajanumber

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: discnumber
et: plaadinumber

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: length
et: pikkus

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: bitrate
et: bitikiirus

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: samplerate
et: diskreetimissagedus

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: filesize
et: failisuurus

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: format
et: vorming

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: added
et: lisatud

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: score
et: hinne

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: rating
et: hinnang

[ctx: One word translation used in the collection filter. First played time / access date]
en: firstplay
et: esmaesitus

[ctx: One word translation used in the collection filter. Last played time / access date]
en: lastplay
et: viimaneesitus

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: playcount
et: esitamistearv

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: uniqueid
et: unikaalneID

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: trackgain
et: palahelitugevuseparandamine

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: trackgainpeak
et: palahelitugevuseparandamisetipp

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: albumgain
et: albumihelitugevuseparandamine

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: albumgainpeak
et: albumihelitugevuseparandamisetipp

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: albumartist
et: albumiesitaja

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: label
et: märgend

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: modified
et: muudetud

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: lyrics
et: sõnad

[ctx: number of days with spacing for the pretty time]
en: %1 day,  | %1 days,
et[0]: %1 päev,
et[1]: %1 päeva,

[ctx: number of years for the pretty time]
en: %1 year | %1 years
et[0]: %1 aasta
et[1]: %1 aastat

[ctx: number of months for the pretty time]
en: %1 month | %1 months
et[0]: %1 kuu
et[1]: %1 kuud

[ctx: number of days for the pretty time]
en: %1 day | %1 days
et[0]: %1 päev
et[1]: %1 päeva

[ctx: number of hours for the pretty time]
en: %1 hour | %1 hours
et[0]: %1 tund
et[1]: %1 tundi

[ctx: number of minutes for the pretty time]
en: %1 minute | %1 minutes
et[0]: %1 minut
et[1]: %1 minutit

[ctx: number of seconds for the pretty time]
en: %1 second | %1 seconds
et[0]: 1 sekund
et[1]: %1 sekundit

en: Importing podcast channel from %1
et: Podcasti kanali import asukohast %1

en: Updating podcast channel
et: Podcasti kanali uuendamine

en: Updating "%1"
et: "%1" uuendamine

en: Importing podcast from %1 failed with error:
et: Podcasti import asukohast %1 nurjus veaga:

en: Updating podcast from %1 failed with error:
et: Podcasti uuendamine asukohast %1 nurjus veaga:

en: Updating "%1" failed with error:
et: "%1" uuendamine nurjus veaga:

en: While parsing %1, a feed was expected but an HTML page was received.
    Did you enter the correct URL?
et: %1 parsimisel oodati voogu, aga saadi HTML-lehekülg.
    Kas sisestasid ikka korrektse URL-i?

en: Feed has an unknown type: %1
et: Voo tüüp on tundmatu: %1

en: %1 is not an RSS version 2.0 feed.
et: %1 ei ole RSS 2.0 voog.

en: %1 is not a valid RSS version 1.0 feed.
et: %1 ei ole korrektne RSS 1.0 voog.

en: %1 is not a valid Atom feed.
et: %1 ei ole korrektne Atomi voog.

en: Alternative Enclosures:
et: Alternatiivsed manused:

en: unknown type
et: tundmatu tüüp

[ctx: The amount of time since last played]
en: Never
et: Mitte kunagi

[ctx: When this track was last played]
en: Unknown
et: Teadmata

en: One week ago | %1 weeks ago
et[0]: Ühe nädala eest
et[1]: %1 nädala eest

en: Yesterday
et: Eile

en: One day ago | %1 days ago
et[0]: Ühe päeva eest
et[1]: %1 päeva eest

en: One hour ago | %1 hours ago
et[0]: Ühe tunni eest
et[1]: %1 tunni eest

en: One minute ago | %1 minutes ago
et[0]: Ühe minuti eest
et[1]: %1 minuti eest

en: Within the last minute
et: Viimase minuti jooksul

en: The future
et: Tulevikus

[ctx: When this track was last played]
en: Tomorrow
et: Homme

[ctx: A saved playlist with the current time (KLocalizedString::Shortdate) added between the parentheses]
en: Empty Playlist (%1)
et: Tühi esitusnimekiri (%1)

[ctx: A saved playlist with the current time (KLocalizedString::Shortdate) added between the parentheses]
en: Various Tracks (%1)
et: Valik palasid (%1)

en: Unknown Artist(s)
et: Tundmatu(d) esitaja(d)

en: Unknown Album(s)
et: Tundmatu(d) album(id)

en: Various Albums
et: Mitu albumit

[ctx: A saved playlist titled <artist> - <album>]
en: %1 - %2
et: %1 - "%2"

en: The bitrate is a measure of the quantity of data used to represent a second of the audio track.<br>The encoder used by Amarok operates better with a constant bitrate.<br>VBR is experimental and likely to get even worse results than the CBR.<br>For this reason, the bitrate measure in this slider is a pretty accurate estimate of the bitrate of the encoded track.<br>The encoder is transparent at 128kbps for most samples tested with artifacts only appearing in extreme cases.
et: Bitikiirus väljendab heliraja ühe sekundi esitamisel kasutatavat andmehulka.<br>Amaroki pruugitav kooder töötab paremini konstantse bitikiirusega.<br>Muutuv bitikiirus ehk VBR on veel eksperimentaalne ja tõenäoliselt annab kesisemaid tulemusi kui konstantne bitikiirus (CBR).<br>Seepärast annab bitikiiruse väärtus sellel liuguril üpris täpselt edasi kodeeritud pala bitikiiruse.<br>Kooder on transparentne 128 kbps juures enamiku testitud katkete puhul, tuues ainult äärmuslikel juhtumitel kaasa artefakte.

en: Bitrate target for constant bitrate encoding
et: Bitikiiruse sihtmärk konstantse bitikiirusega kodeerimiseks

en: Smaller file
et: Väiksem fail

en: Better sound quality
et: Parem helikvaliteet

[ctx: Feel free to redirect the english Wikipedia link to a local version, if it exists.]
en: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Advanced_Audio_Coding>Advanced Audio Coding</a> (AAC) is a patented lossy codec for digital audio.<br>AAC generally achieves better sound quality than MP3 at similar bit rates. It is a reasonable choice for the iPod and some other portable music players.
et: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Advanced_Audio_Coding>Advanced Audio Coding</a> (AAC) on digitaalheli patenteeritud kadudega koodek.<br>AAC saavutab tavaliselt sama bitikiiruse juures parema helikvaliteedi kui MP3. See on mõistlik valik iPodi ja veel mõnede kaasaskantavate muusikamängijate korral.

[ctx: Feel free to redirect the english Wikipedia link to a local version, if it exists.]
en: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Apple_Lossless>Apple Lossless</a> (ALAC) is an audio codec for lossless compression of digital music.<br>Recommended only for Apple music players and players that do not support FLAC.
et: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Apple_Lossless>Apple Lossless</a> (ALAC) on digitaalmuusika kadudeta tihendamise helikoodek.<br>Soovitatav ainult Apple'i ja teiste selliste muusikamängijate korral, mis ei toeta FLAC-i.

en: The <a href=http://flac.sourceforge.net/documentation_tools_flac.html>compression level</a> is an integer value between 0 and 8 that represents the tradeoff between file size and compression speed while encoding with <b>FLAC</b>.<br/> Setting the compression level to <b>0</b> yields the shortest compression time but generates a comparably big file<br/>On the other hand, a compression level of <b>8</b> makes compression quite slow but produces the smallest file.<br/>Note that since FLAC is by definition a lossless codec, the audio quality of the output is exactly the same regardless of the compression level.<br/>Also, levels above <b>5</b> dramatically increase compression time but create an only slightly smaller file, and are not recommended.
et: <a href=http://flac.sourceforge.net/documentation_tools_flac.html>Tihendustase</a> on täisarvuline väärtus vahemikus 0 kuni 8, mis väljendab kompromissi failisuuruse ja tihendamise kiiruse vahel <b>FLAC-i</b> kodeerimise korral.<br/>Kui määrata tihendamise tasemeks <b>0</b>, on tihendamise aeg lühim, kuid fail suhteliselt suur.<br/>Teisalt tihendamise tase <b>8</b> muudab tihendamise üsna aeglaseks, aga loodav fail on päris väike.<br/>Pane tähele, et kuna FLAC on põhimõtteliselt kadudeta koodek, on väljundi helikvaliteet sõltumata tihendustasemest ühesugune.<br/>Lisaks võib arvestada, et tihendustase üle <b>5</b> suurendab märkimisväärselt tihendamise aega, aga loob ainult natuke väiksema faili, mistõttu see pole kuigi soovitatav.

en: Compression level
et: Tihendustase

en: Faster compression
et: Kiirem tihendamine

[ctx: Feel free to redirect the english Wikipedia link to a local version, if it exists.]
en: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Free_Lossless_Audio_Codec>Free Lossless Audio Codec</a> (FLAC) is an open and royalty-free codec for lossless compression of digital music.<br>If you wish to store your music without compromising on audio quality, FLAC is an excellent choice.
et: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Free_Lossless_Audio_Codec>Free Lossless Audio Codec</a> (FLAC) on digitaalmuusika kadudeta tihendamise avatud ja tasuta koodek.<br>Kui soovid salvestada oma muusikat helikvaliteedis järeleandmisi tegemata, on FLAC suurepärane valik.

en: The bitrate is a measure of the quantity of data used to represent a second of the audio track.<br>The <b>MP3</b> encoder used by Amarok supports a <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/MP3#VBR>variable bitrate (VBR)</a> setting, which means that the bitrate value fluctuates along the track based on the complexity of the audio content. More complex intervals of data are encoded with a higher bitrate than less complex ones; this approach yields overall better quality and a smaller file than having a constant bitrate throughout the track.<br>For this reason, the bitrate measure in this slider is just an estimate of the average bitrate of the encoded track.<br><b>160kb/s</b> is a good choice for music listening on a portable player.<br/>Anything below <b>120kb/s</b> might be unsatisfactory for music and anything above <b>205kb/s</b> is probably overkill.
et: Bitikiirus väljendab heliraja ühe sekundi esitamisel kasutatavat andmehulka. <br>Amaroki pruugitav <b>MP3</b></b> kooder toetab <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/MP3#VBR>muutuvat bitikiirust</a>, mis tähendab, et bitikiiruse väärtus kõigub vastavalt helisisu keerukusele Keerukamad andmelõigud kodeeritakse kõrgema bitikiirusega kui lihtsamad, mis üldiselt tagab parema kvaliteedi ja väiksema failisuuruse kui konstantne bitikiirus kogu raja vältel<br>Seepärast on liuguril näidatav bitikiirus lihtsalt kodeeritud pala keskmise bitikiiruse hinnang.<br><b>160kb/s</b> on mõistlik valik kaasaskantaval mängijal esitatava muusika korral.<br/>Bitikiirus alla <b>120kb/s</b> võib kergesti olla muusika jaoks ebapiisav ning üle <b>205kb/s</b> on arvatavasti ülepingutamine.

en: Expected average bitrate for variable bitrate encoding
et: Muutliku bitikiirusega kodeerimiseks oodati keskmist bitikiirust

[ctx: Feel free to redirect the english Wikipedia link to a local version, if it exists.]
en: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/MP3>MPEG Audio Layer 3</a> (MP3) is a patented digital audio codec using a form of lossy data compression.<br>In spite of its shortcomings, it is a common format for consumer audio storage, and is widely supported on portable music players.
et: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/MP3>MPEG Audio Layer 3</a> (MP3) on patenteeritud digitaalheli koodek, mis kasutab kadudega andmetihendust.<br>Puudustest hoolimata on see laiatarbeseadmetes väga levinud vorming ning seda toetavad väga paljud kaasaskantavad muusikamängijad.

en: The bitrate is a measure of the quantity of data used to represent a second of the audio track.<br>The <b>Opus</b> encoder used by Amarok supports a <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Variable_bitrate>variable bitrate (VBR)</a> setting, which means that the bitrate value fluctuates along the track based on the complexity of the audio content. More complex intervals of data are encoded with a higher bitrate than less complex ones; this approach yields overall better quality and a smaller file than having a constant bitrate throughout the track.<br>For this reason, the bitrate measure in this slider is just an estimate of the average bitrate of the encoded track.<br><b>128kb/s</b> is a good choice for music listening on a portable player.<br/>Anything below <b>100kb/s</b> might be unsatisfactory for music and anything above <b>256kb/s</b> is probably overkill.
et: Bitikiirus väljendab heliraja ühe sekundi esitamisel kasutatavat andmehulka.<br>Amaroki pruugitav <b>Opus</b>e kooder toetab <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Variable_bitrate>muutuvat bitikiirust</a>, mis tähendab, et bitikiiruse väärtus kõigub vastavalt helisisu keerukusele Keerukamad andmelõigud kodeeritakse kõrgema bitikiirusega kui lihtsamad, mis üldiselt tagab parema kvaliteedi ja väiksema failisuuruse kui konstantne bitikiirus kogu raja vältel<br>Seepärast on liuguril näidatav bitikiirus lihtsalt kodeeritud pala keskmise bitikiiruse hinnang.<br><b>128 kb/s</b> on mõistlik valik kaasaskantaval mängijal esitatava muusika korral.<br/>Bitikiirus alla <b>100 kb/s</b> võib kergesti olla muusika jaoks ebapiisav ning üle <b>256 kb/s</b> on arvatavasti ülepingutamine.

[ctx: Feel free to redirect the english Wikipedia link to a local version, if it exists.]
en: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Opus_(audio_format)>Opus</a> is a patent-free digital audio codec using a form of lossy data compression.
et: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Opus_(audio_format)>Opus</a> on patendivaba digitaalaudio koodek, mis kasutab kadudega andmetihendust.

en: The bitrate is a measure of the quantity of data used to represent a second of the audio track.<br>The <b>Vorbis</b> encoder used by Amarok supports a <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Vorbis#Technical_details>variable bitrate (VBR)</a> setting, which means that the bitrate value fluctuates along the track based on the complexity of the audio content. More complex intervals of data are encoded with a higher bitrate than less complex ones; this approach yields overall better quality and a smaller file than having a constant bitrate throughout the track.<br>The Vorbis encoder uses a quality rating "-q parameter" between -1 and 10 to define a certain expected audio quality level. The bitrate measure in this slider is just a rough estimate (provided by Vorbis) of the average bitrate of the encoded track given a q value. In fact, with newer and more efficient Vorbis versions the actual bitrate is even lower.<br><b>-q5</b> is a good choice for music listening on a portable player.<br/>Anything below <b>-q3</b> might be unsatisfactory for music and anything above <b>-q8</b> is probably overkill.
et: Bitikiirus väljendab heliraja ühe sekundi esitamisel kasutatavate andmete kvaliteeti.<br>Amaroki pruugitav <b>Vorbise</b></b> kooder toetab <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Vorbis#Technical_details>muutuvat bitikiirust</a>, mis tähendab, et bitikiiruse väärtus kõigub vastavalt helisisu keerukusele Keerukamad andmelõigud kodeeritakse kõrgema bitikiirusega kui lihtsamad, mis üldiselt tagab parema kvaliteedi ja väiksema failisuuruse kui konstantne bitikiirus kogu raja vältel<br>Vorbise kooder kasutab kvaliteedi hindamiseks mudelit "-q parameeter", kus parameeter on vahemikus 1 kuni 10, mis määrab kindlaks teatava oodatava helikvaliteedi taseme. Liuguril näidatav bitikiirus kujutab endast antud q-väärtusega kodeeritud pala üsna ümmargust (Vorbise pakutavat) keskmist bitikiirust. Tegelikult on Vorbise uuemate ja tõhusamate versioonide korral tegelik bitikiirus isegi väiksem.<br><b>-q5</b> on mõistlik valik kaasaskantaval mängijal esitatava muusika korral.<br/>Bitikiirus alla <b>-q3</b> võib kergesti olla muusika jaoks ebapiisav ning üle <b>-q8</b> on arvatavasti ülepingutamine.

en: Quality rating for variable bitrate encoding
et: Kvaliteeditase muutliku bitikiirusega kodeerimiseks

[ctx: Feel free to redirect the english Wikipedia link to a local version, if it exists.]
en: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Vorbis>Ogg Vorbis</a> is an open and royalty-free audio codec for lossy audio compression.<br>It produces smaller files than MP3 at equivalent or higher quality. Ogg Vorbis is an all-around excellent choice, especially for portable music players that support it.
et: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Vorbis>Ogg Vorbis</a> on kadudega helitihenduse avatud ja tasuta helikoodek.<br>See loob väiksemad failid kui MP3 sama või kõrgema kvaliteediga. Ogg Vorbis on igal juhul suurepärane valik, eriti seda toetavate kaasaskantavate muusikamängijate puhul.

en: The bitrate is a measure of the quantity of data used to represent a second of the audio track.<br>Due to the limitations of the proprietary <b>WMA</b> format and the difficulty of reverse-engineering a proprietary encoder, the WMA encoder used by Amarok sets a <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Media_Audio#Windows_Media_Audio>constant bitrate (CBR)</a> setting.<br>For this reason, the bitrate measure in this slider is a pretty accurate estimate of the bitrate of the encoded track.<br><b>136kb/s</b> is a good choice for music listening on a portable player.<br/>Anything below <b>112kb/s</b> might be unsatisfactory for music and anything above <b>182kb/s</b> is probably overkill.
et: Bitikiirus väljendab heliraja ühe sekundi esitamisel kasutatavate andmete kvaliteeti.<br>Omandusliku <b>WMA</b> vormingu piirangute ning raskuste tõttu, mida kujutab omandusliku kooderi lahtimuukimine, kasutab Amarokis pruugitav WMA kooder <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Media_Audio#Windows_Media_Audio>konstantset bitikiirust (CBR)</a>.<br>Seepärast näitab ka liuguri bitikiiruse väärtus päris täpselt kodeeritud pala bitikiirust.<br><b>136kb/s</b> on mõistlik valik kaasaskantaval mängijal esitatava muusika korral.<br/>Bitikiirus alla <b>112kb/s</b> võib kergesti olla muusika jaoks ebapiisav ning üle <b>182kb/s</b> on arvatavasti ülepingutamine.

[ctx: Feel free to redirect the english Wikipedia link to a local version, if it exists.]
en: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Media_Audio>Windows Media Audio</a> (WMA) is a proprietary codec developed by Microsoft for lossy audio compression.<br>Recommended only for portable music players that do not support Ogg Vorbis.
et: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Media_Audio>Windows Media Audio</a> (WMA) on Microsofti arendatud kadudega helitihenduse omanduslik koodek.<br>Soovitatav ainult sellistele kaasaskantavatele muusikamängijatele, mis ei toeta Ogg Vorbist.

en: Invalid
et: Vigane

en: Just Copy
et: Lihtsalt kopeeri

[ctx: Displayed next to the "Transcode:" label. %1 example: 'MP3']
en: All Tracks to %1
et: Kõik palad %1 peale

[ctx: Displayed next to the "Transcode:" label. %1 example: 'MP3']
en: Non-%1 Tracks to %1
et: Mitte-%1 palad %1 peale

[ctx: Displayed next to the "Transcode:" label. %1 example: 'MP3']
en: When Needed to %1
et: Kui vaja %1 peale

en: Fetching Cover
et: Kaanepildi tõmbamine

en: There was an error communicating with cover provider: %1
et: Kaanepildi pakkujaga suhtlemisel tekkis viga: %1

en: Retrieved cover successfully for '%1'.
et: Hangiti edukalt "%1" kaanepilt.

en: Fetching cover for '%1' failed.
et: "%1" kaanepildi tõmbamine nurjus.

en: Canceled fetching cover for '%1'.
et: "%1" kaanepildi tõmbamine katkestati.

en: Unable to find a cover for '%1'.
et: "%1" kaanepilti ei leitud.

en: Fetch Cover | Fetch Covers
et[0]: Tõmba kaanepilt
et[1]: Tõmba kaanepildid

en: Fetch the artwork for this album | Fetch artwork for %1 albums
et[0]: Tõmba selle albumi kaanepilt
et[1]: Tõmba %1 albumi kaanepildid

en: Display Cover
et: Näita kaanepilti

en: Display artwork for this album
et: Näita albumi kaanepilti

en: Unset Cover | Unset Covers
et[0]: Kõrvalda kaanepilt
et[1]: Kõrvalda kaanepildid

en: Remove artwork for this album | Remove artwork for %1 albums
et[0]: Eemalda selle albumi kaanepilt
et[1]: Eemalda %1 albumi kaanepildid

en: Are you sure you want to remove this cover from the Collection? | Are you sure you want to delete these %1 covers from the Collection?
et[0]: Kas tõesti eemaldada see kaanepilt kogust?
et[1]: Kas tõesti eemaldada need %1 kaanepilti kogust?

en: Set Custom Cover
et: Määra kohandatud kaanepildiks

en: Set custom artwork for this album | Set custom artwork for these %1 albums
et[0]: Määra kohandatud kaanepilt sellele albumile
et[1]: Määra kohandatud kaanepildid %1 albumile

en: Select Cover Image File
et: Kaanepildi faili valik

en: Finding cover for
et: Kaanepildi otsimine

en: Enter Custom Search
et: Kirjuta kohandatud otsing

en: Sort by size
et: Sortimine suuruse järgi

en: Cover Image Save Location
et: Kaanepildi salvestamiskoht

en: Sorry, the cover could not be saved.
et: Vabandus, kaanepildi salvestamine nurjus.

en: Sorry, the cover image could not be retrieved.
et: Vabandust, kaanepildi hankimine nurjus.

en: Fetching Large Cover
et: Suure kaanepildi tõmbamine

en: Download Progress
et: Allalaadimise edenemine

en: Cancel
et: Loobu

en: Search
et: Otsi

en: Search For More Results
et: Otsi rohkem tulemusi

en: No Images Found
et: Pilte ei leitud

en: 1 Image Found | %1 Images Found
et[0]: Leiti 1 pilt
et[1]: Leiti %1 pilti

en: Notes
et: Märkused

[ctx: @item::intable]
en: Artist
et: Esitaja

[ctx: @item::intable]
en: Country
et: Riik

[ctx: @item::intable]
en: Date
et: Kuupäev

[ctx: @item::intable File Format]
en: Format
et: Vorming

[ctx: @item::intable Image Height]
en: Height
et: Kõrgus

[ctx: @item::intable Album Title]
en: Title
et: Pealkiri

[ctx: @item::intable Release Type]
en: Type
et: Tüüp

[ctx: @item::intable Release Date]
en: Released
et: Väljalase

[ctx: @item::intable File Size]
en: Size
et: Suurus

[ctx: @item::intable Cover Provider]
en: Source
et: Allikas

[ctx: @item::intable Image Width]
en: Width
et: Laius

en: Cover Manager
et: Kaanepildi haldur

en: Albums By
et: Albumid esitajalt

en: All Artists
et: Kõik esitajad

en: Enter search terms here
et: Sisesta siia otsingumõisted

en: All Albums
et: Kõik albumid

en: Albums With Cover
et: Kaanepildiga albumid

en: Albums Without Cover
et: Kaanepildita albumid

en: Fetch Missing Covers
et: Tõmba puuduvad kaanepildid

en: Fetching
et: Tõmbamine

en: Loading
et: Laadimine

[ctx: The fetching is done.]
en: Finished.
et: Lõpetatud.

en:  Cover not found |  <b>%1</b> covers not found
et[0]:  kaanepilti ei leitud
et[1]:  <b>%1</b> kaanepilti ei leitud

en: Fetching cover for %1 - %2...
et: %1 - %2 kaanepildi tõmbamine...

en: Fetching cover for %1...
et: %1 kaanepildi tõmbamine...

en: Fetching 1 cover:  | Fetching <b>%1</b> covers... :
et[0]: 1 kaanepildi tõmbamine:
et[1]: <b>%1</b> kaanepildi tõmbamine:

en: 1 fetched | %1 fetched
et[0]: 1 tõmmatud
et[1]: %1 tõmmatud

en: 1 not found | %1 not found
et[0]: 1 ei leitud
et[1]: %1 ei leitud

en: Connecting...
et: Ühenduse loomine...

en: 1 result for "%2" | %1 results for "%2"
et[0]: "%2" - 1 tulemus
et[1]: "%2" - %1 tulemust

en: 1 album | %1 albums
et[0]: 1 album
et[1]: %1 albumit

en: %1 by %2
et: %1 (esitajalt %2)

en: %2 - ( <b>1</b> without cover ) | %2 - ( <b>%1</b> without cover )
et[0]: %2 - ( <b>%1</b> ilma kaanepildita )
et[1]: %2 - ( <b>%1</b> ilma kaanepildita )

en: Cover Image
et: Kaanepilt

en: %1 - %2
et: %1 - "%2"

en: No Artist
et: Esitaja puudub

en: Cover View
et: Kaanepildi vaade

en: Could not open file "%1".
et: Faili "%1" avamine nurjus.

en: Input file produced by amarokcollectionscanner.<br>See <a href="http://community.kde.org/Amarok/Development/BatchMode">Batch Mode</a>.
et: Amaroki muusikakogu uurija loodud sisendfail.<br>Vt artiklit <a href="http://community.kde.org/Amarok/Development/BatchMode">Batch Mode</a>.

en: Input file
et: Sisendfail

en: Full rescan
et: Täielik taasuurimine

en: Rescan your entire collection. This will <i>not</i> delete any statistics.
et: Terve muusikakogu uuesti läbiuurimine. See <i>ei</i> kustuta statistikat.

en: Import batch file...
et: Impordi kogufail ...

en: Import collection from file produced by amarokcollectionscanner.
et: Amaroki muusikakogu uurija loodud kogu import.

en: &Scan folders recursively (requires full rescan if newly checked)
et: Kataloogide rekur&siivne uurimine (uue märkimise korral täielik läbiuurimine)

en: &Watch folders for changes
et: Kataloogide muutuste &jälgimine

en: If selected, Amarok will read all subfolders.
et: Märkimisel loeb Amarok ka kõik alamkataloogid.

en: If selected, the collection folders will be watched for changes.
    The watcher will not notice changes behind symbolic links.
et: Valimise korral jälgitakse kogu kataloogides muutusi.
    Jälgimisel ei anta märku muutustest, mis toimuvad nimeviitade taga seisvate failidega.

en: Rescan '%1'
et: Uuri uuesti "%1"

en: Import Collection
et: Impordi muusikakogu

en: Import configuration
et: Impordi seadistamine

en: Migrating
et: Ülekandmine

en: <b><font color='red'>Failed:</font></b> No tracks were imported
et: <b><font color='red'>Nurjumine:</font></b> ühtegi pala ei imporditud

en: <b><font color='green'>Success:</font></b> Imported %1 track | <b><font color='green'>Success:</font></b> Imported %1 tracks
et[0]: <b><font color='green'>Edu:</font></b> imporditi %1 pala
et[1]: <b><font color='green'>Edu:</font></b> imporditi %1 pala

en: <b><font color='red'>Failed:</font></b> Unable to import statistics
et: <b><font color='red'>nurjumine:</font></b> statistika import nurjus

en: <b><font color='red'>Error:</font></b> %1
et: <b><font color='red'>Viga:</font></b> %1

[ctx: Track has been imported, format: Track]
en: Imported <b>%1</b>
et: Imporditi <b>%1</b>

[ctx: Track has been imported, format: Artist - Track]
en: Imported <b>%1 - %2</b>
et: Imporditi <b>%1 - %2</b>

[ctx: Track has been imported, format: Artist - Track (Album)]
en: Imported <b>%1 - %2 (%3)</b>
et: Imporditi <b>%1 - %2 (%3)</b>

[ctx: Track has been discarded, format: Url]
en: Discarded <b><font color='gray'>%1</font></b>
et: Jäeti välja <b><font color='gray'>%1</font></b>

[ctx: Track has been imported by tags, format: Track, from Url, to Url]
en: Imported <b><font color='green'>%1</font></b><br/>&nbsp;&nbsp;from %2<br/>&nbsp;&nbsp;to %3
et: Imporditi <b><font color='green'>%1</font></b><br/>&nbsp;&nbsp;asukohast %2<br/>&nbsp;&nbsp;asukohta %3

[ctx: Track has been imported by tags, format: Artist - Track, from Url, to Url]
en: Imported <b><font color='green'>%1 - %2</font></b><br/>&nbsp;&nbsp;from %3<br/>&nbsp;&nbsp;to %4
et: Imporditi <b><font color='green'>%1 - %2</font></b><br/>&nbsp;&nbsp;asukohast %3<br/>&nbsp;&nbsp;asukohta %4

[ctx: Track has been imported by tags, format: Artist - Track (Album), from Url, to Url]
en: Imported <b><font color='green'>%1 - %2 (%3)</font></b><br/>&nbsp;&nbsp;from %4<br/>&nbsp;&nbsp;to %5
et: Imporditi <b><font color='green'>%1 - %2 (%3)</font></b><br/>&nbsp;&nbsp;asukohast %4<br/>&nbsp;&nbsp;asukohta %5

[ctx: Track has been matched ambiguously, format: Url]
en: Multiple ambiguous matches found for <b><font color='red'>%1</font></b>, has been discarded.
et: <b><font color='red'>%1</font></b> jaoks leiti mitu kaheldavat vastet, neist loobuti.

en: Copy to Clipboard
et: Kopeeri lõikepuhvrisse

[ctx: %1 is the program name]
en: %1 Diagnostics
et: %1 diagnostika

[ctx: Usage]
en: Yes
et: Jah

[ctx: Usage]
en: No
et: Ei

en: %1 Diagnostics
    
    General Information:
       %1 Version: %2
       KDE Frameworks Version: %3
       Qt Version: %4
       Phonon Version: %5
       Phonon Backend: %6 (%7, %8)
       PulseAudio: %9
et: %1 diagnostika
    
    Üldine teave:
       %1 versioon: %2
       KDE Frameworksi versioon: %3
       Qt versioon: %4
       Phononi versioon: %5
       Phononi taustaprogramm: %6 (%7, %8)
       PulseAudio: %9

en: Enabled Scripts:
    %1
    Enabled Plugins:
    %2
    Enabled Applets:
    %3
et: Lubatud skriptid:
    %1
    Lubatud pluginad:
    %2
    Lubatud apletid:
    %3

en: AND
et: JA

en: OR
et: VÕI

en: Simple text
et: Lihtne tekst

en: Edit Filter
et: Filtri muutmine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Condition
et: Tingimus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbInvert)
en: invert
et: teistpidi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAnd)
en: and
et: ja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbOr)
en: or
et: või

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Search filter
et: Otsingufilter

en: Configure Equalizer
et: Seadista ekvalaiserit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, activeCheckBox)
en: Active
et: Aktiivne

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, eqPresetsGroupBox)
en: Presets
et: Valmisvalikud

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, eqPresets)
en: List of available equalizer presets.
et: Saadaolevate ekvalaiseri valmisvalikute loend.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, eqPresetSaveBtn)
en: Save changes of currently selected preset
et: Salvesta valitud valmisvaliku muudatused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, eqPresetSaveBtn)
en: Save
et: Salvesta

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, eqPresetDeleteBtn)
en: Delete currently selected preset. Not available for built-in presets.
et: Kustuta EI tingimusel asukohas.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, eqPresetResetBtn)
en: Reset selected preset setting to default or to the last saved change.
et: Valitud valmisvaliku lähtestamine vaikimisi või viimati salvestatud väärtusele.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, eqPresetResetBtn)
en: Reset to Default
et: Lähtesta vaikeväärtustele

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, eqBandsGroupBox)
en: Bands
et: Sagedused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, eqPreampLabel)
en: Preamp
et: Eelmoonutus

en: Choose Best Matches
et: Vali parimad vasted

en: Use the top result for each undecided track. Alternatively, you can click on <b>Choose Best Matches from This Album</b> in the context menu of a good suggestion; it may give even better results because it prevents mixing different album releases together.
et: Iga lahenduseta pala puhul tipptulemuse kasutamine. Teise võimalusena võid hea soovituse leidmiseks valida kontekstimenüüst <b>Vali parimad vasted sellelt albumilt</b>, mis võib anda isegi parema lahenduse, sest nii saab vältida albumi eri väljaannete omavahel segamist.

en: Clear Choices
et: Puhasta valikud

en: Clear all choices, even manually made ones.
et: Kõigi valikute, isegi käsitsi määratute puhatamine.

en: Collapse Chosen
et: Keri valitud kokku

en: Expand Unchosen
et: Keri valimata lahti

en: Expand All
et: Keri kõik lahti

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MusicBrainzTagger)
en: MusicBrainz Tagger
et: MusicBrainzi sildistaja

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton_saveAndClose)
en: Update tags for checked tracks and exit
et: Märgitud palade siltide uuendamine ja väljumine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_saveAndClose)
en: &Update Tags
et: &Uuenda silte

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton_cancel)
en: Exit without saving
et: Väljumine salvestamata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_cancel)
en: &Cancel
et: &Loobu

en: %1 or %2
et: %1 või %2

en: The Album Artist
et: Albumi esitaja

en: The Artist
et: Esitaja

en: Artist's Initial
et: Esitaja initsiaal

en: File Extension of Source
et: Allika faililaiend

en: Track Number
et: Pala number

en: You can use the following tokens:
et: Kasutada saab järgmisi kohatäitjaid:

en: If you surround sections of text that contain a token with curly-braces, that section will be hidden if the token is empty.
et: Kohatäitjat sisaldava tekstiosa ümbritsemisel looksulgudega seda osa ei näidata, kui kohatäitja on tühi.

en: Original: %1
et: Originaal: %1

en: Preview: %1
et: Eelvaatlus: %1

en: There is a filename conflict, existing files will be overwritten.
et: Failinimed on konfliktis, olemasolevad failid kirjutatakse üle.

en: There is a filename conflict, existing files will not be changed.
et: Failinimed on konfliktis, olemasolevaid faile ei muudeta.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OrganizeCollectionDialogBase)
en: Organize Files
et: Failide korraldamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, folderLabel)
en: Base directory under which to put files
et: Failide baaskataloog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, folderLabel)
en: C&ollection Folder:
et: &Muusikakogu kataloog:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, folderCombo) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, folderCombo)
en: The collection folder to which the files will be transferred.
et: Muusikakogu kataloog, kuhu failid üle kanda.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, optionsButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, optionsButton)
en: <html>Show/hide additional controls to specify destination track paths based on their metadata.</html>
et: <html>Lisajuhtelementide näitamine/peitmine sihtmärgist pala asukohtade määramiseks metaandmete alusel.</html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, optionsButton) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, optionsFrame)
en: Options
et: Valikud

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, previewBox)
en: Destination Preview
et: Sihtmärgi eelvaatlus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, overwriteCheck)
en: If checked, overwrite files of the same name without asking.
et: Märkimise korral kirjutatakse sama nimega failid ilma küsimata üle.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, overwriteCheck)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Check this to overwrite files of the same name automatically. <span style=" font-style:italic;">(Warning: Overwriting is not undoable)</span></p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Märkimise korral kirjutatakse kõik samanimelised failid autonaatselt üle. <span style=" font-style:italic;">(Hoiatus: ülekirjutamine ei ole tagasivõetav)</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, overwriteCheck)
en: Overwrite &Destination
et: Sihtmär&gi ülekirjutamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, OrganizeCollectionsOptions)
en: Character Replacement
et: Märkide asendus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, spaceCheck)
en: If checked, convert spaces to underscores.
et: Märkimise korral teisendatakse tühikud alakriipsudeks.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, spaceCheck)
en: If checked all spaces will be replaced with underscores in the file names. If not, spaces will be left as they are.
et: Märkimise korral asendatakse failinimedes kõik tühikud alakriipsudega, vastasel juhul jäetakse tühikud puutumata.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, spaceCheck)
en: Replace spaces with &underscores
et: Tühikute asendamine alak&riipsuga

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, ignoreTheCheck)
en: If checked, append ', The' to the artists' names starting with 'The'.
et: Märkimise korral viiakse esitaja nime alustav 'The' komaga eraldatult nime lõppu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ignoreTheCheck)
en: If checked all artists starting with "The" will have it moved to the end. Example, "The Beatles" would become "Beatles, The"
et: Märkimise korral koheldakse kõiki esinejaid, kelle nime alguses seisab "The", nii nagu "The" puuduks. Näiteks "The Beatles" asemel kasutatakse vormi "Beatles, The".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreTheCheck)
en: &Append 'The' to artist names
et: 'The' lis&amine esitajate nime lõppu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, vfatCheck)
en: Replace characters that are incompatible with MS-DOS/VFAT file systems with underscores. 
    
    Most people can leave this option enabled.
et: Märkide, mis ei ühildu MS-DOS/VFAT failisüsteemidega, asendamine alakriipsudega.
    
    Enamikul juhtudel võiks selle jätta sisselülitatuks.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, vfatCheck)
en: If checked, replace characters that are incompatible with MS-DOS/VFAT file systems with underscores. Incompatible characters include |?*<":>+[] and unicode control characters. 
    
    Most people can leave this option enabled as it ensures copying to media devices will function correctly.
et: Märkimise korral asendatakse märgid, mis ei ühildu MS-DOS/VFAT failisüsteemidega, alakriipsudega. Sobimatuteks märkideks on näiteks |?*<":>+[] ja Unicode'i juhtmärgid.
    
    Enamikul juhtudel võiks selle jätta sisselülitatuks, mis tagab, et kopeerimisel meediaseadmetele toimib kõik korrektselt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, vfatCheck)
en: &VFAT safe names
et: VFAT-iga ühilduvad &nimed

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, asciiCheck)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">If checked, all non-ASCII characters will be replaced with underscores.<span style=" font-weight:600;"> </span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Do not check this option if you have non-English characters in your tags. </span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Most people can leave this option unchecked.</p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Märkimise korral asendatakse kõik ASCII-välised märgid alakriipsudega.<span style=" font-weight:600;"> </span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Ära märgi, kui sul esineb siltides muid kui inglise keele tähti. </span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Enamikul juhtudel võib selle jätta märkimata.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, asciiCheck)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">If checked, all non-ASCII characters will be replaced with underscores.<span style=" font-weight:600;"> Do not check this option if you have non-English characters in your tags. </span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Most people can leave this option <span style=" font-style:italic;">unchecked.</span></p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Märkimise korral asendatakse kõik ASCII-välised märgid alakriipsudega.<span style=" font-weight:600;"> Ära märgi, kui sul esineb siltides muid kui inglise keele tähti. </span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Enamikul juhtudel võib selle jätta <span style=" font-style:italic;">märkimata.</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, asciiCheck)
en: Restrict to &ASCII
et: Piirdumine AS&CII-ga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replaceLabel1)
en: Replace
et: Asenda

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, regexpEdit)
en: Regular expression
et: Regulaaravaldis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, replaceEdit)
en: Character string
et: Märgistring

en: Tags
et: Sildid

[ctx: The value for this tag is not known]
en: Unknown
et: Tundmatu

en: Track Details: %1 by %2
et: Pala info: %1 esitajalt %2

[ctx: The amount of tracks being edited]
en: 1 Track | Information for %1 Tracks
et[0]: 1 pala
et[1]: %1 pala info

en: <b>%1</b> by <b>%2</b>
et: <b>%1</b> esitajalt <b>%2</b>

en: <b>%1</b> by <b>%2</b> on <b>%3</b>
et: <b>%1</b> esitajalt <b>%2</b> (album <b>%3</b>)

en: Editing 1 file | Editing %1 files
et[0]: 1 failide muutmine
et[1]: %1 faili muutmine

[ctx: The collection this track is part of]
en: None
et: Puudub

en: The track is not playable. %1
et: Pala ei ole esitatav. %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TagDialogBase)
en: Track Information
et: Pala info

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, summaryTab)
en: S&ummary
et: Kokk&uvõte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leftHeaderLabel)
en: Properties
et: Omadused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightHeaderLabel)
en: Statistics
et: Statistika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lenghtLabel)
en: Length:
et: Pikkus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bitrateLabel)
en: Bit rate:
et: Bitikiirus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, samplerateLabel)
en: Sample rate:
et: Diskreetimissagedus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sizeLabel)
en: Size:
et: Suurus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, formatLabel)
en: Format:
et: Vorming:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, collectionLabel)
en: Collection:
et: Muusikakogu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ratingLabel)
en: Rating:
et: Hinnang:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, playcountLabel)
en: Play count:
et: Esitamiste arv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, scoreLabel)
en: Score:
et: Hinne:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, firstPlayedLabel)
en: First played:
et: Esimest korda esitatud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lastPlayedLabel)
en: Last played:
et: Viimati esitatud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, noteLabel)
en: Note:
et: Märkus:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tagsTab)
en: Ta&gs
et: Sil&did

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: T&itle:
et: &Pealkiri:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: &Artist:
et: &Esitaja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2)
en: &Composer:
et: &Helilooja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_albumArtist)
en: Album artist:
et: Albumi esitaja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_6_6)
en: Trac&k number:
et:  &Pala number:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: &Genre:
et: Ža&nr:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2_2)
en: &Disc number:
et: Plaa&di number:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5)
en: &Year:
et: &Aasta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_BPM)
en: B&eats per minute:
et: Löök&i minutis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_comment)
en: Co&mment:
et: Ko&mmentaar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_musicbrainz)
en: Get Tags from MusicBrain&z
et: Hangi sildid MusicBrain&zist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_guessTags)
en: Guess Tags from &Filename
et: Paku sildid &failinime põhjal

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, lyricsTab)
en: L&yrics
et: Sõ&nad

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, labelsTab)
en: La&bels
et: Mär&gendid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Label:
et: Märgend:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, kComboBox_label)
en: Insert your custom label here or select one from the list.
et: Kirjuta kohandatud märgend või vali see loendist.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Custom labels for this item:
et: Elemendi kohandatud märgendid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
et: Eemalda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel)
en: Location:
et: Asukoht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_previous)
en: &Previous
et: &Eelmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_next)
en: &Next
et: &Järgmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_perTrack)
en: Per trac&k
et: Iga &pala eraldi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_ok)
en: Sa&ve && Close
et: &Salvesta ja sulge

[ctx: Please do not translate the %foo% words as they define a syntax used internally by a parser to describe a filename.]
en: The following tokens can be used to define a filename scheme:<br>                           <font color="%1">%track%</font>, <font color="%2">%title%</font>,                           <font color="%3">%artist%</font>, <font color="%4">%composer%</font>,                           <font color="%5">%year%</font>, <font color="%6">%album%</font>,                           <font color="%7">%albumartist%</font>, <font color="%8">%comment%</font>,                           <font color="%9">%genre%</font>, %ignore%.
et: Failinime skeemi määramiseks saab kasutada järgmisi kohatäitjaid:<br>                                      <font color="%1">%track%</font>, <font color="%2">%title%</font>,                                      <font color="%3">%artist%</font>, <font color="%4">%composer%</font>,                                      <font color="%5">%year%</font>, <font color="%6">%album%</font>,                                      <font color="%7">%albumartist%</font>, <font color="%8">%comment%</font>,                                      <font color="%9">%genre%</font>, %ignore%.

en: Guess Tags from Filename
et: Siltide pakkumine failinime põhjal

[ctx: Text to represent an empty tag. Braces (<>) are only to clarify emptiness.]
en: &lt;empty&gt;
et: &lt;tühi&gt;

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbCase)
en: Edit &case
et: Täh&esuuruse muutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbTitleCase)
en: &Title case
et: Pealkirja &tähesuurus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbFirstLetter)
en: &First letter of every word uppercase
et: I&ga sõna esimene täht on suurtäht

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAllUpper)
en: All &uppercase
et: Kõik s&uurtähed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAllLower)
en: All &lowercase
et: Kõik väiketä&hed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbEliminateSpaces)
en: Remove trailing &spaces in tags
et: &Siltidest eemaldatakse lõputühimärgid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbReplaceUnderscores)
en: Replace &underscores with spaces
et: Tühikud asendatakse alak&riipsuga

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, resultGroupBox)
en: Result Preview
et: Tulemuse eelvaatlus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Title_result) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Artist_result) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Composer_result) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Year_result) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Track_result) i1
en: <empty>
et: <tühi>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_23)
en: Composer:
et: Helilooja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_24)
en: Year:
et: Aasta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_25)
en:  Track Number
et: Pala number

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_27)
en: Comment:
et: Kommentaar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_28)
en: Genre:
et: Žanr:

en: Unknown album
et: Tundmatu album

en: Unknown artist
et: Tundmatu esitaja

en: No comments
et: Kommentaarideta

en: Unknown composer
et: Tundmatu helilooja

en: Unknown disc number
et: Tundmatu plaadi number

en: Unknown genre
et: Tundmatu žanr

en: Unknown title
et: Tundmatu pealkiri

en: Unknown year
et: Tundmatu aasta

[ctx: Random bias representation]
en: Random tracks
et: Juhuslikud palad

[ctx: And bias representation]
en: Match all
et: Kõigi vastamine

[ctx: Prefix for AndBias. Shown in front of a bias in the dynamic playlist view]
en: and
et: ja

[ctx: Prefix for OrBias. Shown in front of a bias in the dynamic playlist view]
en: or
et: või

[ctx: Or bias representation]
en: Match any
et: Vähemalt ühe vastamine

[ctx: Title for a default dynamic playlist. The default playlist only returns random tracks.]
en: Random
et: Juhuslik

en: Generating playlist...
et: Esitusnimekirja loomine...

[ctx: Name of the "AlbumPlay" bias]
en: Album play
et: Albumiesitus

[ctx: Description of the "AlbumPlay" bias]
en: The "AlbumPlay" bias adds tracks that belong to one album.
et: Albumiesituse eelistus lisab ühte albumisse kuuluvad palad.

[ctx: AlbumPlay bias representation]
en: The next track from the album
et: Albumi järgmine pala

[ctx: AlbumPlay bias representation]
en: Any later track from the album
et: Albumi suvaline järgnev pala

[ctx: AlbumPlay bias representation]
en: Tracks from the same album
et: Sama albumi palad

en: Track directly follows previous track in album
et: Pala järgneb albumis kohe eelmisele palale

en: Track comes after previous track in album
et: Pala on albumis pärast eelmist pala

en: Track is in the same album as previous track
et: Pala on samas albumis eelmise palaga

[ctx: Name of the "EchoNest" bias]
en: EchoNest similar artist
et: EchoNesti sarnased esitajad

[ctx: Description of the "EchoNest" bias]
en: The "EchoNest" bias looks up tracks on echo nest and only adds similar tracks.
et: EchoNesti eelistus otsib palasid EchoNestis ja lisab ainult sarnased palad.

[ctx: EchoNest bias representation]
en: Similar to the previous artist (as reported by EchoNest)
et: Sarnased eelmisele esitajale (EchoNesti andmeil)

[ctx: EchoNest bias representation]
en: Similar to any artist in the current playlist (as reported by EchoNest)
et: Sarnased suvalisele aktiivse esitusnimekirja esitajale (EchoNesti andmeil)

en: <a href="http://the.echonest.com/">the echonest</a> thinks the artist is similar to
et: <a href="http://the.echonest.com/">echonest</a> arvab, et selle esitaja moodi on

en: the previous track's artist
et: eelmise pala esitaja

en: one of the artist in the current playlist
et: üks aktiivse esitusnimekirja esitajatest

[ctx: Name of the "IfElse" bias]
en: If Else
et: Või muidu

[ctx: Description of the "IfElse" bias]
en: The "IfElse" bias adds tracks that match at least one of the sub biases.
    It will only check the second sub-bias if the first doesn't return any results.
et: "Või muidu" eelistus lisab palad, mis vastavad vähemalt ühele
    alameelistusele. Teist alameelistust kontrollitakse ainult siis,
    kui esimene ei anna tulemusi.

[ctx: IfElse bias representation]
en: Match all sequentially
et: Kõikide vastavus järjestikku

[ctx: Prefix for IfElseBias. Shown in front of a bias in the dynamic playlist view]
en: else
et: muidu

[ctx: Name of the "Part" bias]
en: Partition
et: Osa

[ctx: Description of the "Part" bias]
en: The "Part" bias fills parts of the playlist from different sub-biases.
et: Osa eelistus täidab esitusnimekirja osad eri alameelistuste põhjal.

en: This controls what portion of the playlist should match the criteria
et: See määrab, milline esitusnimekirja osa peab vastama kriteeriumile

[ctx: Part bias representation]
en: Partition
et: Osa

[ctx: Name of the "QuizPlay" bias]
en: Quiz play
et: Sõnamäng

[ctx: Description of the "QuizPlay" bias]
en: The "QuizPlay" bias adds tracks that start
    with a character the last track ended with.
et: Sõnamängu eelistuse puhul lisatakse palad,
    mille algustäht on eelmise pala viimane täht.

[ctx: QuizPlay bias representation]
en: Tracks whose title start with a
    character the last track ended with
et: Palad, mille pealkiri algab tähega,
     millega lõppes eelmine pala

[ctx: QuizPlay bias representation]
en: Tracks whose artist name start
    with a character the last track ended with
et: Palad, mille esitaja nimi algab tähega,
     millega lõppes eelmine pala

[ctx: QuizPlay bias representation]
en: Tracks whose album name start
    with a character the last track ended with
et: Palad, mille albumi nimi algab tähega,
     millega lõppes eelmine pala

en: Last character of the previous song is
    the first character of the next song
et: Eelmise laulu viimane täht on
    järgmise laulu esimene täht

en: of the track title (Title quiz)
et: pala pealkiri (pealkirjamäng)

en: of the artist (Artist quiz)
et: esitaja (esitajamäng)

en: of the album name (Album quiz)
et: albumi nimi (albumimäng)

[ctx: Name of the "SearchQuery" bias]
en: Search
et: Otsing

[ctx: Description of the "SearchQuery" bias]
en: The "SearchQuery" bias adds tracks that are
    found by a search query. It uses the same search
    query as the collection browser.
et: Otsingu eelistus lisab palad, mis leitakse
    otsinguga. Kasutatakse sama otsingut,
    nagu muusikakogu sirvijas.

[ctx: SearchQuery bias representation]
en: Search for: %1
et: Otsitakse: %1

[ctx: Name of the "TagMatch" bias]
en: Match meta tag
et: Metaandmete siltide sobivus

[ctx: Description of the "TagMatch" bias]
en: The "TagMatch" bias adds tracks that
    fulfill a specific condition.
et: Sildisobivuse eelistus lisab palad,
    mis vastavad kindlale tingimusele.

en: Invert condition
et: Tingimus tagurpidi

[ctx: Inverted condition in tag match bias]
en: Not %1
et: Mitte %1

[ctx: Name of the random bias]
en: Random
et: Juhuslik

[ctx: Description of the random bias]
en: The random bias adds random tracks from the
    whole collection without any bias.
et: Juhuslik eelistus lisab juhuslikud palad tervest
    muusikakogust ilma mingi eelistuseta.

[ctx: Name of the "And" bias]
en: And
et: Ja

[ctx: Description of the "And" bias]
en: The "And" bias adds tracks that match all
    of the sub biases.
et: Ja eelistus lisab palad, mis vastavad
    kõigile alameelistustele.

[ctx: Name of the "Or" bias]
en: Or
et: Või

[ctx: Description of the "Or" bias]
en: The "Or" bias adds tracks that match at
    least one of the sub biases.
et: Või eelistus lisab palad, mis vastavad
    vähemalt ühele alameelistusele.

en: Replacement for bias %1
et: Eelistuse %1 asendus

[ctx: Default name for new playlists]
en: New playlist
et: Uus esitusnimekiri

en: Rock and Pop
et: Rock ja pop

en: Album play
et: Albumiesitus

[ctx: Name of a dynamic playlist]
en: Rating
et: Hinnang

en: Too many errors encountered in playlist. Playback stopped.
et: Esitusnimekirjas esines liiga palju vigu. Esitamine peatati.

[ctx: track by artist on album]
en: <b>%1</b> by <b>%2</b> on <b>%3</b>
et: <b>%1</b> esitajalt <b>%2</b> (album <b>%3</b>)

[ctx: track by artist]
en: <b>%1</b> by <b>%2</b>
et: <b>%1</b> esitajalt <b>%2</b>

[ctx: track on album]
en: <b>%1</b> on <b>%2</b>
et: <b>%1</b> albumilt <b>%2</b>

[ctx: track from source]
en: from <b>%1</b>
et:  allikast <b>%1</b>

en: Manual
et: Käsitsi

en: Classical
et: Klassikaline muusika

en: Club
et: Klubimuusika

en: Dance
et: Tantsumuusika

en: Full Bass
et: Täielik bass

en: Full Treble
et: Täielik kõrge

en: Full Bass + Treble
et: Täielik bass + kõrge

en: Laptop/Headphones
et: Sülearvuti/kõrvaklapid

en: Large Hall
et: Suur saal

en: Party
et: Pidu

en: Soft
et: Pehme

en: Soft Rock
et: Pehme rock

en: Techno
et: Tehno

en: Zero
et: Null

[ctx: Database type]
en: embedded
et: põimitud

[ctx: Database type]
en: external
et: väline

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUsername) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_usernameLabel)
en: Username
et: Kasutajanimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_connectionTypeLabel)
en: Database type
et: Andmebaasi tüüp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_databaseLocationLabel)
en: Database location
et: Andmebaasi asukoht

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_targetNameLabel)
en: Target name
et: Sihtmärgi nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_hostnameLabel)
en: Hostname
et: Masinanimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_databaseNameLabel)
en: Database name
et: Andmebaasi nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_mysqlBinaryLabel)
en: MySQL server binary
et: MySQL-i serveri binaarfail

en: Amarok 2.x Statistics Importer
et: Amarok 2.x statistika importija

en: Banshee Statistics Importer
et: Banshee statistika importija

en: Clementine Statistics Importer
et: Clementine statistika importija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_connectionTypeLabel)
en: Connection type
et: Ühenduse tüüp

en: Amarok 1.4 Statistics Importer
et: Amarok 1.4 statistika importija

en: iTunes Statistics Importer
et: iTunesi statistika importija

en: Rhythmbox Statistics Importer
et: Rhythmboxi statistika importija

[ctx: Name of the synchronization target]
en: Target name
et: Sihtmärgi nimi

en: Now playing
et: Praegu mängitakse

en: Retrieved lyrics is empty
et: Hangitud sõnad ei sisalda teksti

en: Lyrics data could not be parsed
et: Laulusõnade parsimine nurjus

en: No information available for this track
et: Selle pala kohta puudub info

en: The audio player by KDE
et: KDE muusikamängija

en: <i>Inactive authors</i>
et: <i>Mitteaktiivsed autorid</i>

en: Amarok authorship is not a hobby, it's a lifestyle. But when people move on we want to keep respecting them by mentioning them here:
et: Amaroki autoriks olemine ei ole hobi - see on eluviis. Aga kui ka inimesed edasi liiguvad, soovime me neid tunnustada, märkides nad ära:

en: Developer (Stecchino)
et: Arendaja (Stecchino)

en: Developer (dr_lepper)
et: Arendaja (dr_lepper)

en: Project founder (markey)
et: Projekti rajaja (markey)

en: iPod collection rewrite & more (strohel)
et: iPodi kogu ümberkirjutamine ja palju muud (strohel)

en: Rokymoter, Bug triaging (Mamarok)
et: Rokymoter, vigade sõeluja (Mamarok)

en: Developer (rengels)
et: Arendaja (rengels)

en: Windows build (TheOneRing)
et: Windowsi versioon (TheOneRing)

en: Developer (stuffcorpse)
et: Arendaja (stuffcorpse)

en: Developer (Sentynel)
et: Arendaja (Sentynel)

en: Rokymoter, Developer (sven423)
et: Rokymoter, arendaja (sven423)

en: Developer (Teo`)
et: Arendaja (Teo`)

en: Rokymoter, Handbook (valorie)
et: Rokymoter, käsiraamat (valorie)

en: Developer (eean)
et: Arendaja (eean)

en: Developer (jefferai)
et: Arendaja (jefferai)

en: Developer (lfranchi)
et: Arendaja (lfranchi)

en: Developer, Vision
et: Arendaja, visionäär

en: Developer (maxx_k)
et: Arendaja (maxx_k)

en: Developer (nhn)
et: Arendaja (nhn)

en: Developer (sebr)
et: Arendaja (sebr)

en: Developer (xevix)
et: Arendaja (xevix)

en: Developer, Replay Gain support
et: Arendaja, helitugevuse parandamise toetus

en: MP3tunes integration
et: MP3tunesi lõimimine

en: Windows porting
et: Windowsi port

en: Usability
et: Kasutamismugavus

en: Developer (hydrogen)
et: Arendaja (hydrogen)

en: Biased playlists
et: Eelistusega esitusnimekirjad

en: Tag Guesser, Labels, Spectrum Analyzer
et: Siltide arvaja, märgised, spektrianalüüsija

en: Nepomuk integration
et: Nepomuki lõimimine

en: Podcast improvements
et: Podcasti parandused

en: Live CD, Bug squashing (oggb4mp3)
et: Live-CD, vigade kõrvaldaja (oggb4mp3)

en: Assorted patches
et: Hulk paiku

en: Icons
et: Ikoonid

en: Developer, Website theme (KRF)
et: Arendaja, veebilehekülje teema (KRF)

en: Artwork
et: Kunstiline kujundus

en: Developer (MaskMaster)
et: Arendaja (MaskMaster)

en: Bug triaging and sanitizing
et: Veateadete sõelumine ja korrastamine

en: UPnP support and patches (nsm)
et: UPnP toetus ja paigad (nsm)

en: Website hosting
et: Veebilehekülje ülalpidamine

en: Scripting interface
et: Skriptimisliides

en: Nepomuk Collection (phalgun)
et: Nepomuki kogu (phalgun)

en: TagLib & ktrm code
et: TagLib ja ktrm kood

en: Patches & Windows porting (shakes)
et: Paigad ja Windowsi port (shakes)

en: Photos & Videos applets, Context View
et: Foto- ja videoapletid, kontekstivaade

en: Developer, Automated Playlist Generator
et: Arendaja, automaatsete esitusnimekirjade generaator

en: Developer
et: Arendaja

en: Splash screen artist
et: Käivitusekraani kunstnik

en: Context view
et: Kontekstivaade

en: Former contributors
et: Varasemad kaasautorid

en: People listed below have contributed to Amarok in the past. Thank you!
et: Allpool loetletud inimesed on varem aidanud kaasa Amarokile. Suur tänu teile!

en: Analyzers, patches, shoutcast
et: Analüsaatorid, paigad, shoutcast

en: Patches
et: Paigad

en: MySQL support
et: MySQL-i toetus

en: Postgresql support
et: Postgresql-i toetus

en: MTP and Rio Karma media devices, patches
et: MTP ja Rio Karma meediaseadmed, paigad

en: Graphics, splash-screen
et: Graafika, käivitusekraan

en: Analyzers, Context Browser and systray eye-candy
et: Analüsaatorid, kontekstisirvija ja süsteemisalve ilustamine

en: Icons and image work
et: Ikoonid ja pildid

en: Dialog to filter the collection titles
et: Muusikakogu pealkirjade filtreerimise dialoog

en: Tester, IRC channel operator, whipping
et: Testija, IRC kanali operaator, tagantkihutaja

en: Rokymoter, bug fixer (Firetech)
et: Rokymoter, vigade parandaja (Firetech)

en: Konqueror Sidebar, some DCOP methods
et: Konquerori külgriba, mõned DCOP-i meetodid

en: FHT routine, bugfixes
et: FFT rutiin, vigade parandused

en: K3b export code
et: K3b ekspordi kood

en: Bugfixes, PostgreSQL support
et: Veaparandused, Postgresql-i toetus

en: Wikipedia support, patches
et: Wikipedia toetus, paigad

en: Former Amarok logo, former splash screen, former icons
et: Amaroki endine logo, endine käivitusekraan, endised ikoonid

en: Audioscrobbler support
et: Audioscrobbleri toetus

en: Loads of stuff
et: Mitmesugused asjad

en: Splash screen
et: Käivitusekraan

en: Local Music
et: Kohalik muusika

en: Local sources of content
et: Kohalikud allikad

en: Online sources of content
et: Võrguallikad

en: Playlists
et: Esitusnimekirjad

en: Various types of playlists
et: Mitmesugused esitusnimekirjad

en: Browse local hard drive for content
et: Kohaliku kõvaketta sirvimine

[ctx: @item:inmenu]
en: &View
et: &Vaade

en: Lock Layout
et: Lukusta paigutus

en: Reset Layout
et: Lähtesta paigutus

en: <qt>Closing the main window will keep Amarok running in the System Tray. Use <B>Quit</B> from the menu, or the Amarok tray icon to exit the application.</qt>
et: <qt>Peaakna sulgemine jätab Amaroki tööle süsteemses salves. Rakendusest väljumiseks vali menüüst või süsteemse salve kontekstimenüüst <B>Välju</B>.</qt>

en: Docking in System Tray
et: Dokkimine süsteemsesse salve

en: Play Media (Files or URLs)
et: Esitusandmekandja (failid või URL-id)

en: Add Media (Files or URLs)
et: Andmekandja lisamine (failid või URL-id)

en: Add Stream
et: Raadiovoo lisamine

en: Enter Stream URL:
et: Voo URL:

en: &Add Media...
et: Lis&a andmekandja...

[ctx: clear playlist]
en: &Clear Playlist
et: &Puhasta esitusnimekiri

[ctx: edit play queue of playlist]
en: Edit &Queue
et: Muuda &järjekorda

[ctx: Remove duplicate and dead (unplayable) tracks from the playlist]
en: Re&move Duplicates
et: Ee&malda duplikaadid

en: &Add Stream...
et: Lis&a raadiovoog...

en: &Export Playlist As...
et: &Ekspordi esitusnimekiri...

en: Equalizer
et: Ekvalaiser

en: Bookmark Playlist Setup
et: Lisa esitusnimekirja seadistus järjehoidjatesse

en: Bookmark Context Applets
et: Lisa kontekstiapletid järjehoidjatesse

en: Play Media...
et: Mängi andmekandjat...

en: Edit Details of Currently Selected Track
et: Muuda valitud pala üksikasju

en: Seek Forward by %1 seconds
et: Otsing edasi %1 sek

en: Seek Backward by %1 seconds
et: Otsing tagasi %1 sek

en: Update Collection
et: Uuenda muusikakogu

en: Synchronize Statistics...
et: Sünkrooni statistika...

en: Previous Track
et: Eelmine pala

en: Restart current track
et: Käivita aktiivne pala uuesti

en: Shuffle Playlist
et: Segatud esitusnimekiri

en: Repopulate Playlist
et: Täida esitusnimekiri uuesti

en: Disable Dynamic Playlist
et: Keela dünaamiline esitusnimekiri

en: Next Track
et: Järgmine pala

en: Increase Volume
et: Heli juurde

en: Decrease Volume
et: Heli maha

en: Toggle Main Window
et: Peaakna näitamise lülitamine

en: Toggle Full Screen
et: Täisekraani lülitamine

en: Search playlist
et: Esitusnimekirjas otsimine

en: Show active track
et: Näita aktiivset pala

en: Show Notification Popup
et: Märguannete näitamine

en: Mute Volume
et: Heli tummaks

en: Last.fm: Love Current Track
et: Last.fm: praegune pala meeldib

en: Last.fm: Ban Current Track
et: Last.fm: keela praegune pala

en: Last.fm: Skip Current Track
et: Last.fm: jäta praegune pala vahele

en: Queue Track
et: Pala järjekorda

en: Put Artist - Title of the current track to the clipboard
et: Aseta aktiivse pala Esitaja - Pealkiri lõikepuhvrisse

en: Rate Current Track: 1
et: Hinnang aktiivsele palale: 1

en: Rate Current Track: 2
et: Hinnang aktiivsele palale: 2

en: Rate Current Track: 3
et: Hinnang aktiivsele palale: 3

en: Rate Current Track: 4
et: Hinnang aktiivsele palale: 4

en: Rate Current Track: 5
et: Hinnang aktiivsele palale: 5

en: Network Request Viewer
et: Võrgupäringu näitaja

en: &About Amarok
et: &Amaroki teave

en: &Diagnostics
et: &Diagnostika

en: &Report Bug...
et: Saada vea&raport...

en: &Music
et: &Muusika

en: &Playlist
et: &Esitusnimekiri

en: &Tools
et: &Tööriistad

en: &Settings
et: &Seadistused

en: You have chosen to hide the menu bar.
    
    Please remember that you can always use the shortcut "%1" to bring it back.
et: Otsustasid menüüriba peita.
    
    Pea meeles, et selle saad alati taas nähtavale tuua kiirklahviga "%1".

en: Hide Menu
et: Peida menüü

en: Paused  ::  %1
et: Paus  ::  %1

en: Apply this layout change?
et: Kas rakendada paigutuse muudatus?

en: MusicBrainz match ratio: %1%
et: MusicBrainzi sobivustase: %1

en: MusicDNS match ratio: %1%
et: MusicDNS-i sobivustase: %1

en: Choose Best Matches from This Album
et: Vali parimad vasted sellelt albumilt

en: Go to Artist Page
et: Mine esitaja leheküljele

en: Go to Album Page
et: Mine albumi leheküljele

en: Go to Track Page
et: Mine pala leheküljele

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NetworkRequestsDialog) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Network Requests
et: Võrgupäringud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearButton)
en: &Clear
et: &Puhasta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Method
et: Meetod

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Response
et: Vastus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Length
et: Pikkus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Content Type
et: Sisu tüüp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Request Details
et: Päringu üksikasjad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Response Details
et: Vastuse üksikasjad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestDetails) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, responseDetails)
en: Value
et: Väärtus

en: Reading OPML podcast from %1 failed with error:
et: OPML-podcasti lugemine asukohast %1 nurjus veaga:

en: Playlist Layouts
et: Esitusnimekirja paigutused

en: Configure Playlist Layouts...
et: Esitusnimekirja paigutuste seadistamine...

en: Configuration for
et: Seadistamine

[ctx: placeholder for a prefix]
en: [prefix]
et: [prefiks]

[ctx: placeholder for a suffix]
en: [suffix]
et: [sufiks]

en: Width:
et: Laius:

en: Custom
et: Kohandatud

en: Either a fixed (absolute) value, or a relative value (e.g. 128px or 12%).
et: Absoluutne või suhteline väärtus (nt. 128px või 12%).

en: Fit content
et: Sisu mahutamine

en: Fit the element text
et: Elemendi teksti mahutamine

[ctx: automatic width]
en: Automatic
et: Automaatne

en: Take homogeneous part of the space available to all elements with automatic width
et: Kõigile automaatse laiusega elementidele saadaolevast ruumiosast ühtlase osa eraldamine

en: Alignment:
et: Joondus:

en: Configuration for '%1'
et: "%1" seadistamine

en: Show cover
et: Kaanepildi näitamine

en: Invalid playlist layout.
et: Vigane esitusnimekirja paigutus.

en: Encountered an unknown element name while reading layout.
et: Paigutuse lugemisel esines tundmatu elemendi nimi.

en: copy of %1
et: %1 koopia

en: Current layout '%1' is read only. Creating a new layout '%2' with your changes and setting this as active
et: Aktiivne paigutus '%1' on kirjutuskaitstud. Luuakse uus paigutus '%2' sinu tehtud muudatustega ja muudetakse see aktiivseks

en: The layout '%1' is one of the default layouts and cannot be deleted.
et: Paigutus '%1' on üks vaikepaigutustest ja seda ei saa kustutada.

en: Cannot Delete Default Layouts
et: Vaikepaigutust ei saa kustutada

en: Head
et: Päis

en: Body
et: Sisu

en: Body (Various artists)
et: Sisu (mitu esitajat)

en: Single
et: Singel

en: New playlist layout
et: Uus esitusnimekirja paigutus

en: Copy playlist layout
et: Kopeeri esitusnimekirja paigutus

en: Delete playlist layout
et: Kustuta esitusnimekirja paigutus

en: Rename playlist layout
et: Muuda esitusnimekirja paigutuse nime

en: Choose a name for the new playlist layout
et: Vali uue esitusnimekirja paigutuse nimi

en: Please enter a name for the playlist layout you are about to define:
et: Kirjeldatatava esitusnimekirja paigutuse nimi:

en: Cannot create a layout with no name.
et: Nimeta paigutust ei saa luua.

en: Layout name error
et: Paigutuse nime viga

en: Cannot create a layout with the same name as an existing layout.
et: Olemasoleva paigutusega sama nimega paigutust ei saa luua.

en: Cannot create a layout containing '/'.
et: Paigutust, mille nimes on '/', ei saa luua.

en: Please enter a name for the playlist layout you are about to define as copy of the layout '%1':
et: Paigutuse '%1' koopiana kirjeldatatava esitusnimekirja paigutuse nimi:

en: Choose a new name for the playlist layout
et: Uue esitusnimekirja paigutuse nimi

en: Please enter a new name for the playlist layout you are about to rename:
et: Ümbernimetatava esitusnimekirja paigutuse uus nimi:

en: Cannot rename a layout to have no name.
et: Paigutusel peab kindlasti olema nimi.

en: Cannot rename a layout to have the same name as an existing layout.
et: Paigutusele ei saa anda olemasoleva paigutusega sama nime.

en: The layout '%1' you modified is one of the default layouts and cannot be overwritten. Saved as new layout '%2'
et: Muudetud paigutus '%1' on üks vaikepaigutusi ja seda ei saa üle kirjutada. See salvestati uue paigutusena '%2'.

en: Default Layout
et: Vaikepaigutus

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PlaylistLayoutEditDialog)
en: Playlist Layout Editor
et: Esitusnimekirja paigutuse redaktor

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Available Layouts
et: Saadaolevad paigutused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Layout
et: Paigutus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, inlineControlsChekbox)
en: Show inline playback controls
et: Esituse juhtimise võimaldamine otse nimekirjas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Group By
et: Rühmitamise alus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tooltipsCheckbox)
en: Show tooltips
et: Kohtspikrite näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previewButton)
en: Preview
et: Eelvaatlus

en: Track Progression
et: Pala edenemine

en: Standard
et: Standardne

en: Only Queue
et: Ainult järjekord

en: Repeat Track
et: Pala kordamine

en: Repeat Album
et: Albumi kordamine

en: Repeat Playlist
et: Esitusnimekirja kordamine

en: Random Tracks
et: Juhuslikud palad

en: Random Albums
et: Juhuslikud albumid

en: Favor
et: Lemmikud

en: Higher Scores
et: Parem hinne

en: Higher Ratings
et: Parem hinnang

en: Not Recently Played
et: Pole hiljuti esitatud

en: Shuffle
et: Segatud

en: Add a sorting level to the playlist.
et: Lisa sortimistase esitusnimekirja.

[ctx: name of the action in undo stack]
en: Add tracks to playlist
et: Palade lisamine esitusnimekirja

[ctx: name of the action in undo stack]
en: Queue tracks
et: Palad järjekorda

[ctx: name of the action in undo stack]
en: Replace playlist
et: Esitusnimekirja asendamine

[ctx: Empty placeholder token used for spacing in playlist layouts]
en: Placeholder
et: Kohatäitja

[ctx: 'Cover image' playlist column name and token for playlist layouts]
en: Cover image
et: Kaanepilt

[ctx: 'Directory' playlist column name and token for playlist layouts]
en: Directory
et: Kataloog

[ctx: 'Divider' token for playlist layouts representing a small visual divider]
en: Divider
et: Eraldaja

[ctx: 'File name' playlist column name and token for playlist layouts]
en: File name
et: Failinimi

[ctx: 'Group length' (total play time of group) playlist column name and token for playlist layouts]
en: Group length
et: Rühma pikkus

[ctx: 'Group tracks' (number of tracks in group) playlist column name and token for playlist layouts]
en: Group tracks
et: Rühma palad

[ctx: 'Labels' playlist column name and token for playlist layouts]
en: Labels
et: Märgendid

[ctx: 'Mood' playlist column name and token for playlist layouts]
en: Mood
et: Tuju

[ctx: 'Moodbar' playlist column name and token for playlist layouts]
en: Moodbar
et: Tujuriba

[ctx: 'Source' (local collection, Magnatune.com, last.fm, ... ) playlist column name and token for playlist layouts]
en: Source
et: Allikas

[ctx: 'SourceEmblem' playlist column name and token for playlist layouts]
en: SourceEmblem
et: Allika embleem

[ctx: 'Title' (track name) playlist column name and token for playlist layouts]
en: Title
et: Pealkiri

[ctx: 'Title (with track number)' (track name prefixed with the track number) playlist column name and token for playlist layouts]
en: Title (with track number)
et: Pealkiri (koos raja numbriga)

en: <a href='%1'>Dynamic Mode</a> Enabled. <a href='%2'>Repopulate</a> | <a href='%3'>Turn off</a>
et: <a href='%1'>Dünaamiline režiim</a> lubatud. <a href='%2'>Taastäitmine</a> | <a href='%3'>väljalülitatud</a>

en: &Save Current Playlist
et: &Salvesta aktiivne esitusnimekiri

en: &Save playlist to "%1"
et: &Salvesta esitusnimekiri kui "%1"

[ctx: %1 is number of tracks, %2 is time]
en: %1 track (%2) | %1 tracks (%2)
et[0]: %1 pala (%2)
et[1]: %1 pala (%2)

[ctx: %1 is number of tracks]
en: %1 track | %1 tracks
et[0]: %1 pala
et[1]: %1 pala

en: No tracks
et: Palasid pole

en: Total playlist size: %1
et: Esitusnimekirja kogusuurus: %1

en: Queue size: %1
et: Järjekorra suurus: %1

en: Queue length: %1
et: Järjekorra pikkus: %1

en: <b>Note:</b> This track is not playable.<br>%1
et: <b>Märkus:</b> see pala ei ole esitatav.<br>%1

en: No extra information available
et: Lisateave puudub

[ctx: The name of the file this track is stored in]
en: Filename
et: Faili nimi

en: Disc Number
et: Plaadi number

[ctx: The Track number for this item]
en: Track
et: Rada

en: Comment
et: Kommentaar

[ctx: The location on disc of this track]
en: Directory
et: Kataloog

en: Bitrate
et: Bitikiirus

en: Sample Rate
et: Diskreetimissagedus

en: Rating
et: Hinnang

[ctx: Column name]
en: Last Played
et: Viimati esitatud

en: Mood
et: Tuju

en: File Size
et: Failisuurus

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlaylistQueueEditor)
en: Queue Editor
et: Järjekorra redaktor

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, upButton)
en: Move Up
et: Liiguta üles

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, downButton)
en: Move Down
et: Liiguta alla

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, dequeueTrackButton)
en: Dequeue Track
et: Eemalda pala järjekorrast

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, clearButton)
en: Clear Queue
et: Järjekorra puhastamine

en: Clear the playlist sorting configuration.
et: Puhasta esitusnimekirja sortimise seadistus.

en: Add a playlist sorting level.
et: Lisa esitusnimekirja sortimistase.

en: Filter %1
et: Filtreeri %1

en: Search %1
et: Otsi %1

en: %1 layout
et: %1 paigutus

[ctx: A type of command that affects the sorting, layout and filtering int he Playlist]
en: Playlist
et: Esitusnimekiri

en: Start typing to progressively search through the playlist
et: Esitusnimekirjas otsimiseks hakka lihtsalt kirjutama

en: Tracks
et: Palad

en: Albums
et: Albumid

en: Artists
et: Esitajad

en: Composers
et: Heliloojad

en: Years
et: Aastad

en: Show only matches
et: Ainult sobivate vastete näitamine

en: Search Preferences
et: Otsingu eelistused

en: Tracks Added
et: Lisatud palad

en: Tracks Removed
et: Eemaldatud palad

en: Tracks moved
et: Eemaldatud palad

en: Tracks have been hidden due to the active search.
et: Palad on aktiivse otsingu tõttu peidetud.

en: The following sources are available for this track:
et: Selle pala kohta on olemas järgmised allikad:

en: Stop Playing After This Track
et: Peata esitus pärast selle pala lõppu

en: Remove From Playlist
et: Eemalda esitusnimekirjast

en: Select Source
et: Vali allikas

[ctx: name of a type of constraint group]
en: "Match Any" group
et: "Sobib vähemalt üks" grupp

[ctx: name of a type of constraint group]
en: "Match All" group
et: "Sobivad kõik" grupp

[ctx: name of a type of constraint group]
en: Unknown match group
et: Tundmatu sobivuse grupp

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, ConstraintGroupEditWidget)
en: An editor for Constraint Groups.  You can set the group type to "match all" or "match any".  When the group type is set to "match all", the Generator will try to have the playlist match all the constraints within the group.  When the group type is set to "match any", the Generator will try to have the playlist match any of the constraints within the group.
et: Piirangurühmade redaktor. Rühma tüübiks võib määrata "sobivad kõik" või "sobib vähemalt üks". Esimesel juhul püüab generaator tagada, et esitusnimekiri vastaks kõigile rühma piirangutele. Teisel juhul püüab generaator tagada, et esitusnimekiri vastaks vähemalt ühele rühma piirangule.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Constraint Group Settings
et: Piirangurühma seadistused

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton_MatchAll)
en: The APG will consider the constraint group satisfied only if all of the constraints within the group are satisfied.  This is analogous to a logical AND: "the tracks should match properties A, B, and C".
et: Automaatsete esitusnimekirjade generaator peab piirangurühma tingimusi rahuldatuks alles siis, kui kõik rühma piirangud on rahuldatud. See on nagu loogiline JA: "palad peavad vastama omadustele A, B ja C".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_MatchAll)
en: Match all constraints in the group
et: Sobimine rühma kõigi piirangutega

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton_MatchAny)
en: The APG will consider the constraint group satisfied if any one of the constraints within it is satisfied.  This is analogous to a logical OR: "the tracks should match properties A, B, or C".
et: Automaatsete esitusnimekirjade generaator peab piirangurühma tingimusi rahuldatuks, kui mõni rühma piirang on rahuldatud. See on nagu loogiline VÕI: "palad peavad vastama omadustele A, B või C".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_MatchAny)
en: Match any constraint in the group
et: Sobimine vähemalt ühe rühma piiranguga

en: Checkpoint
et: Etalon

en: Fixes a track, album, or artist to a certain position in the playlist
et: Pala, albumi või esitaja kinnistamine kindlasse kohta esitusnimekirjas

en: Checkpoint: %1
et: Etalon: %1

en: unassigned
et: omistamata

en: "%1" (track) by %2
et: "%1" (pala) esitajalt %2

en: "%1" (album) by %2
et: "%1" (album) esitajalt %2

en: "%1" (artist)
et: "%1" (esitaja)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, CheckpointEditWidget)
en: An editor for a CheckPoint constraint.  The user can set the track, album, or artist to be placed at a certain position in the playlist.
et: Etaloni piirangud redaktor. Kasutaja võib määrata, et pala, album või esitaja seataks esitusnimekirjas kindlasse asukohta.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Checkpoint Constraint Settings
et: Etaloni piirangu seadistused

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (TrackSelectWidget, trackSelector)
en: Select the track that you want to use as the checkpoint.
et: Pala valimine, mida kasutada etalonina.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Position)
en: Position:
et: Asukoht:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_Strictness) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, slider_Strictness)
en: How strict the APG should be about placing the selected track at the specified time.
et: Kui range peab automaatne esitusnimekirja generaator olema valitud pala asetamisel määratud ajale.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Strictness) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_StrictnessInt) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_strictnessDate) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_StrictnessTime) i18n: ectx: property (text), widget (
en: Match:
et: Sobivus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Fuzzy) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_FuzzyInt) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_FuzzyDate) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_FuzzyTime) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_FuzzyR
en: fuzzy
et: umbmäärane

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Exact) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_ExactInt) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_ExactDate) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_ExactTime) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_ExactR
en: exact
et: täpne

en: Playlist Duration
et: Esitusnimekirja kestus

en: Sets the preferred duration of the playlist
et: Esitusnimekirja eelistatud kestuse määramine

[ctx: %1 is a length of time (e.g. 5:00 for 5 minutes)]
en: Playlist duration: equals %1
et: Esitusnimekirja kestus: täpselt %1

[ctx: %1 is a length of time (e.g. 5:00 for 5 minutes)]
en: Playlist duration: more than %1
et: Esitusnimekirja kestus: üle %1

[ctx: %1 is a length of time (e.g. 5:00 for 5 minutes)]
en: Playlist duration: less than %1
et: Esitusnimekirja kestus: alla %1

en: Playlist duration: unknown
et: Esitusnimekirja kestus: teadmata

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, PlaylistDurationEditWidget)
en: An editor for a PlaylistDuration constraint.  The user can set the name of the constraint; the target duration and whether the playlist should be less than, equal to, or greater than that duration; and the strictness with which the APG should match that duration.
et: Esitusnimekirja pikkuse piirangu redaktor. Kasutaja saab määrata piirangu nime, sihtkestuse, selle, kas esitusnimekiri peab olema lühem, võrdne või pikem kui kestus, ning ranguse, millega automaatse esitusnimekirja generaator peab seda piirangut järgima.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Playlist Duration Constraint Settings
et: Esitusnimekirja kestuse piirangu seadistused

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_Comparison)
en: Whether the duration of the generated playlist should be shorter than, equal to, or longer than the specified value.
et: Määrab, kas genereeritud esitusnimekirja kestus peab olema lühem, võrdne või pikem kui määratud väärtus.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Comparison)
en: shorter than
et: lühem kui

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Comparison) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonInt) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonTime) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Compa
en: equal to
et: võrdne

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Comparison)
en: longer than
et: pikem kui

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTimeEdit, timeEdit_Duration)
en: The desired duration of the playlist, in hours, minutes, and seconds.  Note: because of Qt limitations, the maximum playlist duration that you can specify is 24 hours.
et: Esitusnimekirja soovitud pikkus määratuna tundide, minutite ja sekunditega. Märkus: Qt piirangute tõttu saab maksimaalne esitusnimekirja kestus olla 24 tundi.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_Strictness) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, slider_Strictness)
en: How strict the APG should be about matching the playlist duration to the specified time.
et: Kui range peab automaatne esitusnimekirja generaator olema esitusnimekirja kestuse sobitamisel määratud ajaga.

en: Total File Size of Playlist
et: Esitusnimekirja kogufailisuurus

en: Sets the preferred total file size of the playlist
et: Esitusnimekirja eelistatud kogufailisuuruse määramine

[ctx: %1 is a file size (e.g. 50 MB)]
en: Total file size of playlist: equals %1
et: Esitusnimekirja kogufailisuurus: täpselt %1

[ctx: %1 is a file size (e.g. 50 MB)]
en: Total file size of playlist: more than %1
et: Esitusnimekirja kogufailisuurus: üle %1

[ctx: %1 is a file size (e.g. 50 MB)]
en: Total file size of playlist: less than %1
et: Esitusnimekirja kogufailisuurus: alla %1

en: Total file size of playlist: unknown
et: Esitusnimekirja kogufailisuurus: teadmata

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, PlaylistFileSizeEditWidget) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, PlaylistLengthEditWidget)
en: An editor for a Playlist Length constraint.  The user can specify the target number of tracks and whether the playlist contain fewer than, equal to, or more than that number of tracks; and the strictness with which the APG should match the target number of tracks.
et: Esitusnimekirja pikkuse piirangu redaktor. Kasutaja saab määrata palade arvu piirangu ja selle, kas esitusnimekiri peab olema lühem, võrdne või pikem kui palade arv, ning ranguse, millega automaatse esitusnimekirja generaator peab seda piirangut järgima.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Playlist Total Size Constraint Settings
et: Esitusnimekirja kogusuuruse piirangu seadistused

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_Comparison)
en: Whether the total size of all files in the generated playlist should be less than, equal to, or more than the specified value.
et: Määrab, kas genereeritud esitusnimekirja kõigi failide kogusuurus peab olema väiksem, võrdne või suurem kui määratud väärtus.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonInt) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonTime) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonRating) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox
en: less than
et: vähem kui

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Comparison)
en: more than
et: rohkem kui

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, spinBox_Size)
en: The target total size of all the files in the playlist.
et: Esitusnimekirja kõigi failide kogusuuruse maksimum.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_Unit)
en: The file size units used by the constraint.  Note that kB is 1,000 bytes; MB is 1,000,000 bytes; and so forth.
et: Piirangus kasutatavad failisuuruse ühikud. Pane tähele, et kB on 1000 baiti, MB 1 000 000 baiti jne.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, slider_Strictness)
en: <html><head/><body><p>How strict the APG should be about matching the total size of all files in the playlist to the specified size.</p></body></html>
et: <html><head/><body><p>Kui range peab automaatne esitusnimekirja generaator olema esitusnimekirja kõigi failide kogusuurise sobitamisel määratud suurusega.</p></body></html>

en: Playlist Length
et: Esitusnimekirja pikkus

en: Sets the preferred number of tracks in the playlist
et: Esitusnimekirja eelistatud palade arvu määramine

[ctx: %1 is a number]
en: Playlist length: 1 track | Playlist length: %1 tracks
et[0]: Esitusnimekirja pikkus: 1 pala
et[1]: Esitusnimekirja pikkus: %1 pala

[ctx: %1 is a number]
en: Playlist length: more than 1 track | Playlist length: more than %1 tracks
et[0]: Esitusnimekirja pikkus: üle 1 pala
et[1]: Esitusnimekirja pikkus: üle %1 pala

[ctx: %1 is a number]
en: Playlist length: less than 1 track | Playlist length: less than %1 tracks
et[0]: Esitusnimekirja pikkus: alla 1 pala
et[1]: Esitusnimekirja pikkus: alla %1 pala

en: Playlist length: unknown
et: Esitusnimekirja pikkus: teadmata

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Playlist Length Constraint Settings
et: Esitusnimekirja pikkuse piirangu seadistused

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_Comparison)
en: Whether the number of tracks in the generated playlist should be less than, equal to, or more than the specified value.
et: Määrab, kas genereeritud esitusnimekirja palade arv peab olema lühem, võrdne või pikem kui määratud väärtus.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Comparison)
en: fewer than
et: vähem kui

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, spinBox_Length)
en: The target number of tracks for the generated playlist.
et: Genereeritud esitusnimekirjas palade arv.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, slider_Strictness)
en: How strict the APG should be about matching the playlist length to the specified number of tracks.
et: Kui range peab automaatne esitusnimekirja generaator olema esitusnimekirja pikkuse sobitamisel määratud palade arvuga.

en: Prevent Duplicates
et: Duplikaatide vältimine

en: Prevents duplicate tracks, albums, or artists from appearing in the playlist
et: Topeltpalade, -albumite või - esitajate esitusnimekirja sattumise vältimine

en: Prevent duplicate tracks
et: Topeltpalade vältimine

en: Prevent duplicate artists
et: Topeltesitajate vältimine

en: Prevent duplicate albums
et: Topeltalbumite vältimine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, PreventDuplicatesEditWidget)
en: An editor for a Prevent Duplicates constraint.  When set to "track", it will try to prevent more than one copy of the same track from ending up in the playlist.  When set to "album" or "artist", it will try to prevent more than one track from a given album or a given artist from ending up in the playlist.
et: Duplikaatide vältimise piirangu redaktor. Kui valida "pala", püütakse vältida, et esitusnimekirja satub mitu korda üks ja sama pala. Kui valida "album" või "esitaja", püütakse vältida, et esitusnimekirja satub mitu korda pala ühelt ja samalt albumilt või ühelt ja samalt esinejalt.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Prevent Duplicates Constraint Settings
et: Duplikaatide vältimise piirangu seadistused

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_Field) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_Field)
en: Control which duplicates to prevent.  "Prevent duplicate tracks" is the least restrictive, and "prevent duplicate artists" is the most restrictive.
et: Määramine, milliseid duplikaate vältida. "Topeltpalade vältimine" on kõige vähem piiravam, "topeltartistide vältimine" kõige enam.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Field)
en: Prevent duplicate
et: Duplikaadi vältimine -

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Field)
en: tracks
et: pala

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Field)
en: albums
et: album

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Field)
en: artists
et: esitaja

en: Match Tags
et: Siltide sobivus

en: Make all tracks in the playlist match the specified characteristic
et: Kõigi esitusnimekirja palade sobitamine määratud tunnustega

[ctx: %1 = empty string or "not"; %2 = a metadata field, like "title" or "artist name"; %3 = a predicate, can be equals, starts with, ends with or contains; %4 = a string to match; Example: Match tag: not title contains "foo"]
en: Match tag:%1 %2 %3 %4
et: Sobiv silt:%1 %2 %3 %4

en:  not
et:  mitte

[ctx: number of stars in the rating of a track]
en: %1 star | %1 stars
et[0]: 1 tärn
et[1]: %1 tärni

[ctx: a numerical tag (like year or track number) equals a value]
en: equals
et: võrdub

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonInt) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonTime) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonRating)
en: greater than
et: suurem kui

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonDate)
en: before
et: enne

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonDate)
en: on
et: täpselt

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonDate)
en: after
et: pärast

en: within
et: vahemikus

[ctx: an alphabetical tag (like title or artist name) equals some string]
en: equals
et: võrdub

[ctx: an alphabetical tag (like title or artist name) starts with some string]
en: starts with
et: algab

[ctx: an alphabetical tag (like title or artist name) ends with some string]
en: ends with
et: lõpeb

[ctx: an alphabetical tag (like title or artist name) contains some string]
en: contains
et: sisaldab

en: regexp
et: regulaaravaldis

en: unknown comparison
et: tundmatu võrdlus

en: %1 day | %1 days
et[0]: %1 päev
et[1]: %1 päeva

en: %1 month | %1 months
et[0]: %1 kuu
et[1]: %1 kuud

en: %1 year | %1 years
et[0]: %1 aasta
et[1]: %1 aastat

[ctx: within the last %1 days]
en: day | days
et[0]: päeva jooksul
et[1]: päeva jooksul

[ctx: within the last %1 months]
en: month | months
et[0]: kuu jooksul
et[1]: kuu jooksul

[ctx: within the last %1 years]
en: year | years
et[0]: aasta jooksul
et[1]: aasta jooksul

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, TagMatchEditWidget)
en: An editor for a TagMatch constraint.  The user can specify a track characteristic, and the APG will fill the playlist with tracks that match that characteristic.  This functions similarity to the matching attributes of the smart playlists in Amarok 1.4.
et: Sildisobivuse piirangu redaktor. Kasutaja saab määrata pala tunnused ning automaatne esitusnimekirja generaator täidab esitusnimekirja paladega, mis neile tunnustele vastavad. See on sarnane Amarok 1.4-s kasutatud nutikate esitusnimekirjade atribuutide sobivuste leidmisega.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Match Tag Constraint Settings
et: Sildisobivuse piirangu seadistused

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_Match) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_Field)
en: Selects which track characteristic you want to match.
et: Valimine, milliseid pala tunnuseid arvestada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Match)
en: Field:
et: Väli:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, checkBox_Invert) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_Invert)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Calibri'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The APG will choose all tracks that do <span style=" font-weight:600;">not</span> match the specified characteristics.</p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Calibri'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Automaatne esitusnimekirja generaator valik kõik palad, mis <span style=" font-weight:600;">ei</span> sobi määratud tunnustega.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Invert)
en: Invert:
et: Teistpidi:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_ComparisonInt)
en: Whether the APG should choose tracks that are less than, equal to, or greater than the specified value.
et: Määrab, kas automaatne esitusnimekirja generaator peab valima palasid, mis on väiksemad, võrdsed või suuremad kui määratud väärtus.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, spinBox_ValueInt)
en: The numerical value that the track characteristic should match.
et: Arvväärtus, millega pala tunnus peab sobima.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_StrictnessInt) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, slider_StrictnessInt)
en: How strict the APG should be about matching tracks to the specified value.
et: Kui range peab automaatne esitusnimekirja generaator olema palade vastavuse leidmisel määratud väärtusele.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_ComparisonDate)
en: Whether the APG should choose tracks that are before, on, or after a specific date; or whether it should choose tracks that are within a certain time range.
et: Määrab, kas automaatne esitusnimekirja generaator peab valima palasid, mis on enne või pärast määratud kuupäeva või täpselt sel kuupäeval, või kas tuleks valida palasid, mis jäävad määratud ajavahemikku.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonDate)
en: within the last
et: viimasel

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, page_DateSpecific)
en: The specific date that the APG should use for matching.
et: Konkreetne kuupäeva, mida automaatne esitusnimekirja generaator peab kasutama sobivuse leidmiseks.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, page_DateRange)
en: The relative time period that the APG should try to match.
et: Suhteline ajaperiood, millele automaatne esitusnimekirja generaator peab sobivusi leidma.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_strictnessDate) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, slider_StrictnessDate)
en: How strict the APG should be about matching tracks to the specified date.
et: Kui range peab automaatne esitusnimekirja generaator olema palade sobivuse leidmisel määratud kuupäevale.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: Whether the APG should match tracks that equal, start with, end with, or contain the specified string.
et: Määrab, kas automaatne esitusnimekirja generaator peab leidma palasid, mis võrduvad, algavad või lõpevad määratud stringiga või sisaldavad seda.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: equals
et: võrdub

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: starts with
et: algab

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: ends with
et: lõpeb

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: contains
et: sisaldab

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, lineEdit_StringValue)
en: The string that the APG should use when matching tracks.
et: String, mida automaatne esitusnimekirja generaator peab kasutama sobivate palade leidmiseks.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_ComparisonTime)
en: Whether the APG should choose tracks that are less than, equal to, or greater than the specified time.
et: Määrab, kas automaatne esitusnimekirja generaator peab valima palasid, mis on väiksemad, võrdsed või suuremad kui määratud aeg.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTimeEdit, timeEdit_TimeValue)
en: The time that the APG should try to match.
et: Aeg, mida automaatne esitusnimekirja generaator peab kasutama sobivuste leidmisel.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_StrictnessTime) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, slider_StrictnessTime)
en: How strict the APG should be about matching tracks to the specified time.
et: Määrab, kui range peab automaatne esitusnimekirja generaator olema palade sobivuse leidmisel määratud ajale.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_ComparisonRating)
en: Whether the APG should choose tracks that are less than, equal to, or greater than the specified rating.
et: Määrab, kas automaatne esitusnimekirja generaator peab valima palasid, mis on väiksemad, võrdsed või suuremad kui määratud hinnang.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KRatingWidget, rating_RatingValue)
en: The rating that the APG should try to match.
et: Hinnang, mida automaatne esitusnimekirja generaator peab kasutama sobivuste leidmisel.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_StrictnessRating) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, slider_StrictnessRating)
en: How strict the APG should be about matching tracks to the specified rating.
et: Määrab, kui range peab automaatne esitusnimekirja generaator olema palade sobivuse leidmisel määratud hinnangule.

en: title
et: pealkiri

en: artist name
et: esitaja nimi

en: album name
et: albumi nimi

en: genre
et: žanr

en: composer
et: helilooja

en: comment
et: kommentaar

en: track number
et: pala number

en: disc number
et: plaadi number

en: length
et: pikkus

en: added to collection
et: lisatud muusikakogusse

en: score
et: hinne

en: rating
et: hinnang

en: first played
et: esimest korda esitatud

en: last played
et: viimati esitatud

en: play count
et: esitamiste arv

en: label
et: märgend

en: The playlist generator failed to load any tracks from the collection.
et: Esitusnimekirja generaator ei suutnud kogust laadida ühtegi pala.

en: There are no tracks that match all constraints. The playlist generator will find the tracks that match best, but you may want to consider loosening the constraints to find more tracks.
et: Pole palasid, mis vastaks kõigile piirangutele. Esitusnimekirja generaator otsib palasid, mis sobivad kõige paremini, kuid rohkemate palade leidmiseks võiksid ehk piiranguid leevendada.

en: New playlist preset
et: Uus esitusnimekirja valmisvalik

en: Unnamed playlist preset
et: Nimetu esitusnimekirja valmisvalik

en: Generating a new playlist
et: Uue esitusnimekirja genereerimine

en: The playlist generator created a playlist which does not meet all of your constraints.  If you are not satisfied with the results, try loosening or removing some constraints and then generating a new playlist.
et: Esitusnimekirja generaator koostas esitusnimekirja, mis ei vasta kõigile sinu seatud piirangutele. Kui sa ei ole tulemusega rahul, võiksid ehk proovida piiranguid leevendada või mõne üldse eemaldada ning siis genereerida uue esitusnimekirja.

en: Add new
et: Lisa uus

en: Constraint Group
et: Piirangurühm

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PresetEditDialog)
en: APG Preset Editor
et: Automaatsete esitusnimekirjade generaatori valmisvalikute redaktor

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_Tree)
en: Constraint Tree
et: Piirangupuu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_Title)
en: APG Preset Name
et: Automaatse esitusnimekirja generaatori valmisvaliku nimi

en: Import preset
et: Valmisvaliku import

en: Preset files
et: Valmisvalikute failid (*.xml)

en: Preset exported to %1
et: Valmisvalik eksporditi asukohta %1

en: Preset could not be exported to %1
et: Valmisvalikut ei õnnestunud eksportida asukohta %1

en: Presets could not be imported from %1
et: Valmisvalikut ei õnnestunud importida asukohast %1

en: %1 could not be opened for preset import
et: Faili %1 avamine valmisvaliku impordiks nurjus

en: Example 1: new tracks added this week
et: Näide 1: sel nädalal lisatud uued palad

en: Example 2: rock or pop music
et: Näide 2: rock- või popmuusika

en: Example 3: about one hour of tracks from different artists
et: Näide 3: umbes tunni jagu palasid eri esitajatelt

en: Example 4: like my favorite radio station
et: Näide 4: nagu minu lemmikraadiojaam

en: Example 5: an 80-minute CD of rock, metal, and industrial
et: Näide 5: 80-minutiline rocki, metali ja industrialiga CD

en: Export "%1" preset
et: "%1" valmisvaliku eksport

en: Preset files (*.xml)
et: Valmisvaliku failid (*.xml)

en: Playlist Files on Disk
et: Esitusnimekirja failid kettal

en: The playlist file "%1" could not be loaded.
et: Esitusnimekirja faili "%1" laadimine nurjus.

en: Version %1 of playlist database schema encountered, however this Amarok version only supports version %2 (and previous versions starting with %2). Playlists saved in the Amarok Database probably will not work and any write operations with them may result in losing them. Perhaps you have started an older version of Amarok with a database written by newer version?
et: Esitusnimekirja andmebaasiskeemi versioon on %1, kuid Amaroki käesolev versioon toetab ainut versiooni %2 (ja varasemaid alates versioonist %2) Amaroki andmebaasi salvestatud esitusnimekirjad tõenäoliselt ei tööta ja kõik kirjutamisoperatsioonid neisse võivad nad sootuks kaotada. Võib-olla käivitasid Amaroki vanema versiooni uuemale versioonile kirjutatud andmebaasiga?

[ctx: the user's 'database version' is newer and unsupported by this software version]
en: Future version of Playlist Database?
et: Kas tegu on esitusnimekirja tulevikuversiooniga?

en: Amarok Database
et: Amaroki andmebaas

en: Local playlists stored in the database
et: Andmebaasi salvestatud kohalikud esitusnimekirjad

en: <Empty>
et: <Tühi>

en: Amarok could not find any plugins. This indicates an installation problem.
et: Amarok ei leidnud ühtegi pluginat. See osutab paigalduse probleemile.

en: Scanning music
et: Muusika uurimine

en: Abort for scanner requested
et: Sooviti muusikakogu uurija töö lõpetamist

en: Aborting scanner with error: %1
et: Muusikakogu uurija lõpetas töö veaga: %1

en: Could not find amarokcollectionscanner!
et: Amaroki muusikakogu uurijat ei leitud!

en: Unable to start Amarok collection scanner.
et: Amaroki muusikakogu uurija käivitamine nurjus

en: The collection scan had to be aborted. Too many crashes (%1) were encountered during the scan. Following files caused the crashes:
    
    %2
et: Muusikakogu uurimisest tuli loobuda. Selle käigus tekkis liiga palju krahhe (%1). Krahhe põhjustasid järgmised failid:
    
    %2

en: A KDE text-editor component could not be found.
    Please check your KDE installation.  Exiting the console!
et: KDE tekstiredaktori komponenti ei leitud.
    Palun kontrolli oma KDE paigaldust. Konsool suletakse!

en: Console
et: Konsool

en: Error
et: Tõrge

en: Execute Script
et: Käivita skript

en: &New Script
et: &Uus skript

en: &Delete Script
et: &Kustuta skript

en: &Clear All Scripts
et: &Puhasta kõik skriptid

en: Previous Script
et: Eelmine skript

en: Next Script
et: Järgmine skript

en: &View
et: &Vaade

en: This will stop this script! Continue?
et: See peatab skripti töö! Kas jätkata?

en: Choose where to save your scripts
et: Skriptide salvestamiskoha valimine

en: Remove script file from disk?
et: Kas eemaldada skript kettalt?

en: Remove Script
et: Skripti eemaldamine

en: Are you absolutely certain?
et: Kas oled täiesti kindel?

en: Terminate
et: Lõpeta töö

en: Script %1 has been evaluating for over 5 seconds now, terminate?
et: Skript %1 on hindamisega tegelnud juba üle 5 sekundi. Kas lõpetada selle töö?

en: Script error reported by: %1
    %2
et: %1 teatas skripti tõrkest
    %2

en: Add new Ampache server
et: Lisa uus Ampache'i server

en: Successfully connected
et: Ühendus edukalt loodud

en: Connection failure
et: Ühenduse loomine nurjus

en: Authentication failed.
et: Autentimine nurjus.

en: Authentication Error
et: Autentimise tõrge

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add Server
et: Lisa server

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove Server
et: Eemalda server

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelServerAddress)
en: Server Address
et: Serveri aadress

en: Amarok frontend for your Ampache server
et: Sinu Ampache serveri Amaroki kasutajaliides

en: Use Amarok as a seamless frontend to your Ampache server. This lets you browse and play all the Ampache contents from within Amarok.
et: Amaroki kasutamine oma Ampache serveri hõlpsa kasutajaliidesena. See võimaldab sirvida ja esitada kogu Ampache sisu otse Amarokis.

en: Ampache Server %1
et: Ampache server %1

en: Updated: %1
et: Uuendatud: %1

en: <p>No information found for this track.</p>
et: <p>Selle pala kohta teavet ei leitud.</p>

en: <p>No information found for this album.</p>
et: <p>Selle albumi kohta teavet ei leitud.</p>

en: <p>No information found for this artist.</p>
et: <p>Selle esitaja kohta teavet ei leitud.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, verifyButton)
en: Check Connection
et: Kontrolli ühendust

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: gpodder.net Profile
et: gpodder.net-i profiil

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kActiveLabel1)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><a href="http://www.gpodder.net/register/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">Sign up to gpodder.net</span></a></p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><a href="http://www.gpodder.net/register/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">Logi sisse gpodder.net-is</span></a></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, testLogin)
en: &Test Login
et: &Testi sisselogimist

en: Gpodder Podcasts
et: Gpodderi podcastid

en: Trying to synchronize statuses with gpodder.net
et: Proovitakse sünkroonida olekuid gpodder.net-iga

en: Trying to synchronize subscriptions with gpodder.net
et: Proovitakse sünkroonida tellimusi gpodder.net-iga

en: GPodder Service failed to get data from the server. Will retry in 10 seconds...
et: GPodderi teenus ei suutnud serverist andmeid hankida. Proovitakse uuesti 10 sekundi pärast...

en: gpodder.net: Podcast Directory Service
et: gpodder.net: podcastide kataloogiteenus

en: gpodder.net is an online Podcast Directory & Synchonisation Service.
et: gpodder.net on interneti podcastide kataloog ja sünkroonimisteenus.

en: Subscribe
et: Telli

en: gpodder.net credentials
et: Gpodder.net-i kasutajatunnused

en: No running KWallet found. Would you like Amarok to save your gpodder.net credentials in plaintext?
et: Töötavat turvalaegast (KWallet) ei leitud. Kas Amarok peaks salvestama sinu gpodder.net-i kasutajatunnused lihttekstina?

en: Testing...
et: Testimine...

en: Either the username or the password is empty, please correct and try again.
et: Kas kasutajanimi või parool on puudu. Palun paranda viga ja proovi uuesti.

en: Failed
et: Nurjumine

[ctx: The operation completed as expected]
en: Success
et: Edu

en: Either the username or the password is incorrect, please correct and try again
et: Kas kasutajanimi või parool on vigane. Palun paranda see ja proovi uuesti.

en: Unable to connect to gpodder.net service or other error occurred.
et: Gpodder.net-i teenusega ühendumine nurjus või tekkis mingi muu tõrge.

en: Error parsing the Reply, check if gpodder.net is working correctly and report a bug
et: Tõrge vastuse parsimisel, kontrolli, kas gpodder.net ikka töötab korralikult, ja anna veast teada

en: No description available...
et: Kirjeldus pole kättesaadav...

en: From Jamendo.com
et: Jamendo.com-ist

en: A site where artists can freely share their music
et: Koht, kus esitajad võivad vabalt jagada oma muusikat

en: An archive of free, Creative Commons licensed music
et: Vaba, Creative Commonsi litsentsiga muusika arhiiv

en: Jamendo.com puts artists and music lovers in touch with each other. The site allows artists to upload their own albums to share them with the world and users to download all of them for free. Listen to and download all Jamendo.com contents from within Amarok.
et: Jamendo.com viib esitajad ja muusikasõbrad otse kokku. Veebilehekülg võimaldab esitajatel laadida oma albumeid üles kogu maailma jaoks ning kasutajatel neid vabalt alla laadida. Kuula, naudi ja laadi kogu Jamendo.com-i sisu alla otse Amarokis.

[ctx: Fetch new information from the website]
en: Update
et: Uuenda

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, typeComboBox)
en: Download
et: Laadi alla

note: i18n("Artist") ); connect( action, SIGNAL(triggered(bool)), SLOT(sortByArtist()) ); action = filterMenu->addAction( i18n( "Artist / Album" ) ); connect( action, SIGNAL(triggered(bool)), SLOT(sortByArtistAlbum()) ); action = filterMenu->addAction( i18n( "Album" ) ); connect( action, SIGNAL(triggered(
en: Genre / Artist
et: Žanr / Esitaja

en: Genre / Artist / Album
et: Žanr / Esitaja / Album

en: Downloading Jamendo.com database...
et: Jamendo.com andmebaasi allalaadimine...

en: Updating the local Jamendo database.
et: Kohaliku Jamendo andmebaasi uuendamine.

[ctx: First part of: Jamendo.com database update complete. Added 3 tracks on 4 albums from 5 artists.]
en: Jamendo.com database update complete. Added 1 track on  | Jamendo.com database update complete. Added %1 tracks on
et[0]: Jamendo.com andmebaasi uuendamine on lõpetatud. Lisati 1 pala
et[1]: Jamendo.com andmebaasi uuendamine on lõpetatud. Lisati %1 pala

[ctx: Middle part of: Jamendo.com database update complete. Added 3 tracks on 4 albums from 5 artists.]
en: 1 album from  | %1 albums from
et[0]: 1 albumilt
et[1]: %1 albumilt

[ctx: Last part of: Jamendo.com database update complete. Added 3 tracks on 4 albums from 5 artists.]
en: 1 artist. | %1 artists.
et[0]: 1 esitajalt.
et[1]: %1 esitajalt.

[ctx: Name of the "Last.fm" similar bias]
en: Last.fm similar
et: Last.fm-i sarnased

[ctx: Description of the "Last.fm" bias]
en: The "Last.fm" similar bias looks up tracks on Last.fm and only adds similar tracks.
et: Last.fm-i sarnaste eelistus otsib palasid Last.fm-is ja lisab ainult sarnased palad.

[ctx: Last.fm bias representation]
en: Similar to the previous track (as reported by Last.fm)
et: Sarnased eelmisele palale (Last.fm-i andmeil)

[ctx: Last.fm bias representation]
en: Similar to the previous artist (as reported by Last.fm)
et: Sarnased eelmisele esitajale (Last.fm-i andmeil)

en: <a href="http://www.last.fm/">Last.fm</a> thinks the track is similar to
et: <a href="http://www.last.fm/">Last.fm</a> arvab, et selle pala moodi on

en: the previous track
et: eelmine pala

[ctx: Name of the "WeeklyTop" bias]
en: Last.fm weekly top artist
et: Last.fm-i nädala tippesitaja

[ctx: Description of the "WeeklyTop" bias]
en: The "WeeklyTop" bias adds tracks that are in the weekly top chart of Last.fm.
et: Nädala tippesitaja eelistus lisab palad, mis on Last.fm-i nädala tipplugude nimekirjas.

[ctx: WeeklyTopBias bias representation]
en: Tracks from the Last.fm top lists from %1 to %2
et: Palad Last.fm-i edetabelist %1 kuni %2

[ctx: in WeeklyTopBias. Label for the date widget]
en: from:
et: alates:

[ctx: in WeeklyTopBias. Label for the date widget]
en: to:
et: kuni:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Last.fm Profile
et: last.fm-i profiil

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Last.fm Services
et: last.fm-i teenused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SubmitPlayedSongs)
en: &Submit tracks
et: Palade &saatmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ScrobbleComposer)
en: &Use composer data if available in Last.fm as artist
et: Võimal&use korral Last.fm-i helilooja andmete kasutamine esitajana

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_UseFancyRatingTags)
en: Use Last.fm tags like <b>7 of 10 stars</b> to represent your Amarok ratings during statistics synchronization
et: Last.fm-i siltide, näiteks <b>7 tärni 10-st</b> kasutamine Amaroki hinnangute tähistamiseks statistika sünkroonimisel.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseFancyRatingTags)
en: Use fancy tags to represent ratings
et: Uhkete siltide kasutamine hinnangu tähistamiseks

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AnnounceCorrections)
en: <html>When scrobbling tracks to Last.fm, it autocorrects common errors in track tags like artist, album and title. Check this to be notified when this happens and what the autocorrection was</html>
et: <html>Palade teabe edastamisel Last.fm-ile parandatakse automaatselt levinumad vead palade siltides, näiteks esitaja, album ja pealkiri. Märkimise korral antakse teada, kui see juhtub ja mida automaatselt parandati.</html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AnnounceCorrections)
en: Announce correction suggestions for track tags
et: Palade siltide parandamisettepanekutest teatamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_FilterByLabel)
en: <html>Check if you want certain tracks neither to be scrobbled nor to be updated to Last.fm now playing</html>
et: <html>Märkimisel ei edastata teatavaid palasid ega uuendata nende andmetega Last.fm-i "Praegu kuulan" nimekirja</html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FilterByLabel)
en: Do not scrobble tracks with label:
et: Järgmiste märgenditega palade andmeid ei edastata:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, kcfg_FilteredLabel)
en: <html>Select a preferred label (or write a new one). Tracks with this label will not be scrobbled</html>
et: <html>Vali vajalik märgend (või kirjuta uus). Selle märgendiga palade andmeid ei edastata</html>

en: Last.fm: The social music revolution
et: Last.fm: ühiskondlik muusikarevolutsioon

en: Last.fm is a popular online service that provides personal radio stations and music recommendations. A personal listening station is tailored based on your listening habits and provides you with recommendations for new music. It is also possible to play stations with music that is similar to a particular artist as well as listen to streams from people you have added as friends
et: Last.fm on populaarne võrguteenus, mis võimaldab luua isiklikke raadiojaamu ja pakub välja muusikasoovitusi. Isiklik raadiojaam luuakse sinu kuulamisharjumuste põhjal, mille järgi ka soovitatakse sulle uut muusikat. Samuti võib lasta mängida jaamadel, kus kõlab mõnele konkreetsele esitajale sarnane muusika, või ka kuulata voogusid inimestelt, kelle oled lisanud oma sõprade hulka.

en: Last.fm: Love
et: Last.fm: meeldib

en: Enter an artist name
et: Sisesta esitaja nimi

en: Enter a tag
et: Sisesta silt

en: Enter a Last.fm user name
et: Sisesta Last.fm-i kasutajanimi

en: Username: %1
et: Kasutajanimi: %1

en: Play Count: %1 play | Play Count: %1 plays
et[0]: Esitamiste arv: %1
et[1]: Esitamiste arv: %1

en: Create a Custom Last.fm Station
et: Loo kohandatud Last.fm-i jaam

en: Tag
et: Silt

en: User
et: Kasutaja

en: %1's Streams
et: %1 vood

en: Friends' Loved Radio
et: Sõprade lemmikraadio

en: Friends' Personal Radio
et: Sõprade eraraadio

en: Failed to open KDE Wallet to read Last.fm credentials
et: KDE turvalaeka avamine Last.fm-i kasutajatunnuste lugemiseks nurjus

[ctx: The operation was rejected by the server]
en: Failed
et: Nurjumine

en: Unable to connect to Last.fm service.
et: Last.fm-i teenusega ühendumine nurjus.

[ctx: %2 is artist name, %1 is number of plays]
en: %2 (%1 play) | %2 (%1 plays)
et[0]: %2 (%1 esitus)
et[1]: %2 (%1 esitust)

en: Personal Radio
et: Isiklik raadio

en: My Recommendations
et: Minu soovitused

en: My Radio Station
et: Minu raadiojaam

en: My Mix Radio
et: Minu miksitud raadio

en: My Top Artists
et: Minu tippesitajad

en: My Tags
et: Minu sildid

en: Friends
et: Sõbrad

en: Last.fm: &Ban
et: Last.fm: &keela

en: Ban this track
et: Keela see pala

en: Last.fm: &Skip
et: Last.fm: &jäta vahele

en: Skip this track
et: Jäta see pala vahele

en: Similar Artists to "%1"
et: "%1" moodi esitajad

en: Artist Fan Radio: "%1"
et: Esitaja fänniraadio: "%1"

en: %1's Neighbor Radio
et: %1 Neighbor Radio

en: %1's Personal Radio
et: %1 isiklik raadio

en: %1's Mix Radio
et: %1 miksitud raadio

en: %1's Recommended Radio
et: %1 soovitatud raadio

en: %1's Recommended Radio (Popularity %2)
et: %1 soovitatud raadio (populaarsus %2)

en: Group Radio: %1
et: Grupi raadio: %1

en: Track Radio
et: Pala raadio

en: Artist Radio
et: Esitaja raadio

en: Last.fm is cool...
et: Last.fm on lahe...

en: To listen to Last.fm streams and radio you need to be a paying Last.fm subscriber and you need to stream from a <a href='http://www.last.fm/announcements/radio2013'>supported country</a>. All other Last.fm features work fine.
et: Last.fm-i voogude ja raadio kuulamiseks pead olema Last.fm-i tasuline tellija ja voogesitus peab pärinema <a href='http://www.last.fm/announcements/radio2013'>toetatud riigist</a>. Kõiki muid Last.fm-i omadusi saab muretult kasutada.

en: Error starting track from Last.fm radio
et: Tõrge Last.fm-i raadio pala esitamisel

[ctx: As in Last.fm]
en: Loved Track: %1
et: Meeldinud pala: %1

[ctx: As in Last.fm]
en: Banned Track: %1
et: Keelatud pala: %1

[ctx: %1 is field name such as Album Name; %2 is the original value; %3 is the corrected value]
en: %1 <b>%2</b> should be corrected to <b>%3</b>
et: %1 <b>%2</b> peaks olema <b>%3</b>

en: Last.fm suggests that some tags of track <b>%1</b> should be corrected:
et: Last.fm-i arvates võiks mõningaid pala <b>%1</b> silte parandada.

en: Play Similar Artists from Last.fm
et: Mängi samasuguseid esitaja Last.fm-ist

[ctx: description of the Last.fm statistics synchronization provider]
en: slows down track matching
et: aeglustab palade sobitamist

en: Downloading '%1' by %2 from Magnatune.com
et: Esitaja %2 pala "%1" allalaadimine Magnatune.com-ist

en: Downloading album from Magnatune.com
et: Albumi allalaadimine Magnatune.com-ist

en: Magnatune download seems to have failed. Cannot read zip file
et: Magnatune'i allalaadimine paistab olevat läinud luhta. Zip-faili lugemine nurjus.

en: Uncompressing Magnatune.com download...
et: Magnatune.com allalaadimise lahtipakkimine...

en: Adding album cover to collection
et: Kaanepildi lisamine muusikakogusse

en: Preview Tracks
et: Palade eelvaatlus

en: The tracks you are about to copy are Magnatune.com preview streams. For better quality and advert free streams, consider buying an album download. Remember that when buying from Magnatune the artist gets 50%. Also if you buy using Amarok, you support the Amarok project with 10%.
et: Palad, mida kavatsed kopeerida, on Magnatune.com-i eelvaatlusvood. Parema kvaliteedi ja vabade voogude huvides võiksid kaaluda albumi allalaadimise õiguse ostmist. Pea meeles, et Magnatune'ist ostes läheb pool raha esitajale. Kui ostad Amaroki vahendusel, toetad 10%-ga ka Amaroki projekti.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Updates
et: Uuendused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: If you check this box, Amarok will periodically check for Magnatune database updates and download them automatically.
et: Selle märkimisel kontrollib Amarok perioodiliselt Magnatune'i andmebaasi uuendusi ja laadib need automaatselt alla.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoUpdate) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoUpdateDatabase)
en: Update Magnatune database automatically
et: Magnatune'i andmebaasi automaatne uuendamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Redownloads
et: Taasallalaadimised

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Enter your e-mail here to be able to redownload any previous purchase from Magnatune directly from within Amarok.
et: Sisesta oma e-posti aadress varasema Magnatune'i ostu taasallalaadimiseks otse Amarokis.

[ctx: Username for logins to Magnatune]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: E-mail:
et: E-post:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Membership Options
et: Liikmesuse valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, isMemberCheckbox)
en: I am a member
et: Olen liige

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Membership type:
et: Liikmesuse tüüp:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, typeComboBox)
en: Stream
et: Voog

[ctx: Username for logins to Magnatune]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Username:
et: Kasutajanimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Password:
et: Parool:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Serif'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif';">For more information about the Magnatune.com memberships, and to sign up, go to  </span><a href="http://magnatune.com/compare_plans?referal_id=amarok"><span style=" font-family:'Sans Serif'; text-decoration: underline; color:#0000ff;">http://magnatune.com/compare_plans</span></a></p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Serif'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif';">Täpsema teabe hankimiseks Magnatune.com-i liikmesuse kohta ja sisselogimiseks mine aadressile  </span><a href="http://magnatune.com/compare_plans?referal_id=amarok"><span style=" font-family:'Sans Serif'; text-decoration: underline; color:#0000ff;">http://magnatune.com/compare_plans</span></a></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Stream Options
et: Voo valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Preview stream type:
et: Eelvaatluse voo tüüp:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, streamTypeComboBox)
en: High Quality Mp3
et: Kõrge kvaliteediga MP3

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, streamTypeComboBox)
en: Low Quality Mp3
et: Madala kvaliteediga MP3

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, magnatuneDownloadDialogBase)
en: Magnatune.com Album Download
et: Magnatune.com albumi allalaadimine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Download options
et: Allalaadimise valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Select Format:
et: Vorming:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Download to:
et: Allalaadimise koht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: If you download to a location that is already being monitored by Amarok, the album will automatically be added to your collection.
et: Kui laadid alla asukohta, mida Amarok juba jälgib, lisatakse album automaatselt sinu muusikakogusse.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, downloadButton)
en: &Download
et: Laa&di alla

en: Processing download
et: Allalaadimise töötlemine

en: There seems to be an error in the supplied membership information. Please correct this and try again.
et: Edastatud liikmeteabes tundub olevat viga. Palun paranda see ja proovi uuesti.

en: Could not process download
et: Allalaadimise töötlemine nurjus

en: Redownload of a previously purchased album "%1" by "%2" from Magnatune.com.
    
    Username: %3
    Password: %4
et: Esitaja "%2" varem ostetud albumi "%1" taasallalaadimine Magnatune.com-ist.
    
    Kasutajanimi: %3
    Parool: %4

en: Loading artist info...
et: Esitaja info laadimine...

en: Fetching %1 Artist Info
et: %1 esitaja info tõmbamine

en: Loading album info...
et: Albumi info laadimine...

note: i18n( "Genre: ");// + magnatuneAlbum->
en: Release Year: %1
et: Väljalaskeaasta: %1

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: From Magnatune.com
et: Magnatune.com-ist

en: Loading Magnatune.com frontpage...
et: Magnatune.com esilehekülje laadimine...

en: Fetching Magnatune.com front page
et: Magnatune.com esilehekülje hankimine

en: Loading your Magnatune.com favorites page...
et: Magnatune.com-i lemmikute lehekülje laadimine...

en: Loading your personal Magnatune.com recommendations page...
et: Magnatune.com-i isiklike soovituste lehekülje laadimine...

en: The non evil record label that is fair to artists and customers alike
et: Hea ja õiglane muusikafirma, mis suhtub ausalt nii esitajatesse kui kuulajatesse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Click this button to download Magnatune database now.
et: Klõpsa Magnatune'i andmebaasi koheseks allalaadimiseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Amarok needs to download Magnatune database in order to enable Magnatune store.
et: Magnatune'i poe kasutamise võimaldamiseks peab Amarok alla laadima Magnatune'i andmebaasi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: If you enable the following option, Amarok will check for Magnatune updates and download them automatically. You can always disable this option later in Magnatune service configuration.
et: Järgneva valiku valimisel kontrollib Amarok Magnatune'i uuendusi ja laadib need automaatselt alla. Soovi korral saab selle hiljem Magnatune'i teenuse seadistuses tühistada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, update)
en: Update
et: Uuenda

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, magnatuneReDownloadDialogBase)
en: Redownload manager
et: Taasallalaadimise haldur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: These are the albums that you have previously downloaded:
et: Varem allalaaditud albumid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, redownloadButton)
en: Re&download
et: Laa&di uuesti alla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, redownloadListView)
en: Artist - Album
et: Esitaja - Album

en: Getting list of previous Magnatune.com purchases
et: Varasemate Magnatune.com-i ostude loendi hankimine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SignupDialog)
en: Magnatune.com member signup
et: Magnatune.com-is registreerimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Liberation Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">By becoming a Magnatune.com member, you get unlimited download access and can download any album from within Amarok with a single mouse click. By joining, you can also listen to all streaming tracks from Magnatune.com ad-free.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The Amarok team gets 10% of your initial membership payment, so by joining, you are also supporting the development of Amarok.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">As always, the artists get 50% of your membership payment(s) distributed based on which artist you download and stream.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">To read more about Magnatune.com memberships, or to sign up, click here: <a href="http://magnatune.com/downloads?referal_id=amarok"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">Membership Info</span></a> </p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">After joining, go to the Magnatune config in "Settings->Configure Amarok->Plugins" and enter your membership information. </p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Liberation Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Magnatune.com-i liikmenasaad piiramatu allalaadimise võimaluse ning võid laadida mis tahes albumi otse Amarokis alla üheainsa klõpsuga. Liitudes saad ka kuulata kõiki Magnatune.com-i vooge reklaamivabalt.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Amaroki meeskond saab 10% sinu esialgsest liikmemaksust, nii et liitudes toetad ka Amaroki arendamist.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Nagu ikka, saavad esitajad 50% sinu liikmemaksust, sõltuvalt sellest, milliseid esinejaid sa alla laadid või milliste esinejate vooge sa kuulad.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Täpsema teabe saamiseks Magnatune.com-i liikmestaatuse kohta või liitumiseks klõpsa siia: <a href="http://magnatune.com/downloads?referal_id=amarok"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">Teave liikmestaatuse kohta</span></a> </p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Pärast liitumist ava Magnatune'i seadistused ("Seadistused->Amaroki seadistamine->Pluginad") ja sisesta oma andmed. </p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton)
en: Close
et: Sulge

en: "Fair trade" online music store
et: "Õiglase kaubanduse" võrgumuusikapood

en: Magnatune.com is a different kind of record company with the motto "We are not evil!" 50% of every purchase goes directly to the artist and if you purchase an album through Amarok, the Amarok project receives a 10% commission. Magnatune.com also offers "all you can eat" memberships that lets you download as much of their music as you like.
et: Magnatune.com on iselaadi muusikaettevõte, mille motoks on: "Meie ei ole pahad!" 50% iga ostu pealt läheb otse esitajale ja kui sa ostad albumi Amaroki kaudu, saab Amaroki projekt 10% komisjonitasu. Magnatune.com pakub ka "täiemahulist" liikmestaatust, mis võimaldab alla laadida nii palju muusikat, kui sa vaid soovid.

en: Artist / Album
et: Esitaja / Album

en: Re-download
et: Laadi uuesti alla

en: Update Database
et: Uuenda andmebaasi

en: Tools
et: Tööriistad

en: Download Album
et: Laadi album alla

en: Signup
et: Registreeri

en: Downloading Magnatune.com database...
et: Magnatune.com andmebaasi allalaadimine...

en: Updating the local Magnatune database.
et: Kohaliku Magnatune andmebaasi uuendamine.

en: ERROR: No arguments supplied
et: VIGA: argumente pole antud

en: ERROR: Wrong number of arguments for addMoodyTracks
et: Viga: addMoodyTracks jaoks anti väär arv argumente

en: ERROR: Parse error for argument 2 ( count )
et: VIGA: parsimisviga teise argumendi ( count ) juures

en: ok
et: OK

en: ERROR: Unknown argument.
et: VIGA: tundmatu argument.

[ctx: First part of: Magnatune.com database update complete. Database contains 3 tracks on 4 albums from 5 artists.]
en: Magnatune.com database update complete. Database contains 1 track on  | Magnatune.com database update complete. Database contains %1 tracks on
et[0]: Magnatune.com andmebaasi uuendamine on lõpetatud. Andmebaas sisaldab 1 pala
et[1]: Magnatune.com andmebaasi uuendamine on lõpetatud. Andmebaas sisaldab %1 pala

[ctx: Middle part of: Magnatune.com database update complete. Database contains 3 tracks on 4 albums from 5 artists.]
en: 1 album from  | %1 albums from
et[0]: 1 albumil
et[1]: %1 albumilt

[ctx: Last part of: Magnatune.com database update complete. Database contains 3 tracks on 4 albums from 5 artists.]
en: 1 artist. | %1 artists.
et[0]: 1 esitajalt.
et[1]: %1 esitajalt.

en: Amarok's MP3tunes Harmony Daemon
et: Amaroki MP3tunes Harmony deemon

en: (C) 2008, Casey Link
et: (C) 2008: Casey Link

en: Handles AutoSync for the MP3tunes service in Amarok.
et: Amaroki MP3tunesi teenuse automaatsünkrooni haldamine.

en: The identifier the daemon should use.
et: Deemoni kasutatav identifikaator.

en: The email to be used for authentication.
et: Autentimiseks kasutatav e-posti aadress.

en: The pin to be used for authentication.
et: Autentimiseks kasutatav PIN.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: MP3tunes Login
et: MP3tunesi kasutajanimi

[ctx: The e-mail address for Mp3Tunes logins]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: E-Mail:
et: E-post:

[ctx: The MP3Tunes password]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Password:
et: Parool:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, enableHarmony) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_3)
en: AutoSync is a feature from MP3tunes which allows you to automatically move your music between computers and devices.
et: Automaatsünkroon on MP3tunesi võimalus, mis lubab automaatselt liigutada muusikat arvutite ja seadmete vahel.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_3)
en: AutoSync is a feature from MP3tunes which allows you to automatically move your music between computers and devices. You can upload music from one location and have it download instantly to other locations.
et: Automaatsünkroon on MP3tunesi võimalus, mis lubab automaatselt liigutada muusikat arvutite ja seadmete vahel. Sa võid laadida muusikat üles ühest kohast, nii et see laaditakse otsekohe alla teistesse asukohtadesse.

[ctx: Enable harmony]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Enable AutoSync
et: Automaatsünkrooni lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: PIN Code:
et: PIN:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><a href="https://shop.mp3tunes.com/myaccount/registration/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">Get an MP3tunes locker</span></a></p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><a href="https://shop.mp3tunes.com/myaccount/registration/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">MP3tunes lockeri hankimine</span></a></p></body></html>

en: Online music locker where you can safely store and access your music: http://mp3tunes.com
et: Võrgu muusikakoht, kuhu saab turvaliselt salvestada oma muusikat ja seda hiljem kasutada: http://mp3tunes.com

en: The MP3tunes Locker: Your Music Everywhere!
et: MP3tunes Locker: sinu muusika kõikjal!

en: MP3tunes AutoSync Enabled
et: MP3tunes: automaatsünkroon lubatud

en: MP3tunes AutoSync Disabled
et: MP3tunes: automaatsünkroon keelatud

en: Authenticating
et: Autentimine

en: MP3tunes failed to Authenticate.
et: MP3tunesi autentimine nurjus.

en: MP3tunes Harmony: Disconnected
et: MP3tunes Harmony: ühendus puudub

en: MP3tunes Harmony: Waiting for PIN Input
et: MP3tunes Harmony: oodatakse PIN-i sisestamist

en: MP3tunes Harmony: Successfully Connected
et: MP3tunes Harmony: edukalt ühendatud

en: MP3tunes Harmony Error
    %1
et: MP3tunes Harmony viga
    %1

en: MP3tunes Locker
et: Mp3tunes Locker

en: Only the following types of tracks can be uploaded to MP3tunes: mp3, mp4, m4a, m4p, aac, wma, and ogg.
et: Mp3tunesisse saab laadida ainult järgmise tüübiga palasid: mp3, mp4, m4a, m4p, aac, wma ja ogg.

en: Upload to MP3tunes Initiated
et: Üleslaadimise initsialiseerimine Mp3tunesisse

en: Uploading Track %1/%2
et: Pala %1/%2 üleslaadimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, instructionsLabel)
en: Add a local or remote OPML file to be included in the list.
et: Lisa nimekirja kohalik või võrgu-OPML.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, titleEdit)
en: If left blank the title from the OPML will be used.
et: Tühjaks jätmisel kasutatakse OPML-i nime.

en: Loading Podcast Info...
et: Podcasti info laadimine...

en: Fetching Podcast Info
et: Podcasti info tõmbamine

en: Add OPML
et: Lisa OPML

[ctx: Heading of Add OPML dialog]
en: Add OPML
et: OPML-i lisamine

en: New Folder
et: Uus kataloog

en: Podcast Directory
et: Podcastide kataloog

en: A large listing of podcasts
et: Suur podcastide kogu

en: A comprehensive list of searchable podcasts that you can subscribe to directly from within Amarok.
et: Täielik otsitavate podcastide loend, mida saab tellida otse Amarokis.

en: Add an OPML file to the list.
et: Lisa OPML-fail nimekirja.

en: Loading info...
et: Info laadimine...

en: This service does not accept any messages
et: See teenus ei tunnusta mingeid sõnumeid

en: ERROR: unknown message
et: VIGA: tundmatu sõnum

en: Neither playable nor downloadable url specified.
et: Ei mängitavat ega allalaaditavat URL-i pole määratud.

en: No service named %1 is currently loaded
et: Teenust nimega %1 ei ole praegu laaditud

en: This collection is currently offline
et: See kogu ei ole praegu võrgus

[ctx: %1 is collection name]
en: %1 has an ability to synchronize track meta-data such as play count or rating with other collections. Do you want to keep %1 synchronized?
    
    You can always change the decision in Amarok configuration.
et: %1 võib sünkroonida teiste kogudega pala metaandmeid, näiteks esituskordade arvu või hinnangut. Kas hoida %1 sünkroonis?
    
    Valikut saab alati muuta Amaroki seadistustes.

en: You only seem to have the Local Collection. Statistics synchronization only makes sense if there is more than one collection.
et: Paistab, et sul on ainult kohalik muusikakogu. Statistika sünkroonimisel on mõtet ainult siis, kui kogusid on mitu.

en: Played %2 times of which one play is recent and unique to this source | Played %2 times of which %1 plays are recent and unique to this source
et[0]: Esitatud %2 korda, millest üks on hiljutine ja allikale unikaalne
et[1]: Esitatud %2 korda, millest %1 esitust on hiljutised ja allikale unikaalsed

en: Ignored labels: %1
et: Eiratavad märgendid: %1

en: Can match tracks by: %1
    Can synchronize: %2
et: Sobimise alus paladega: %1
    Sünkroonitav: %2

en: Synchronize Statistics
et: Statistika sünkroonimine

en: Matching Tracks for Statistics Synchronization
et: Palade sobitamine statistika sünkroonimiseks

en: Synchronizing Track Statistics
et: Pala statistika sünkroonimine

[ctx: %2 is a list of collection names]
en: Synchronization of %2 done. <b>One</b> track was updated. | Synchronization of %2 done. <b>%1</b> tracks were updated.
et[0]: %2 on sünkroonitud. <b>Üks</b> pala uuendati.
et[1]: %2 on sünkroonitud. <b>%1</b> pala uuendati.

en: <b>One</b> track was queued for scrobbling to %2. | <b>%1</b> tracks were queued for scrobbling to %2.
et[0]: <b>Ühe</b> pala andmed pandi järjekorda edastatamiseks teenusele %2.
et[1]: <b>%1</b> pala andmed pandi järjekorda edastatamiseks teenusele %2.

en: <b>One</b> track's played time was too short to be scrobbled. | <b>%1</b> tracks' played time was too short to be scrobbled.
et[0]: <b>Ühe</b> pala esitamise aeg oli liiga lühike, et selle andmeid edastada.
et[1]: <b>%1</b> pala esitamise aeg oli liiga lühike, et nende andmeid edastada.

en: <b>One</b> track had insufficient metadata to be scrobbled. | <b>%1</b> tracks had insufficient metadata to be scrobbled.
et[0]: <b>Ühel</b> palal on liiga vähe metaandmeid, et selle andmeid edastada.
et[1]: <b>%1</b> palal on liiga vähe metaandmeid, et nende andmeid edastada.

en: <b>One</b> track was reported to have been played in the future. | <b>%1</b> tracks were reported to have been played in the future.
et[0]: <b>Ühe</b> pala puhul teatati selle esitamisest tulevikus.
et[1]: <b>%1</b> pala puhul teatati nende esitamisest tulevikus.

en: <b>One</b> track was last played in too distant past to be scrobbled. | <b>%1</b> tracks were last played in too distant past to be scrobbled.
et[0]: <b>Üht</b> pala esitati viimati liiga ammu, et selle andmeid edastada.
et[1]: <b>%1</b> pala esitati viimati liiga ammu, et nende andmeid edastada.

en: Scrobbling of <b>one</b> track was skipped as configured by the user. | Scrobbling of <b>%1</b> tracks was skipped as configured by the user.
et[0]: <b>Ühe</b> pala andmete edastamine jäeti vahele kasutaja seadistuste tõttu.
et[1]: <b>%1</b> pala andmete edastamine jäeti vahele kasutaja seadistuste tõttu.

en: Configure Synchronization...
et: Seadista sünkroonimist...

en: Tracks matched by: %1
et: Palade sobivuse alus: %1

[ctx: %1 is field name such as Rating]
en: No selected collection supports writing %1 - it doesn't make sense to synchronize it.
et: Ükski valitud kogu ei toeta välja %1 kirjutamist - seda ei ole mõtet sünkroonida.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, providersBox)
en: Select Collections to Synchronize
et: Kogude valimine sünkroonimiseks

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fieldsBox)
en: Select Fields to Synchronize
et: Väljade valimine sünkroonimiseks

en: Configure Synchronization Target
et: Sünkroonimise sihtmärgi seadistamine

en: Add Synchronization Target
et: Sünkroonimise sihtmärgi lisamine

en: <span style="color:red; font-weight:bold;">Important:</span> before synchronizing tracks with a file-based target always make sure that the database file is not currently in use!
et: <span style="color:red; font-weight:bold;">Tähtis:</span> enne palade sünkroonimist failipõhise sihtmärgiga kontrollige alati, et parajasti ei kasutataks andmebaasifaili!

en: Choose Target Type
et: Sihtmärgi tüübi valimine

en: Configure Target
et: Sihtmärgi seadistamine

en: Back
et: Tagasi

en: Synchronize
et: Sünkrooni

en: There are no tracks unique to one of the sources participating in the synchronization
et: Ühel sünkroonimises osaleval allikal pole unikaalseid palasid.

en: There are no tracks excluded from synchronization
et: Sünkroonimisest pole ühtegi pala välja jäetud

en: Expand Tracks With Conflicts
et: Keri lahti konfliktidega palad

en: Expand Updated
et: Keri lahti uuendatud

en: Collapse Tracks Without Conflicts
et: Keri kokku konfliktideta palad

en: Collapse Not Updated
et: Keri kokku uuendamata

en: Reset All Ratings to Undecided
et: Nulli kõik hinnangud

[ctx: %1 is collection name]
en: Include Labels from %1
et: Kaasa arvatud kogu %1 märgendid

[ctx: %1 is collection name]
en: Exclude Labels from %1
et: Välja arvatud kogu %1 märgendid

en: Reset All Labels to Undecided (Don't Synchronize Them)
et: Nulli kõik märgendid (jäta sünkroonimata)

en: All Tracks
et: Kõik palad

en: Updated Tracks
et: Uuendatud palad

en: Tracks With Conflicts
et: Konfliktidega palad

en: There are no tracks with conflicts
et: Konfliktidega palasid ei ole

en: There are no tracks going to be updated
et: Uuendatavaid palasid ei ole

en: Tracks that are unique to their sources
et: Allikale unikaalsed palad

en: Tracks that have been excluded from synchronization due to ambiguity
et: Mitmetimõistetavuse tõttu sünkroonimisest kõrvale jäetud palad

en: <b>One</b> play | <b>%1</b> plays
et[0]: <b>1</b> esitus
et[1]: <b>%1</b> esitust

[ctx: %2 is the 'X plays message above']
en: %2 of <b>one</b> track will be scrobbled to %3. | %2 of <b>%1</b> tracks will be scrobbled to %3.
et[0]: <b>Ühe</b> pala %2 edastatakse teenusele %3.
et[1]: <b>%1</b> pala %2 edastatakse teenusele %3.

[ctx: %2 is the above '%1 track(s)' message]
en: Showing %1 out of %2
et: Näidatakse %1 %2st

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, matchedTab)
en: Matched Tracks
et: Sobivad palad

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, matchedFilterLine) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, uniqueFilterLine) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, excludedFilterLine)
en: Filter Tracks...
et: Palade filtreerimine...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, matchedRatingsButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, matchedLabelsButton)
en: Affects all applicable tracks, not just shown ones
et: Mõjub kõigile sobivatele paladele, mitte ainult näidatavatele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, matchedRatingsButton)
en: Take Ratings From
et: Hinnangute hankimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, matchedExpandButton)
en: Expand
et: Keri lahti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, matchedCollapseButton)
en: Collapse
et: Keri kokku

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, uniqueTab)
en: Unique Tracks
et: Unikaalsed palad

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, excludedTab)
en: Excluded Tracks
et: Väljajäetud palad

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, scrobblingGroupBox)
en: Scrobbling
et: Teadaandmine

en: Abort
et: Katkesta

en: Multiple background tasks running (click to show)
et: Taustal töötab mitu protsessi (klõpsa nägemiseks)

en: Abort all background tasks
et: Katkesta kõik taustaoperatsioonid

en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: Rediscover Your Music
et: Naudi oma muusikat

en: Slim Toolbar
et: Väike tööriistariba

en: Volume: %1% (muted)
et: Helitugevus: %1 (tumm)

en: Volume: %1%
et: Helitugevus: %1%

en: Transcode Tracks
et: Palade transkodeerimine

en: Transc&ode
et: Transk&odeeri

en: While copying, you can choose to transcode your music files into another format with an encoder (codec). This can be done to save space or to make your files readable by a portable music player or a particular software program.
et: Kopeerimise käigus võid ka transkodeerida oma muusikafailid mõnda teise vormingusse kooderi abil. See võib olla mõttekas näiteks ruumi säästmiseks või failide muutmiseks loetavaks mõnele kaasaskantavale muusikamängijale või teatavale programmile.

en: &Copy
et: &Kopeeri

en: Just copy the tracks without transcoding them.
et: Ainult palade kopeerimine ilma neid transkodeerimata

en: While moving, you can choose to transcode your music files into another format with an encoder (codec). This can be done to save space or to make your files readable by a portable music player or a particular software program. Only successfully transcoded files will be removed from their original location.
et: Liigutamise käigus võid ka transkodeerida oma muusikafailid mõnda teise vormingusse kooderi abil. See võib olla mõttekas näiteks ruumi säästmiseks või failide muutmiseks loetavaks mõnele kaasaskantavale muusikamängijale või teatavale programmile. Ainult edukalt transkodeeritud failid eemaldatakse oma algsest asukohast.

en: &Move
et: &Liiguta

en: Just move the tracks without transcoding them.
et: Ainult palade liigutamine ilma neid transkodeerimata

[ctx: Tooltip of a disabled transcoding encoder option]
en: Not currently available on your system.
et: Pole sinu süsteemis praegu kättesaadav.

en: Target collection indicates this format would not be playable.
et: Sihtkogu annab mõista, et see vorming ei ole taasesitatav.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Transcode
et: Transkodeerimine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, transcodeAllRadioButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, transcodeAllRadioButton)
en: Transcode all tracks to the selected format
et: Kõigi palade transkodeerimine valitud vormingusse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, transcodeAllRadioButton)
en: Transcode all tracks
et: Kõigi palade transkodeerimine:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, transcodeOnlyIfNeededRadioButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, transcodeOnlyIfNeededRadioButton)
en: Transcode tracks only when needed for playability in the destination collection
et: Palade transkodeerimine ainult sihtkogus mängitavuse huvides

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, transcodeOnlyIfNeededRadioButton)
en: Transcode only when needed for playability
et: Transkodeerimine ainult mängitavuse huvides

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, transcodeUnlessSameTypeRadioButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, transcodeUnlessSameTypeRadioButton)
en: Transcode only when source and destination file formats different
et: Transkodeerimine ainult lähte- ja sihtfailivormingu erinemisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, transcodeUnlessSameTypeRadioButton)
en: Transcode only when source and destination formats are different
et: Transkodeerimine ainult lähte- ja sihtvormingu erinemisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, encoderNotFoundLabel)
en: <b>Note:</b> No encoder is available. If you want to transcode tracks please install <i>ffmpeg</i> or <i>libav</i> package (with <i>ffmpeg</i> wrapper) with appropriate encoders. Otherwise you may check <i>Remember this choice for the next time</i> option in order to skip this dialog for future transfers.
et: <b>Märkus:</b> ühtegi kooderit pole saada. Kui soovid palasid transkodeerida, paigalda palun tarkvarapakett <i>ffmpeg</i> või <i>libav</i> (<i>ffmpeg</i> lisandiga) koos vajalike kooderitega. Vastasel juhul võid märkida võimaluse <i>Valik jäetakse meelde</i> ning edaspidi seda dialoogi enam ei näidata.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, rememberCheckBox)
en: Remember this choice for the next time
et: Valik jäetakse meelde

en: In order to configure the parameters of the transcoding operation, please pick an encoder from the list.
et: Transkodeerimise parameetrite seadistamiseks vali palun nimekirjast kooder.

en:  (recommended)
et:  (soovitatav)

en: Ask before each transfer
et: Küsitakse enne iga ülekannet

en: Muted
et: Tumm

en: <i>Volume: %1</i>
et: <i>Helitugevus: %1</i>

en: Score: %1
et: Hinne: %1

en: Rating: %1
et: Hinnang: %1

en: Play count: %1
et: Esitamiste arv: %1

en: Last played: %1
et: Viimati esitatud: %1

en: Bookmark
et: Järjehoidja

en: List and run bookmarks, or create new ones
et: Järjehoidjate loend ja käivitamine või uute loomine

en: Amarok Bookmarks
et: Amaroki järjehoidjad

en: Copy Current View Bookmark to Clipboard
et: Kopeeri aktiivse vaate järjehoidja lõikepuhvrisse

en: Scheme
et: Skeem

en: Preset:
et: Valmisvalik:

en: A list of selectable filename scheme/format presets.
et: Valitavate failinime skeemide/vormingute valmisvalikute nimekiri.

en: Add preset
et: Lisa valmisvalik

en: Saves the current scheme/format as new preset.
et: Aktiivse skeemi/vormingu salvestamine uue valmisvalikuna.

en: Update preset
et: Uuenda valmisvalikut

en: Updates the preset with the current scheme/format.
et: Valitud valmisvaliku uuendamine aktiivse skeemi/vormingu põhjal.

en: Remove preset
et: Eemalda valmisvalik

en: Removes the currently selected preset.
et: Valitud valmisvaliku eemaldamine.

en: Ignore
et: Eira

en: Folder
et: Kataloog

[ctx: Artist's Initial]
en: Initial
et: Initsiaal

en: Collection root
et: Muusikakogu juur

en: &Basic...
et: &Põhiline...

en: &Advanced...
et: &Muu...

en: New Preset
et: Uus valmisvalik

en: Preset Name
et: Valmisvaliku nimi

en: second | seconds
et[0]: sekund
et[1]: sekundit

en: minute | minutes
et[0]: minut
et[1]: minutit

en: hour | hours
et[0]: tund
et[1]: tundi

en: day | days
et[0]: päev
et[1]: päeva

en: week | weeks
et[0]: nädal
et[1]: nädalat

en: month | months
et[0]: kuu
et[1]: kuud

en: year | years
et[0]: aasta jooksul
et[1]: aasta jooksul

en: Simple Search
et: Lihtotsing

[ctx: The date lies before the given fixed date]
en: before
et: enne

[ctx: The date is the same as the given fixed date]
en: on
et: täpselt

[ctx: The date is after the given fixed date]
en: after
et: pärast

[ctx: The date is between the given fixed dates]
en: between
et: vahemikus

[ctx: The date lies before the given time interval]
en: older than
et: vanem kui

[ctx: The date lies after the given time interval]
en: newer than
et: uuem kui

[ctx: a numerical tag (like year or track number) is between two values]
en: between
et: vahemikus

en: Rating changed
et: Hinnang muudetud

en: Volume: 100% (muted)
et: Helitugevus: 100% (tumm)

en: On-Screen-Display preview
    Drag to reposition
et: OSD eelvaatlus
    Lohista asukoha muutmiseks

en: Stopped
et: Peatatud

en: Paused
et: Paus

en: Play
et: Esitus

en: Pause
et: Paus

[ctx: Example: 3.5 GB free (unit is part of %1)]
en: %1 free
et: %1 vaba

en: Track Progress
et: Pala edenemine

en: The amount of time elapsed in current track
et: Aktiivse pala esitamisele kulunud aeg

en: The amount of time remaining in current track
et: Aktiivse pala esitamiseks jäänud aeg

en: Enter space-separated terms to search.
et: Sisesta tühikutega eraldatult mõisted otsimiseks

en: Edit filter
et: Muuda filtrit

en: Volume
et: Helitugevus

[ctx: Tooltip shown when the mouse is over the progress slider, representing the position in the currently playing track that Amarok will seek to if you click the mouse. Keep it concise.]
en: Jump to: %1
et: Hüpe: %1

en: Drag in and out items from above.
et: Lohista elemente ülalt siia või vastupidi.

en: [prefix]
et: [prefiks]

en: [suffix]
et: [sufiks]

en: Checkpoint: <b>%1</b>
et: Etalon: <b>%1</b>

en: Track: %1
et: Pala: %1

en: Artist: %1
et: Esitaja: %1

en: empty
et: tühi
